Shpija e Kosoves

Permbledhjet ditore

Advertisements

47 Responses to "Permbledhjet ditore"

jeni ma te mirt

meti ma i miri me sasen

FAdili me i mire

pa lidhe pa metin…

Fadili nr 1 esht e tjeter o ajo qe ndoshta si gjithmon ne ks shkon njoftsiaa po te esht e drejt shpija Fadili duhet me fitu 😀

shum shum shum shum shum shum shum shum shum i mir qyky i riu (QENDRIMI) o zot llokum njeri e kisha hangr shum i mir /…. ishalla hin edhe meti shum fort ka mu bo shpija … pa metin su kqyrke e tash po kqyret se hini njo i hajrit bile….ju duuuaa shpija amo ma shum QENDRIMIN

met je ma i miri tduuu ki shum fansa mos tya niin

ma i miri meti u kan po tash qëndrimi

METI loqk tkoom

FAdili mendoj se eshet am i mire nder banoret dhe do te fitoj se krejt po e perkrahin dhe po ju pelqen……kisss

vallaa bbeenii musaa sasaa edhe qendrimii mmatt mirttt jjoOnnn

benii musa saasa edhe qendrimi mat fortittt

fadili ne shtepi, pa te nuk shikohet ………..muzike po e kall krejt te lumt fado kisss

beni asht ma i mir aty si per bukuri edhe per menquri ska bre me tooo ……….<3

meti asht ma klloshari njeri qatyy bash katundar …………………………………….. asht …………..votone me dal

1soXcy lkhmpexpspzw, [url=http://gmfalwjzbzdq.com/]gmfalwjzbzdq[/url], [link=http://hmjunpkxwdyj.com/]hmjunpkxwdyj[/link], http://vuvycuqzajhk.com/

ju lutem njerz te nderuar te kosoves..meti eshte nje njeri shum i keq..eshte nje njeri i pa ndergjegjshem..i pamoralsh dhe mbi gjitha i pashpirt…aji aty mbrenda nuk po ben loj po thjesht po tregon idiotizem..mangupllakune vet qe e ka ne shtepin e vet po e tregon…po etrregon karakterine ult te ti ..qe e ka..ajidul qe te permisohet…por si duket aji osht dal qe te maredhe me shummangupllaket e ti.. andaj mos votoni at njeri te keq..

njeri ma jonormal se meti nbot skom ni,krejt kali eshte Qendrimi eshte ma i miri,edhe ko mu kon,ksi djem i vyn kosoves,nime ska komente per qendrimin NO COMENT, meti krejt nervat naj prishi

qendrimi eshte edhe ko me met “ONLY ONE”

fadili yll i holliwodit

fadili osht ma i miri veq let vazhdonnnnnn

Mussa asht ma ii fortii tani vin Beni,Fadili,Sasa,Lenaa Zigridi edhe qendrimi deri dikun Eh meti e erlinda senn hiq kreit pa lidhje qataa 2..ok Musa Fadili Beni Sasa Lenaa Veq vazhdonii KRejtt Drenicaa per mussenn :P.

Fadili esht shum universal do me thon i gjithanshem shum po pelqen,mendoj qe ka me ja arrit po edhe Beni o afer ti e sa i per ket tjerve hmmm skam naj opinon……….

qenddrimii jjerr-yy ma ii forttii shpija pa too sboonn nii kiiss t`maddh per qendrimiinnn nR. `1 oosht atyy

jerry je me i bukri ne shtepi dhe ma i drjeti nuk din dallavere si kta tjert me bo vetem drejtsin ekerkon gjithmon te lumt xhery vetem per ty eshikoj shtepin se aty tjeter sen ska vetem merren me thashetheme

beni ti je ma i miri ti e meriton fitoren je njesh kisssss
shum kush aty o badihava askush nuk krahasohet me benin…..

M6dX9r btxfztxsjyvc, [url=http://sinpaxutztwf.com/]sinpaxutztwf[/url], [link=http://jupipoulsmcv.com/]jupipoulsmcv[/link], http://buufuihqjfxv.com/

Turp ma i madhe qe ka ndodhe eshte Shpija e Kosoves.

Po turprohem

per menimin tem matt mirt jon fadili qendrimi beni edhe lenaa qe kan me shku n`finale

valla qyky musa po rren me te madh 700.000 njerz me njoft eshte RREN EKSTREME ska shanca se ky nuk eshte naj person i nalt edhe mos t`rrenn Meti u kane ma i miri

shum te mir jeni po ma i mir qendrimi

http://www.shpija-live.tk shikoni shpin live dhe kupto se qka ka 3 ne ”shpij”..

walla qyku qendrimi ma i mir ne shpi te kosoves ma i miri pi qikave ma dshum po me pelqen shummm albulena ishalla nuk dalin as qendrimi as albulena sukses shummm shpija e kosoves

ishalla breh del majlinda
se po e ban bajat edhe fitorja e qiti metin
e ka knaq metin zemra mu ka knaq

f qendrimi edhe dili-fadili ma te mirt 😀

Qendrimi ma i miri.
Beni…nese doni me i shkatrru nervat ngone Benin ka fol. Njeri ma mendjemadh skam pa hala. Gjynah prej tij. prej tute se mos po del ai spo guxon prej kujt me anu por te gjithe kinse po i respektoj por ne debat po bjen i ngrati. Turp me qujt veten gazetar ai turp. Qendrimi eshte i pa zavendesueshem.

o llokumi qendrim loqk tkam ma imiri kuptohet ju duaaaaaaaaaaaa loooooooooooooooooqqqqkkkk i pa zevendesueshem jeeee ohhhh shpyrttt ta du at jet qe e ki hehe;)

e more qendrim loqka pale sa femnat kan mu rreh per ty more na kalle te simpatizoj shum edi se ndoshta smund tet takoj po ket qast e pres gjith jeten je engjell du bist mein stern komm zu mir

ishiiishalla fitorja

fadili esht ma i miri qeti benin kret kryt ja kisha thy o zot kryt po me dhem kur pe sho aj esht mut bash nuk din hi hi kurgjo munohet kishi une di o motren ja kisha qi po tinxaki qe esht

o ben ti je papak klloshar mut tinxak intrigant i pa bes te tanat i ki ti po qa kari din qysh bahet si dhelpen ksihe une jam ma i meqmi familen ta kisha qi qyre ku te sho pa te pshty se la se ju te pejes jeni te pa bes

o qendrim esht maj miri i shpis se kosove ai u hi ne relaytii show “shpija e kosoves”

hey njerz un valla per menimin tem njez ma palidhje nuk kom pa perver sases edhe qendrimit tjer kush

kap njanin mshoj tjetrit

BeNi ma i miri u konnn edhe ska pas kush mi ja kaluuuu se krejte me interesa …..krejt me hileeeee e tash kerkujna mos ti vjen inati se beni ka pas me fituu……
I LoVe yOu BeNi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,665 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

May 2018
M T W T F S S
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: