Shpija e Kosoves

CHAT

Chati !

Advertisements

61 Responses to "CHAT"

a ka vend per mu hahha

pershendetje te gjithve jeni shum te mire

Saranda esht me e mira nshpii ajoo do ta gjalleroj shtepin e kosovess edhee shpresoj qe ajo tee fitonn

Saranda me pelqen me se shumtii sepsee besoj se do te bej spektakel dhe shpresojj qe ajoo do te fiton

Dhe Prej Djemvee Me Pelqen Me se Shumtii Arbeni-Beni Une Shpresoj Te Fitoj Saranda Ose Arben Te Tjeret Nuk Din Te Bejn Spektakel

Mua me se shumti me pelqn sasa-saranda ajo eshte ma e mira s’ka me te ja ha (zmeren) ndersa prej djemeve me se shumti me pelqen Ziko :p

un menoi qe kame fitu benii me bo me daal beni s’kqyreet mooo krejt bohet pakidhje ishalla fiton ARBENI

ej pse po bani hajgare me ligj te Allahut kini frig Allahin me bo hajgare me fen e tij vallahi televizioni ma i ndytur ne kosov jeni ja keni hup vleften vetit nje dit veq kur tju mineratin e ta qoin ne er ket shpi degjenerimit te rinis te kosoves najena rini e shnosh eju po doni me na degjeneru marrre marre marre Allahi ju shkatrroft amiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnn

une mendoj se do te fitoj arjeta sepse asht ma e bukura

dihet kush ka me fitu prejt qikave ARJETA ndersa prej djemve MUHAMETI ose METI

dot fioj meti ose beni jon mat qartit shtir o me gjet ksi mashklla hahhaha mat mirt jon dritat e shpis jon

valla me hile ja ka bo zoti i shpis meti se spo kshyret mo shpija pa metin se aj o kon shyhreti i shpis e ka meritu me fitu meti e tash mendoj edhe ishalla fiton Zigo se aj o kon i pari qe ka hi nshpin e kosoves edhe i fundit qe ko me dal beni qfar beni bre asj pe lun rrolin si gazetar e prej femrave sasa ko mke dal per vit te ri vet se qashtu ka thon linda e meriton arjeta jo 4 ever the best MET & MENI MUSA ZIGO SASA LINDA SKA MO TJERT OUT

zoti i shpis ka bo shume gabim qe e kan qit metin se ai u kon i gjalli i shpis un mo perveti nuk jam ka e kqyri se kta kurgjo hiq nuk pe tregojin perveq sases dhe benit ..

votoni Metin qe mu kthy ne shpi … Ju lutem !!!

qa po bani a jeni ku jeni

4 ne filnale duhet te jet Meti-Sasa-lena dhe erlinda ose musa

Meti je nr1 ishallah kthehesh ne shpi se pa ty shpija spo ka lezet !!

nuk kisha than qe osht atmosfera e mir po fadilin e kom te qart edhe qendrimi auuu inati ja kom a prej vajzave nuk e dalloj dikon veq vazhdo fadil ma i miri je edhe meti ishalla kthehet

ma i miri nshpi osht Arbeni edhe ishalla ka me fituuuuu

beni ma i miri numer1 osht ma i miri ne shpi pa benin nuk kqyret shpija

Dihet kush ka me fitu te shpija Zigi

hehe qyre me kqyr holle holl per mo mentin musa esht ma imir n eshpin ekosoves i vetmio person ju pershndet gjlanasi

ArJETA eshte ma e mira po ka dal tash prej shpis….. e nuk po kshyret me shpija…… tani me e mir eshte SaSa

fadili asht ma i mir ne shpi,,,,edhe ka me fituuuu

qendrimi edhe sasa jan mat mirt ska si qendrimi djal as si sasa qik ju duaaaaaaaaaaaaaaa shum si bilbilajeni heheheh mos e kshir jehonen se ajo osht kiter

valla beni ma i miri ne shpin e kosoves edhe po i ka hije se do dove spo ju ka hije hiq

Arbeeeeeeeeeeeennnnnnnnniiiiiiiiiiiiiii <33333333
ma i mirii nbooot oo

ej qendrime eshte ma i mirrrrr ne shpi duhete te shkoj ne final

vallain per me shku ne final kisha thon veq 3 djemt Qendrimi-Arbeni edhe Zigridi se per qika nuk osht kjo shpi valla se spo din sen…ndoshta e kom gabim mfalni se si dihet fiton ndoshta naj vajz amoo ncuk vallain ata 3 qe i permenda jan shum tmir osht edhe ai palaqo Fadili po at ndoshta e votojn fmija eheheheheh po muziken e mir po e bojke valla me vegla… tung klm

gjynaa sasaa u kon ma e miraa:S

per finale mune me shku qendrimi-meti-beni
e njani fiton.

Qendrimi bossss Nr.1Lena Nr.2 qendrimi Nr3 beni

http://www.shpija-live.tk shikoni shpin live dhe kupto se qka ka 3 ne ”shpij”..

ej qendrim je ma i forti nr 1 je aty pej femrav linda

Benii je “1-sh” faree aa ..veq vazhdoo ehh per att farr Qendrimin qe munohhet me bo manipulime e me shti n’loj ni pjess t’lojes qe ju krejt e boni s’osht e drejjt Brravvo per Refuziminn 😀

ma i mir ne shpi edhe qe e meriton eshte qendrimi qendrim je i pa par mas teje vin kta tjeret

po a ka jeshi shpija pa mu a hiqq veq so ka ma merr menja se un jom kon ëmbëlsira e shpiss së Kosoves.byee nierz.:p

qendrimi ka me fito

ziko ziko ziko ma i fortii

leni foret ky ashtu ky kshtu ktu fiton fadili o burra

ma i forti u kon meda veq inatin ja kan pass

ma i forti qendrimi

AJTE BE QENDRIM TA HANKSHA LOQKEN

tugn krjtve oo ka me fitu Qendrimi ma i miri osht si loqk e kamm:D

o perveq qendrimit smun te fitoje askush

pershendetje ju te shpis hej amundeni ta pershendetni qendrimin nga un loressa ju lutem plotsoma deshiren tash nese esht e mundur

ferizajli ferizajli po valla po jav qin nonen se ma i mir se qendrimi asnjo s’jon ne shpin e kosoves po ju krejt vetem prej inati jeni ka folni po mos te jav vnon veshin e le te vazhdon ashtu siq osht QENDRIM ZEMER VAZHDO TI NE MENYREN TENEDE MOS I NDEGJO KTA SE QKA FOLIN SE KREJ NGA INATI E KON TE KOM LOQK E ZEMER MA I MIRI JE MPUQ

hey o qendrim po muskulatur ishe bre kuku mir je valla veq vazhdo 24.00000 euro ti ki me i fitu

Qendrim Ma i bukuri je veq vazhdo se ti ki me fitu tung tung tung.

o ma e mira gjethmin ito dhe len shpin e kosovea arbeni

UN KAM QEF ME SHKU NE FINALE QENDRIMI ME ERLINDEN SE JAN MAT MIRT ATY TUNG FIDAN UN JAM PER QENDRIMIN

un mendoj se do te fiton fadili ka me fitu ja qendrimi se qendrimin e du edhe metin po ma shum se kur u hi qendrimi sum ka pilqye se ather me ka pilqy meti e programi 21 shiqojeni krejt qa kan dal ne shpin e kosoves se zoti i shpis krejt budall qe pi qet ma te mirit po atu votat jon me ronci metin qendrimin sasen i duuuuuuuuuuuuuu mas shumtiiiiiiiiiiiii

Pershendetjjee per krejjt Fansat e Arbeniit..<3<3

sonte me 28.2.2010 eshte finalja edhe mendimi im osht qe fadili ka me fituuuuuuuuuuuuuuuuu nr 1 osht 24.000 euro jan te fadilit

shpija veq vazhoni se shum t mir jeni 😉

vallahun ma mir u kan me fitu saranda ose meti

po ckemi more ku jeni a jeni sijeni si po kaloni qka oi boni me kon po shkoni qysh po kaloni:D:D:D haha

shum te mir jemi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,665 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

May 2018
M T W T F S S
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: