Shpija e Kosoves

Sondazh :

Posted on: 16 December, 2009

Advertisements

7 Responses to "Sondazh :"

ehh bess zoti i shpis kee gabuu shumm qe e ke qit metin ncnc a je ti nermal a jooo see sen skaa boo hajgare qatuu ktuu te big brother albania edhe mu perla edhe mu rre nuk i kan qit ncncn e ti kishmee un po boj diqkaa leje behhhh mos boo kshtuu se sbonn iqq edhe kthejee metinnn Tduu met&sasa

meti the best…prej te shtunes meti rikthehet ne shpi.qather kqyret kur bashkohen banoret me te mir:METI,SASA.edhe ne finale kan me shku bashk e kur vjen momenti i fundit kan mu nda se njoni prej ketyre fiton se s’mujn dyt…….

hej juve qe e keni qit metin ja qifsha ropt se meti u ken i am forti

çka po votoni me dal Fadili, a kqyret shpija pa ta a? ai po e bene krejt atmosfer aty……eshte njeshi aty

FAdili eshet me i miri , atmosfer dhe shikueshmeria krejt per fadilin , krejt opinioni

Meti qi u rrok me qat far Fitore t hamomit u rroke po mir ja boni se n Gl e sheh ajo gjakin e vet pi mettit ka me ja qi ropt korrizin per dru ka me ja bo qao qao

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: