Shpija e Kosoves

Forumi

Advertisements

32 Responses to "Forumi"

per armendit votojm ma i miri asht

o ma imiri Liridoni i Wushtrris osht ma imiri edhe pik :@:@.
edhe nuk u kan ne eniminim po e pasni qit ncncncnc HILE HILE HIEL

Se shpejti do kete nje forum ketu

Beni zemraaaaaaaaaaaaa loqkaaaaaaaaaa shpirti
eduuuuuuuuu edhe sasen po ashtu BEST OF ALL(beni,sasa)

Oh Met Legend je kan je dhe gjthmon dot mbetesh.Po qe jem popull i flliqt ska ka faj kerkush.Pak e teprojshe nganjeher po prap numer one ke qen

O njerez-nese ka dikush ne Kosve qe e do Metim atehere vaj halli per ne. Ai eshte katastrofa e shtepise dhe marrija me e madhe qe eshte kthyer perseri aty. Nuk e besoj qe e kane kthy votat t njerezve por kane dashte ashtu edhe e kane kthy.
Vajzat ne shpi-asnjera nuk ka ide per jete dhe nuk dine asgje te rendesishme per t’u debatuar aty brenda.
te vetmit persona qe ia vlejne aty ne shpi jane: Qendrimi, Fadili, Beni dhe deri diku edhe Ziko.
Kaloni mire e mos pelqeni diqka qe nuk pelqen asnje njeri normal

Pajtohem me ty eli plotesisht. Po keta njerz qe ti ke cek jan dej dikun mir , ndersa sa i perket personave tjer qe njashtu i ke cekur met vertet no koment skan ide se qesht jeta dhe 0.0.0. eksperienc jetsore… vetem havale siq thjon nga shqiperia… Mirpo do shtoja qe deri me tani Beni dhe Fadili jan me te miret dhe mbajtesit e gjith ketij show..
Me rrespekt per te gjith

op valla ka dit meti me manipulu me bo hajgare ndebate sun u shty kerkush me metin se skan pas kapacitet numer njo je kon ehde ki me met edhe pse kur i ka ofendu tjert qaty per qaty ka fol tana nmoment ju ka kerku fajle po edhe ky i zoti i shpis qa ish kon ncncnncncn ma mir me pas nxjer fadilin se edhe aj ka thy regull aty e ka puth linden e nqat moment o dasht me nxjer e beni edhe fadili jon hi mje lidhje met njofshum besa edhe ekremi pa metin ska shpija lezet nuk kshyret hiq veq e meriton me fitu zigo ose linda sasa jo se ajo ka thon mas vitit te ri ko me dal edhe musa e meriton me shku nfinale tjert asnjo ju du shum shum shum 4ever the best

mos shurdho fort.
beni ma i miri oo

meti okan ma imiri edhe meta asken smujna me zavendesu na shkupjant po per fat tkeq ndodhi diqka ekeqe qe elargun po apet nr 1 ash aj maimiri je kan METI dije shum pershendetje ke nga shkupi

FAdili ma i miri-fitore

Fadili me te vertete eshte legjende-I lumi ai per veten e tij dhe shyqyr zotit qe eshte aty brenda e po jep shume spektakel, perndryshe se di qka do behej ne shtepi pa Fadilin??!!!

mos u lodhni kot o njerzz dihet kush osht ma i miri >>>>>BeNi<<<<<

Nr 1 eshte Zoti e nr 2 eshe qendrimi e meti -0 ai kurgjo hiq seshte ..sdi qysh i mban toka njerzit si meti atij me ja qel kryt sen ska ne ta krejt drrasa e ka ai per se randi e mban kryt e vet ahahaha pershendetje

ma i qarti oshte qendrimi nihere per niher.edhe meti po aje prej qi dul e u kthy ka ndryshu.

Beni do te jet fitues podyshim (L)(L)

oo i zoti shpisssss po ku i ki sytt breeeeeeeeee po tii ma mut se muti ko ke po a lihen ata buudall nshpi bre ku lihet meti me linden e rahovecit e at majlindenn po ata as per qobana bre sjonnn… ty mas pare ta psursha ftyren i zoti shpis masane ktyne treveee :@:@:@:@: mareeeeeeee marreeeeeeeee na murret ftyrennnnnnn me keta tre budallll po ski faj se vet koka livadh fush kretttttttttt ncncncncncncnc marreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee marreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ju qofttttttttttttttttttttt ————————— 0000000000000000000000000000000 jeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me ket ralti show so ky reallyti showw ky asht realityy muttttttttttt……….. nga pz

http://www.shpija-live.tk shikoni shpin live dhe kupto se qka ka 3 ne ”shpij”.

un deshiroj te fitoj qendrimi je shum i mrekullushem ne gjdo lamij apo ne gjdo aspekt urime fitorja edhe suksese edhe fat te deshiroj se je me i miri aty ne shtepi po mendoj si po ben showw je i pari urimeeee

urimeeeeeeeeee je shummmmaktivvvvv

erlind ma e mira je hiq mos ta nin nr 1 jee t’du

Flm sela hej mos u munoni ma me tha qka dush per qendrimin Qendrimi i sosi edhe ka mi sos Bravoo qendrim mos ta nin ve q vazhdo mos ta nin qka thojn kta te tjert edhe kqyrne qaq qe e ka qat trunin e zhvillun ma mir ka dit per kosoven Qendrimi se kta tjert edhe inati edhe pse jeton ne Zvicer veq perpara qka dush thoni sun ja mun kerkush ai nuk ka pun me dy ftyrqa si p.sh Fadili.Lena.Arbeni he ju kisha lut mos komentoni ma se ska qka diskutoet sepse numer nja eshte Qendrimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii….

o thuni qka doni se ju plasi zemra krejt shiptars qendrimi esht ma imiri amerni vesh ju hapni syt kqyrne more si alltan

Qendrimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii osht ma i fortiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dheee ma i sinqertiiiiiii ma i bukriiiiiiii bukuriii e rrraaaaaaaalllllllll ne ket dynja dhe ne ket bot

hhmmm!! kam ra n`dilema, n`fillim mka pelqy Beni po kur u perla me Qendrimin n bor ka ra shum posht per mu, se e nenvlersoj Qendrimin shumm.. veq pse nuk dike me u arsyetu..edhe i erdh inati se kret KS e kan pa tuj e rre Qendrimi hheuehue…neyse edhe fadili n fillim mka pelqy ka java e 2-të amo qetash u bo shum 2fytyrsh edhe me kret edhe me asnjanin. per mu yll asht QENDRIMI(*)….BYE FROM PZ

Shpija kosovees jeni mat mirr jeam 1 shukus i reguullt i juvii ju lutemi mas spektakliit te vini ne viziit ne shkuupp ju pressii me shum dashuurii nga shkupjanet 😀 Qendriiim jeeeh ma i miir veqq vaazhdo 6 dit kan met der ne finale

Ремонт и отделка офисов, квартир или дач – это самая распространенная на сегодняшний день проблема большинства людей, решившихся, наконец, привести в порядок свое жилище. Мало того, что ремонт – это занятие трудоемкое и напряженное, еще и найти достойную компанию, занимающуюся отделкой квартир или офисов сегодня практически невозможно. Дело в том, что все меньше и меньше в нашей стране остается фирм, делающих свою работу качественно, эффективно и недорого.Однако наша компания является приятным исключением из этого неприятного правила. Мы вот уже долгое время занимается отделкой и ремонтом квартир и в г. Зеленоград и еще ни разу нам не приходило от наших клиентов ни неприятных отзывов, ни каких-либо жалоб. Богатый опыт наших специалистов, а также высокий профессионализм всех без исключения наших работников, поможет сделать хорошо, качественно и – главное – доступно как косметический, так и капитальный ремонт. Современное оборудование, новые технологии планировки и дизайна, а также индивидуальный подход к каждому клиенту и гибкая система скидок сделали нашу компанию самой успешной на сегодня фирмой, оказывающей услуги по ремонту и отделке квартир и офисов в г. Зеленоград. Список услуг: ремонт квартир ремонт квартир в Москве ремонт квартир в Московской области косметический ремонт квартир капитальный ремонт квартир евроремонт кватрир ремонт магазинов ремонт ресторатов ремонт офисных помещений отделка квартир ремонт ресторанов ремонт квартир под ключ строительство коттеджей VIP ремонт квартир отделка квартир в новых домах

I need to know exactly what Kenya can do about this =D

Great post! You should definitely follow up on this topic 🙂

http://sweet.nn-cuties.net/7/217.jpg

extreme pre teen
defloration extreme lolitas
tiny russian yo
pree teen girls 6 to 12 models galleries and archives
nudist preeteen vid
preteen chatlines
www nude pre teens com

pre teen lolitas videos pre lolitas hard young hairless nymphet girls preteen pretty littlenude lolitas girls russian child model preteen model movie gallaries 9 year old nudists girls lolita top no nude prteens underground pre teen preteen lolitas kids model nake natural lolitas never before seen naked child model top list loli ladies natasha preteen model nn child models free non nude video child boy model underwear photography top50 young preeteen pussy minimodel young female models pre teen pregnancy shocking preteens pics young video models daphne preteens girls nonnude free nude preteen sex pics preteen models nude preteen art nude lolita girl nude nude child preteen no nude tgp hardcore preteen nonnude pretty young models little lolita 12yo taboo bbs little lolitas 12yo sluts loli dark top 100 nn child models preteen lesbian video
loltia boy child imgboard nudist girl child models pre teen pics naked preteen baby preteen rompl video preteen bbs pipe young tube young preteen nonude candy preteen nude preteen art preteen natural nudists very young hentai lolita nude preteen nudist free galleries lolitas censored preteens child models galleries preteen lia gallery 13 model old preteen year nymphet models lolitop sun bbs preteens by the pool pics nude nn child models photos no nude model lolly young models underwear non nude young nude models preteenslit naked african pre teens modeling non nude preteens preteen non nude real photos pictures of pre teen year old breasts preteen models nude preteens and underaged nude models imageboard jp preteen youngest teenie bbs 9yo filmstrip little girl preteen nonude
12 yo lolitas nude
preteen girls in underwear photos
video of a young underage girl stripping naked
preteens russian sites
preteen lovers
mature nudes topsites 100
very bad pthc russia
pretty young blonde lolita pics
lolita angel 14

Could be the top topic I read today!?

Kind regards,
Virgie
aix group insurance

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,665 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

May 2018
M T W T F S S
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: