Shpija e Kosoves

Shpija Live

Advertisements

56 Responses to "Shpija Live"

per momentin me pelqen armendi asht shum i mir perfekt edhe besojm se do te shkon ne finale nuk flet palidhje po flet per at qa e ndjen edhe qa asht te verteta asht shum i mir pershendetje nga gjilani ylberi!!!

more kerkushi sosht i mir aty kejt budall:P:D

ma i mir aty osht BENI ..

Met & Meni 4ever the best zigo musa sasa linda tjert asnjo kta e meritojn finalen e3dhe meti po i zoti i shpis me hile ka vepru se su dashjt me nxjer ashtu po as ne nominim sun kish dal se ma shum adhurus ka aps meti ❤ ma i miri je ska lezet shpija pa ty ti je kon legjernd ke dit me lujt lojen tamon qysh luhet veq suksese se edhe une tkom percjell ma shum kur ke hi ti se edhe nshkup ki shum adhurus shum shum lajm trondites une niher kom mendu kishe po bojn hajgare veq shum mka ardh keq se se ke meritu me dal po me vazhdu dej ne finale tdu shum sdhum shum Met & Men (K)

e n’finale sasa erlinda beni ziko edhe meti u duft po e hjekt gabimm te madh keni bo se ma i miri u kan

erlinda ne finale jashaaaa urime erlinda

Fadili ne finale dhe le te fitoj

hej maj miri tash per tash esht aj chaci

fadili ka mi marr paret se e meriton fitoren hallall i koft ma i miri oo :P:P

MA I MIRI LE TE FITOJ

ishalla hyn meti ne shpi dhe sasa dhe meti te meten ne finale dhe te shtunen te dal Jehona.i zoti i shpis shtine mrena metin o pis?

ju urojm fat i zoti i shpis dhe mer para me shum

publik i dashur dergoni sa me shum vota qe jehona te dal dhe qe meti te hyr ne shpi.

voto 40 40 kush deshironi te dl beni sasa jehona ziko erlinda fadili etj .

voto 80 80 a deshironi qe meti te hyr ne Shpi.
po ose jo

ma i mire oshte ekremi ia ka anene qe oshte ma i mire se oshte prej llapite

ma imiri beni bravo qisi burra ju vyn kosoves ki me shku ne finale

FAdili le te fitoj, eshte 1 te gjithe po e dojne jasht e mendoj

me beniin ska ..

ahhahahaha qat shprehje e paske si unn.”bravo qisi njerz i vyn kosoves”.un menoj qe ma shum e meriton beni qmimin se osht ma i miri per menimin tem.

hey kujeni bre mat mirt jeni

mai i mir aty asht qendrimi nr.1

O Ky metii KOKA KOn dyftyrsh peder Tanat roppt jA qiifsha

Qyshh Kshyyr mii Shti Mu PerLa Njerztt Nermezvetii

une dua te terhiqet qendrimi se esht idiot i madh

une du qe te nej meti amer ej asht maj i miri per dona gashin d.m.th. mue haha

ME FAdilin s’ka bre, a po e shikon qfare muzike po bene…………………………kisss

Meti ma i miri shpresoj se do ti fitoj 24 mij euro

erlindaaaaaaaaaaaa loqkaaaaa ka me fitu j ha zemren nr1 bukuroshja

erlindaaaaaaa bukuroshja nr1 loqken ta ha ti ki me fitu

letttt fitoj ma ii miriiiii(L)Arbennii…..(L)

po meti eshte pis i madhe

fadili ka mi fitu 24 mi ero sepse esht ma i mir o daj edhe qendrimi se meti ka shish pi tutet qendrimit o daj ska aty so qnendrimi sikur ekremi o daj esht nr 1

ma i mir osht ziko edhe fadili edhe puntor edhe jon shum te mir te dyt tung nga beisari ju dua shummm ziko edhe fadil

valla ma i miri aty esht beni dhe esht NR 1

ma e qarta valla esht erlinda edhe per me kcy ajo osht e para nr 1

leje bre se nuk po kshyret shpija,palidhje po osht bile nuk po din as me fol ani qajo erlinda aty kishe une jam dishka po edhe po di me bo dishka po hiq kurgjo valla zero osht erlinda edhe zero osht shpija e kosoves

o zOT NA KENI KENAQ ME PROGRAM TE VITIT TE RI SIDOMOS faDILI QE EHSTE I PAPARE

shpija eshte kot fare mo daku nuk bon hiq mpore shoku .mos qo kohen
kote duke e shikuar se nuk ja vlen fare.per kete arsye e kan bere para big brother se nuk e kishin shikuar fare mo daku.big brother eshte njesh fare

o njerz deshi me dite qe METI eshte berllogu i shpijes ok
poo hjekne at vagabond prej shpijes ok ju lutem

e sa i perket ma te mirit dihet eshte i madhi dhe maa i mirii FADILI OK

Ej bre si METIi nuk ka ma i mir se aj nuk ka, po shpresoj ke ai se ai ka me i fitu 24-mij euro e prsh METIN nuk ka lezet shpja pa metin nese e nxjerni METI kush ka me i fitu Qendrimi ose dikush qeer ofofofofofof po lene bre se si meti nuk ka METI METI METI METI METI METI METI E gjith TETOVAte shikon ……..

Per mendimin tem osht Albulena ma e mira

http://www.shpija-live.tk shikoni shpin live dhe kupto se qka ka 3 ne ”shpij”.

ju pershendes edhe besoj qe qendrimi do te fitoj se eshte ma reali dhe ma i thjeshti e e meriton e sa per qet banoren e re qe ka ardh eshte katastrof e tregoj edulaten e vet edhe besoj qe mir ja bani qendrimi qe ja terheki vrejtjeb qe i tha je nan e duhet em i kontrropllu ndjejnat po une e kisha perkrah qendrimin ma shum se kta tjert jan fallca pershendetje nga ferizaj edhe i kisha lut per debate ma interesante me i ba e jo mu lidh me ni tem tan diten

leett fitojjj ma mii mirrriii Arbeniii(L)(L)…..Emeritonnnnn(L)(*)naa e kaa zdritt ftyren

fffffffadili asht nje nder finalsitet me te perkryer dhe do te jet maj 3nti sepse pa fadilin nuk kah sen nuk kah gjalleri ne at shpih aj asht thejsht nje i papar dhe shpresoj qe fadili do te shkoj ne finale dhe dot fitoj sepse ja vlen nje njeri siq asht kyh tung te don bossi3nt fadil kis

Sa dush qka te thoni nuk munet me ja mujt Qendrimit kerkush oki mos komentoni ma oki tung

BENI DO TI FITOJ PARET

qendrimi per mue sesht asnje sen hiq absolut i pa dukshem se shum menje madh po bohet

edhe po mbahet kishe gjoja din naj sen
po ne fakt sen spo merr vesh o jaran qa po behesh si longari ne zvicerr kshtu ne zvicerr kshtu ec bre baju se sje tu dit ku iki vesht

ooooooooooo ajeni normal asun e dalloni bukurin e qendrimit bukuri e rrall veq kush ja ka inatin se djal si qendrimi zor amu kan nkosov po ska be as nevrop pika e djalit brravo mpuqqqqqqqq

o sef budalla ty krejt lop koke po si qendrimi segziston mashkull a met pas ngat dvras qe po ma ofendon alltanin te dua QEEEEENNNDRIMMMM mpuqq sef lop trullan mati fjalt se ropt

qendrim je shum i mir inshalla fiton se je ma i forti brravooooooo

Shpirtiiiiiiiiii Banesssssss Lochkaa jem ..:L …Erlinda The Best Girl In the World… vech kush ja ka inatin se ska me toh ♥♥♥♥♥♥♥

Ooo njerz Kuptonii METI osht mai miri Ai asht numer 1 Ska me ta mos filozofoni se meti ka mi Fitu 24 Mijë Euro Osht Ma i miri Nder ata tjert Edhe Erlinda Shtavica osht Ma e bbukura Kiss Erlindaa Tungii

une mendoj qee krjtt jon dudall amoo me qat qendrimin ishaa qii niher

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,665 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

May 2018
M T W T F S S
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: