Shpija e Kosoves

Kush nga banoret eshte me i forte ? Adi, Buci, Qopa apo Doni ?

Posted on: 23 December, 2010

Advertisements

11 Responses to "Kush nga banoret eshte me i forte ? Adi, Buci, Qopa apo Doni ?"

doni ma i forti

valon havolli ma i forti

adnan ma i miri je iq mos ta nin

shumm i mir osht qopa veq te vazhdon se ma i miri osht banesen ka me marr qoppa?

hej qop veq vazhdo se mir je ka shkon banesen ti ki me marr >

liridoni nga vushtria ma i miri dhe ma i forti doni je ma i miri me ty ska

doni nga vushtrria ma i forti

`dooni oosht ma i foorti ` ma looqka.!

edhe qopa ma i foorti.`

edhe adi e duua.`

3-t e fortit per mu

doni nga vushtrria ma i forti

Liridoni eka merituu po ja keni boh me hile :S:S. Zoti Ju Vraft Arin e mani n`shpi mrena E Donin e vushtrris e Keni qit kjoo osht krejt hile :S:S Tani Kosoova ne Evrop Kurr n`big Brother n`Shqiper nuk bejn qesi Gikssa :S MARRE PER NJE PROGRAM NE FILLIM ME KORRUPSJON

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2010
M T W T F S S
« Apr   Jan »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: