Shpija e Kosoves

Kush duhet te dale te shtunen ?

Posted on: 22 December, 2010

Advertisements

1 Response to "Kush duhet te dale te shtunen ?"

Kuptohet qe jehona duhet te dal,ajo ne nje far menyre jeton ne boten e vet,ska qka jep me shum aty,vetem budallakina ben, dhe per tmos i shkuar ftyra me shume me mir OUT.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2010
M T W T F S S
« Apr   Jan »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: