Shpija e Kosoves

Archive for the ‘Muhamet Zeqiri’ Category

Hera e dyt dhe e fundit Meti largohet nga Shpija e Kosoves. Sipas informatave te pare qe kemi arsyeja se pse u largua Meti ishte fjalosja me njeren nga vajzat brenda në Shpi.

Meti u largua per here te pare sepse kishte perdor fjale banale brenda Shpis se Kosoves dhe kishte ofenduar banoret e tjere , por pas shume kerkesave te fansave te Metit qe aj te kthehet ne Shpija e Kosoves , Meti hyri ne rivotim dhe pas nje jave aj arriti numrin e caktuar te votave dhe hyri prap ne Shpija e Kosoves.

Kesaj rradhe Meti largohet perfundimisht nga Shpija e Kosoves .
//

//
Cfare mendoni per kete largim te Metit , a kan qen arsyet kaq te forta qe te largohet nga Shpija e Kosoves Meti, per me shume informata e presim te Shtunen.

Advertisements

Ne naten e kater , Zoti i shpis Vendosi te jet ne votim Mehmet Zeqiri.

Pas nje jave ne votime Meti mori 83% te votave ishin Per PO.!

Pra Meti behet banori me i ri ne Shpija e Kosoves.

A ESHTE DASHT TE KTHEHET METI N`SHPI?

Lajm trondites ne Shpije…! Largohet Muhamed Zeqiri- Meti nga Shpija e Kosoves…! Ai ishte i palajmruar edhe me heret se nese do vazhdonte me thyerrjen e regullave atehere do ndeshkohej mirepo ai nuk e ndoqi at keshille… Dhe sod me vendimin e Zotit te Shpis ai u Largua…!

QFAR MENDONI A DUHEJ TE LARGOHEJ NGA SHPIJA METI ???

www.Shpija-Kosoves.Tk


Statistikat

  • 93,665 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

May 2018
M T W T F S S
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements