Shpija e Kosoves

www.BBAlbania.Skyrock.Com

Posted on: 18 January, 2010

Vizitoni blogun me te ri per Big Brother Albania 3 dhe shiko kur ja fillon ky Reallity Show..!

Adresa eshte : www.BBAlbania.Skyrock.Com


KLIKO KETU

Advertisements

5 Responses to "www.BBAlbania.Skyrock.Com"

jeni ma te miret te gjith ju du te gjithve kisss pucccccccc

jeni te gjith te mrekullushum po nje gje kini ba teperr bajat pse e keni hek fitoren(L)

Të gjith jeni shum të mir po veq pak ma i mir se ju osht Fadil LEGENDA

aiiiiiiiiiiii ja keni nxerr funin pse sja dhat qendrimit bre venin e par

tugn- ej fadili asht ma i miri hgarrova qendrimin

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: