Shpija e Kosoves

A e meritoj Blerta apo Janita daljen ?

Posted on: 22 December, 2010

 

Advertisements

4 Responses to "A e meritoj Blerta apo Janita daljen ?"

Leni komente ne artikujt qe ju pelqejn !

Janita se ka meritu me dal ajo duhet me u kthy shpi te kosoves ajo ska qen e keqe se ka meritu nese bon me kthy atan po hiqmu blertes si vorkjosmeriton menejt aty hiq sekjo veq ka nejt janita u kan nr 1 aty ju lutemktheni janiten

kjo blerta u duft me dal moti janita ka pa vyt me vazhdu se kjo ska flliq asnje her so si atoqikat mrenda edheme than te drejten na nuk e njofim shum janiten edhe smundemi me fol keq per ta eper blerten ka shum qa sekjo se ka meritu ne shpi me nejt jasht klina

blerta osht ma e mir se janita osht si beb ani mo ku po bohet me at arin thuj qe jan nona dhe bija hahahah blerta e ka meritu me shku en finale

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2010
M T W T F S S
« Apr   Jan »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: