Shpija e Kosoves

Albina, ngacmon te gjitha banoret nga pak !

Posted on: 22 December, 2010

Albina banorja e cila gati 3 jave qe  eshte futur ne Shpine e Kosoves 2 , ne fillim tregohej me e terhequr ndaj debateve dhe konfrontimeve me banoret. Por keto dite ate e kemi pare me te tensionur, here – pas here ka edhe debate perkatesisht ka filluar ngacmimin ndaj secilit nga banoret.

Perkunder, kete ate e shohim edhe shum aktive ne urdherat e Zotit te Shpise, dhe shum e ndezur per cdo debat dhe per cdo organizimim te bere.

Ndoshta ne ditet ne vijim do shohim, me shume show dhe do jete Albina qe do ndez atmosferen jo shum te kendshme ne shtepi….

http://shpija-kosoves.tk

Advertisements

8 Responses to "Albina, ngacmon te gjitha banoret nga pak !"

oo , hekeni more ja murr ftyren krejt Gjakoves!

loppppppppppppp e gjaaal bre

soSht e keeqee

auu ani kjo mi ngacmuuu spi ka hije hiq

o ledi princesha e shpi s je veq vazhdi kissssssssss

më s pari albina duhet ta shikon
fjalorin e saj si kur mu kanë
fshatar derin kokë.

shumm e mir je veq vazhdo?

albina arijeta liridini nga vushtria jan ma te miret

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2010
M T W T F S S
« Apr   Jan »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: