Shpija e Kosoves

A deshironi te kthehet Meti ne Shpi !

Posted on: 20 December, 2009

Advertisements

69 Responses to "A deshironi te kthehet Meti ne Shpi !"

po meti pa tjeter duhet te kthet ne shtepi met pa ty ska shtepia gjall po mundohet beni me fitu amo ska shanc nese kthehet meti ajo dot jet fitus ja kini bo mehile meti duhet te kthet ne shtepi se nuk kqyret shpia ekosoves pa meti met te pershendes suksese

ti meti nese ktheesh ki me fituuuu ke qen ma imiri dhe do te mbetesh ne shtepi metiiiiiiiiiiiiiiiiii fitoooooooo

ska nevoj me cek ka eshte edhe METI bosss…
normal qe ka mu kthy edhe me kall shpinnn se ia vlennn pa to shpija ska te gjalll..ai eshte ma i miri e qe e meriton fitorenn…edhe vet ka than ka me ja nis lufta e 3 botrore.edhe pernime ka me ja niss se meti o met edhe kur thot diqka e bonnn.ishallla kthehet ne shpiii …mos i nalni votimet votoni pa nal 8080 op ose qysh doni “po”

pooo qyshh jooo moreee oo zott menxi spo pres mu bo e shtunee e me paa se pa to su kqyrkee shpijaa ishalla hinn..

JO ISHALLA NUK KTHEHET METI SE LOJES I HUP KUPTIMI MUNDI I GJITH ATYN QE KAN KONTRIBUAR

meti nese hin per menimin tem aj ka me fitu se maj i forti u kan

mas u dal meti nuk u kqyrke shpija nese hin aj ka me ba show

nese fiton ti ka me fitu edhe Medvegja (L)(L)

po duhet normal

valla shpija skish jeshi pa metin veq kush ja ka inati metit se ma i forti asht edhe ma i miri te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmm kiisss e ki nga dina

metttitiiiiiii ama add e ilirit nese hin n ekit webfaqe qoma add

se une ty te njoh edhe te km diqka ok qoma add e ilirit kur ehissh

meti duhet te kthehet ne shtepi
se e bon atmosfer edhe njeri shum nice aaa

ik bre ky far klloshe bajat mashkull hup mut i keq

me gzim pe pres te shtunen kur te hin meti ne shtepin e kosoves e mi pa do ftyra qe kan mu kall kur te shohin qe e kan kthy a qateher kena me pa loj i ishalla pe fiton lojen e pershendes metin e i uroj sukses ne loj e dua shum bravo meti ma i miri je

walla meti ma i forti je kan edhe je veq me banalitet eke pprsish pak ok qao ju dua shum me se shumti sasen

oj ti mirlind mos fol palithje edhe mos i ofendo njerzit se zban

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

o meti ma imiri weq wazhdooooo

metiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma i fortiiiiiiiiiiii ishalla hin ne shpi

ko mu kthy se pa metin shpija ska as lezet as atmosfer se aj jav ka qel ftyrat e verteta qysh jon met the best 4ever te duasm shum edhe ne shkkup

METI ma i miri je ti vallahin veq kush ta ka inati edhe nuk kisha than me shti qendrimin nuk po doket si njeri ai po edhe nese hin ti mos gabo me fol palidhje hahahha

nuk ka nevoj me kan meti aty

e kom dit qe ko mu kthy meti n shpi se pa metin shpija kish deshtu edhe e kom fitu bastin hahahah meti is the besttt…(L)

Meti ishallah in ne shpi se ti pe kall krejt shpine ma i miri je prej krejtve po edhe albulena eshte shum e mir ju dua shummmmmmm..

meti ishallah hin ne shpi ju dua shum ty edhe albulenen ju uroj qe te keni sukses…:D

meti duhet të kthehet ne shpi

meti patjeter duhet te kthehet se e meriton

o mete duhet me hi gjeth qyshe edhe ka me fitu ja ha loqken ma i qarti osht gjithqysh duhet me hi

meti patjer duhet te hyr ne shtepi 😛

more ai po lypke me ja Q… pleqt e une ja kisha Q… pleqt edhe e kisha shti me kajt po ai mu…t ish huppppppppppp Qyrri keq

ej meti je mai miri veq vazhdo shpresoj qe dote hish ne shpi apet

po net huje ma shpet edhe a mujtet dikush qysh muj me kshyr shpin e ks ne net ama live ok me respekt besa te dua Meti

Ligji i cdo shou te ketille eshte qe banori te qendroj i mbyllur per… 3 muaj, dhe nese dikush del dhe hyn prap, cka po mbetet aty?
Ky eshte kulmi i deshtimit, nese kthehet Meti qe u largua, atehere duhet te votohet edhe per banorin e meparshem qe u largua per shkak te Metit.
Ketu shihet qarte se si korruptohet shpija.
Meti vete ka thene “Nese dal dhe kthehem prape ka me ba qeshtu kete shtepi; me kthye mbapsht;… kush muti eshte Labi, kush muti eshte ai Qeli dhe shume fjale banale…etj”.

Mentalitetin qe e kane keta prej Medvegje mendojn qe femrat e Kosoves jane te pandershme. Bisedat e tija gjate qendrimit ka qene vetem per sex, sikur me pas mentalitetein e SHKIJEVE.

hahah veq kush ja ka inati metiot o ma i miri let te kthehet pra si joooooooooo

met mos te nin qa thojn je ma i miri do te kthehesh ne shpi hiq mos ta nin ma i miri je shpia e kosoves ska gzim pa tyyyyyyyyyy

Vuk Jeremic: Mos e pranoni METOVICA

meti do te khtehesh

o met je ma i miri ki me fitu nese hinn mpuqqq

o meti do te hine ne shpine e kosoves dhe do te shkoje deri ne finale

spo kuptoj pse me kthy ka njerz tjer me hy aty pse mu kthy mbas kush osht aj qe me kthy opet edhe ato qikat mrenda kur po kajn per to qysh pom shkojn nerva bre o zot thu qe u bo kiameti qe dul kan ndejt 4 dit me to e pe dojn aq shum mepas kon bilem aq i mir qe meju dhimt e ska lon gjo paju thon disa qe duhet mej vlersu aty mrenda nuk i vlersojn po dikon qe sja vlenpo qa din ato thmijaqe bre e shan edhe kthehet e puth sa let mashtrohen e se din qe aj vet ka fol per to ka thon qe poju thom mgjethqka edhe po kthehen shum femra tleta meti me bo hajgare me to hhhahahahahahahahahahahahahah o zot pfffffffffffffffffffffffffffffffffffff

patjeter duhet me u kthy meti ne shpin e kosoves se aj osht ylli i shpis se kosoves

qka jeni ka folni PALIDHJE PO KU KA SHANCA MU KTHY METI BRE PHII QFAR SHQIPTAR NCNCN AGAGAG

ooo sdi qa pe ktheni ket krymadh si gulla prall me tupan ky kur ska me ndryshu i njejti ka me mbet ka shajt me non tash me rrob ka me sha ncncn ooo ka mat mir more aty se meti ky shumm shtinc qaty tashn qaty rin me ty ooo zottt mos gaboni me kthy metin se mleni pa e kqyr shpin e kosovesssssssssss:S

kush more mu kthy ky qeeeeeeeeeeen jo kurr,se meriton ky laper aty se ka vendin.Fitoren normal qe e meriton Beni tamon njeri. e jo me shti kaafsh aty qysh osht Metiiii

kush more mu kthy nshpi ky qeeeen aa jo kurr,ky idiot mu kthy aty se ka vendin.Fitoren normal qe e meriton Beni qe osht ma i miri aty tamon njer zotni e jo me shti kafsh si Meti qe ja jep veq te mbrapshten shpiss.posht Meti nuk meriton as ni pik respekti

po do te kthehet meti se nuk ka gjallni aty mbrenda per pos benit qe asht car

po nermall more qe kom qeff edhe ishalla kthehet:D

heeh shum fort je meti duhesh mu kthygjeth qysh ne shpin ekosoves mos mi lan me fjet se dopt jan ka shkoj se j konkorent numer njo aty po ofendo mo ahha klm

meti je ma i miri ti ivyn shpis meti po thot zekija vjerra jeme

METI duhet te kthehet patjeter ne shpin e kosoves se pa metin nuk kshyret shpija e kosoves meti ishalla hin

meti o ma i miri veq kush ja ka inat ai ka me u kthy sonte 100 %

ishalla kthehet meti ne shpi se pa meti shpija nuk kqyret heh

meti je i papar

met ma i mir je veq vazhdo(K)

tung pershendetje meti e meriton te kthehet ne rrealy show shpija se e meriton sepse eshte ma i miri prej te gjithve …………..ja uroj fitoren metit..

po meti patjeter duhet te kthehet ne shpin e kosoves se e bon atmosferen e mir

meti masparti deshta ta shqyrtoi se ai kafolur fjalë te pista dhe ai nuk e meriton fare shfrztezimin dhe perKRAHJEN nga ne sepse siq tha edhe i madhi i zoti i shpis i cili eshte radio telvizioni i 21 ai nuk e meriton te hyj ne shtepin e kosoves ky ishte vetem shqyrtimi im

MAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE PO SHIHET QA OSHT NE PYTJE TE VLLAU I SHPIS,(MANI MANI), KY SPEKTAKEL OSHT I DESHTUM QYSH PREJ FILLIMIT AMA TASH OSHT MA SE MIRTI MOS ME VAZHDU HIQQQQQQQQQQQQ DESHTAKA HAHAHHAHAH HAJGARE KQYRNE PORTOKALLIN MA SHPSH SE KA MATERJAL PER HUMORET E TYNE KAN ME QEN HUMORET MA TE MIRA LISHJE ME SHPIN BANALE MARE PER KOSOVEN EDHE PER ZOTIN E SHPIS PO ME VJEN KEQ PER BENIN ME KON OSHT KA QAN KRY KUKU PER TO NI NJERI INTELKTUAL MU UL NE TAVOLIN ME METIN NJERIN MA KATASTROF BEOGRAGJANIN PE MSHEF ARTA QE DERI VON KA JETU NE BEOGRAD SA I LIG QE OSHT

MEtii semeriton me Hy Nshpii aii me NGAIITT PAK JA NIS me FLuutuuruu mea too veshh

sI kaLii Si Ka hije Per KurGjo HIQ

ja hangshi ju metit se ju kishe mat mir

ukkukuk e pa munshme qa bojn kosovart kuj i shkon nermen me nxjerr niher toni me e fut apet mbren kjo stdodh kurkun vet te kosovart qa seshen njeri o zottt metin e kisha ndreq un me pa kon i pa ftyr asht shum i urrej qeta njerz kurkush si don veq me kon me e nenqmu njerin o ska fjal bre sa idito asht aj shum i keq e urrej uuuuuuuu se merito me kon ne kosov jo ne shpin e saj po qa me bo tkthyn apet po se ke meritu edhe ku more me hi e me dal nncncncnnc skam pa me dal me u relaksu 1 jav e mu ky kishe ska ndodh kurgja nncncnc

upssssssss po kund ki pa more\
me dol e me hy kur dush po aiiiiiiiii kosov vlla hale su msut a gagga

hiqq spokam deshiree mu kthyyy metii neshpii se palidhje ani qysh rrejshin ataa fansat kane kerku qe meti me hi ne shpi ne hamam temin qajj babi i mettitt o sponsorii i shpis ka jap pare shpin edhe o sponsor i libelles

po meti e ka meritu keta po pak po fol palidhje po po nejse

po ka mu kthy keni me pa se nukpo e kqyri mo vallla se nuk kqyret pa metin

emtimetimetimetiemtieldeledldeldeleldelelalelealedlealealdelaeledllemtiemtiemteimteitemtmettiketteitititeitkiktkiteerlindkiteikteikteiktekitekitemetiemtiedlealedledledledlealealedldelealealealealdelaemteitietmteimeti erlindaeainaleerlrlindaarelrlllealalaellalaeldaldldaldaldaldaldala

meti
metimetimetimeti
mi meti meti meti meti meti meti meti meti
me ti meti erlinda votoni per erlinden
erlinda dhe votoni per dyt se kryt ja nuki meti dhe erlinda
duhen shum
i sha llla kta dy e kryn rejjt dhe fitojn 24 mij ero se pse erlinden e kam tezake metin e ka m djal te hallaes

po valla meti duhet me kthue pa tjeter se nuk po kqyret ma shpija bash palidhje meti e bojke ma atmosfer o zoti i shpis ktheje metin se kerkush nuk posht ka e kqyr shpijen metiiiiiiiiiiiiiii duhetttt mu kthyeeeeeeeeeeeeeeeeeee

je i mrekullushemm edhe kom pas deshir me shku ne finale po numu plotsu deshira po prap se prap je i mrekullueshem nuk ki fjal

un kam deshir qe 24mij euro te i fitoj arbeni,beni se ma i miri u kon bre veq kush ja ka pas inati se vallahin u kon isjellshum i edukum gjithqka bre u kon ma i miri tungi nga blerina bajrami beni

o ben o ma i miri je bre veq kush ta ka inati se un te ashuroj me gjith zemer teme se je kon i sjellshum i edukum etj. o ma i miri je kon bre veq vazhdo te don blerina shummmmmmmmmm blerina bajrami arben

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: