Shpija e Kosoves

www.Vip-Shpija.Skyrock.Com

Posted on: 8 April, 2010

Une se pari ju faleminderoj perzemersisht per te gjitha komentet dhe vizitat qe i keni bere ne kete web. Qe tani e tutje do keni mundesine te vizitoni nje web qe i dedikohet Vip Shpija dhe Shpija e Kosoves.

Ai eshte :

http://vip-shpija.skyrock.com pra ju mirepres me komente dhe vizita ashtu sic keni bere edhe ketu cdo dite.

Ju perqafoj shum.

Advertisements

2 Responses to "www.Vip-Shpija.Skyrock.Com"

shum te mir jeni a te tret kini me kall a klxxxxxxxx

hahahah ju shpija e kosoves ma te keq ska veq po kshyrni mkre morr pare me telefon qi po thuni cili pio fiton paret

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

April 2010
M T W T F S S
« Jan   Dec »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: