Shpija e Kosoves

Ditet ne shtepi !

Me e rejat qka ndodhin n`shpii !

Advertisements

68 Responses to "Ditet ne shtepi !"

Valla krejt mir jon vetem vetem qajo Linda kuku zot ma femer e pa edukune me gjth ato fjal banle qe po i perdor ne fjalorin evet qe e ka, pse vlla me gjith ate urrejtje qe ka per Lenen, garant po ju vjen inati qe ma e meqmja aty pari. Nejse vetem ishalla qajo Linda hiket prej shpis tani shpia shkon ma mar bile nuk folen ato fjal aq te kqia saqe me nje shoqe nuk folet ashtu e qe me 24 or online kamera hiq se hiq po qte bejm ashtu eka edukaten familjare. ju pershendes fitore per Lenen

shumte mir jeni me shum mua me pelqen ziko edhe arjeta ata me se shumti ma e keqja qaja erlinda ok mos u merzitni ju dy tung nga jona

vala si beni e meti rral bon nona ksi djem jon mat mirtit e sa i perket femrav jon sasa dhe arjeta a kat dy kuptohet jon karakere te ndryshme ama me stilin e tyre qendrimin e tyre jon 1-shi shpis iduam finale pa ta shpiaj ska bukuri ska atmosfer ska kurgjo kurgjo kurgjo iduam gjer fianle

tmir deri diku shum po perlahen mes veti per pak sen ma tmirt aty jan Lena.Arjeta,Beni Meti…?:D:D

hmm qka din moj ti a se me dal linda ska me emt sen mko aty une meti kisha thon qe e ka meritu dej ne filane me shku po me hile gabim shum i madh i zotit te shpis se aj o kon yll fare edhe ko me met spo kshyret mo shpija pa to veq edhe pa zigon musen sasen e linden nuk kshyret se ska me pas qathet mo tgjall shpija pa ta zigo ose linda e meritojn fitoren

meti duhet mu kthy aty o njerz je ngjitjani drynin

op valla fjoll duhet po zoti i shpis se kthen

valla mu ka dhimt pak meti po skam qka me bo vetit ja ka be se nuk dike mu sjell mir pse nuk u mesu pi benit qysh mu sjell ajt se tash nuk kajn me kon mu perla mo se nuk e kajn metit aty eeee po si beni nuk ka valla ne shpi shum i mir esht

hahahahha aj qe del prej shpis mo nuk kthehet me vjen keq per adhurust e metit se mo nuk e shojn metit mrena qao shikim te kendeshe pa metitn.

hmmmmmmm shum keq ika hup kuptimi edhe lojes tash qe ka dal meti nuk po kqyret ma un besoj edhe shum njerz qe edhe pse u dal ai ai eshte fitus ne ket loj bum ka be mbrenda sa ka qen halla i koft…..

veq kush ja ka inati valla se lejtari ma imire meti u kand e ka akll bre po kqyr tash si dul ai…. as nuk po kqyrt bil ska kush me be akmosfer un jam nga ferzaj edhe punun me nje lokal ama kush arke me pake te kqyr shpijen ne tv krej meti meti krejt ferizaji eshte per metin mem ngu mu ishem qu protesta per meti me shti mbrenda edhe nje her…o vlla qasi nejri si meti problem eshte me gjet strateg i fort meti te lumt bre vlla merr add tem edhe folim ne msn ok nese e lexon ket leter te_dua_binaki@hotmail.de meti klm

valla maa te mir ne shpi jan Meti.Qendrimi,Beni,edhe Albulena shum mir qe u kthy Meti se pa to skishte shpija shyret te dua shummmm Metiiiiiiii

valal ma te mir te shpis jan :Metii “ma i miri i shpis“ edhe shyqyr qe u kthy se pa to skishke shyret po edhe Qendrimi i mir shum pom pelqen , Fadili ma bajati ne shpi ishalla del ket jav se di ma tmirt jan :Meti ,Qendrimi, Albulena,Beni edhe Ziko

Qyyy s`kaa mee METINN osht ma ii mirii

ej njerez qe ka hi Meti shume palidhje valla, shume i paedukum ja ka humb imazhin lojes, nese dikush del nga shpija ska qka kthehet me…gabim per zotin e shpise shume se ai faktikisht per nje jave i ka pa te gjitha gjanat qe ju kan thene nga banoret e tash ai aty eshte per hakmarrje,,, gabim o njerez… ma i mire eshte ZigridI,Beni dhe Qendrimi….

po bre Tine ske faj, pajtona me mendimin tond, at balin e kthyn prape ncnncncnc, ska bre drejtesi kerkund… dine i ka humb efekti lojes, sainteresant kush po dilke po mujka me paraqit ankese mu kthy hahahah,,,, nejse boni qka doni veq sen spi ka hije banoreve qe po bojne me perjashtim te Lenes dhe Fadilit… mpuq

mvjen keq pi zotit te shpis tja them ket..po gjithqka qka i takon per shpin e ka ba perfekt deri tani..po gabimi m ai madh qe ka ber eshte kthimi i metit ne shpi…te lutem..shpija kish ec edhe pa metin edhe kish me pas spektakelma te mir edhe pa metin.. thjesht meti spo ben spektakel.. po po ben loj te pist,,nuk eshte loj ajo aji po ben loj lojale…aji eshte shum lojal.. nuk eshte stabil dhe i isinqert…se di se meriton me qen aty ai..flm..

berllog e kini bo qe e kini kthy metin, shum i bajatshem i neveritshem

ju skokni be normal ma klloshar se meti sun gjen qendrimi edhe qendrimi eshte 1 meti le t’pirdhet

valla skin q a thuni hiq s e si ziko dhe jehona qe asht largu jan kon hallall bravoooooooooooo ju lumt mat te miret po per jehonen ski qa thu bre se aja asht sdudentet e gazetaris hallal jeohn s e ki meritu me dal

ska me sasaen sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa sasa jom fanse e sases

une si per veti besoj beni edhe sasa me shku ne finale

une mendoj qe sasa gjeri beni ziko linda te shkojn ne finale

beni vazhdo se je ma i miri ti ke me fitu

o Zot Benni bre ka me fitu ska ma diskutime psssss

ma i miri osht qendrimi ski qa thu per qendrimin a ka faj i zoti i shpis se ka hi meti ma i keqi kam deshir qe te shkoj deri ne finale qendrimi i jep atmosfer shpis pa ate kurkush se kshyr masanej ma iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii miriiiiiiiiiiiiii qendrimi bravoooooooooooooooooooooooooooooooooo

edhe beni o i mir po ma i mir qendrimi ma e keqja osht fitorja
sha isha knaq me e hek metin apet

nuk keni shka me than se meti e beni jan ma te miret ma i keqi qendrimi se osht si femen ma e mira prej qikav osht majlinda edhe lena bravooooooo metit , benit, majlindes,lenes jeni ma te mirt ciaooooooooooooooooo

qendrimi osht ma i miri nuk ka atmosfer pa qendrimin qendrimi osht ma i miri prej djemve bravisimoooooooooooo qendroooooooooo edhe ma i bukri ciaooooooooooooooo

heyy une jom fansja e qendros osht ma i miri osht 1-sh en shpi shpija ska lezet pa ate ska atmosfer krejt atmosferen ai po e bon ai nuk e meriton me dal pej shpis se nese del ai krejt ka me hup lezeti shpis qendro osht super klm mpuq e kiniii krejt ciaaaaaoooo.

lena osht ma e mira krejt qikav jav kalon edhe pse po ja kan inatin do e do hehe po skan qka me i boeee ajo krejt i nshon posht

beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nr 1

kto vajzat e reja qe kan hyr ne shpi te kosoves shum te kqija a mundsisht me i largu se prishen shpin e kosoves

walla Fadili ma i forti per çdo jav i ngjallt per qat detyr t javes per Elefant amo aj fadili mas shumti ka punu se ka tjert t coft per gjum jon konn

http://www.shpija-live.tk shikoni shpin live dhe kupto se qka ka 3 ne ”shpij”…

tungg jeni me te miret veq vashdono veq sasa kini gabu si e kini hiq valla me metin ju dua jini me te miret ju duaa veq ju dyve po nuk harroj se ukan princesh edhe lena edhe majlinda ju dua shum

qendrimi ma i forti pash me fadilin

neser ka me dal qaj meda se nuk o ka ja don hiq ne kemi prit ma shum nga meda por aj qe ka hi e ka flliq . qendrim edhe fitore 1-shë fare jeni edhe pse saranda nuk asht me juve po kur u kan ajo u kan 1_shë po saranda asht ma e mira edhe pse ka dal

Heiiiii a e puthii bre qendriimiii fiitoorenn se muuu priishh tv-jjjaa :A ..?!!!

Tunng mat mirte jon ARBENI FADILI SARANDA ERLINDA ALBULENA ju duaa shummmmmmmmmm……:P:P:P:P:P

oooooo sasa une ty tkam loqk shpirti jem je shum kooll njeri o thanksha krejt je shum shum naiceeee VEQ VAZHDOO EDHE ME TUTJE ************************I LOVE YOU************

qendrim kak e madhe je po mahesh kishe din naj sen po sen nuk je ka din

kjo pa pik marre un erlinden e cilsoj si kurv

oh ju dhefsha selakat qka dini more ju po linda esht e shekullit 21 sesht si ju more rina zdi qka shuni mos hani mut aty

Valla ma te mir se benii ne shpin e kosoves hiq as qendrimi as fadili as linda as albulena as fitorja keni me pa qe beni ka me shku ne finale edhe veq aj ka mi marr njezetekatermi euro keni me pa o njerzzzzzz

hahahahahhahah nije more qa ka thon o veq po ja kini inati kurv o fitroja ok se erlinda ma e forta o qaty qe po jep gjithqka prejt vetes hallall i koft o e shekullit 21 mos fol palidhje ajo o per ne finale e vetmja femen ehde qendrimi beni e fadilli edhe pik erlind loqk ma e mira je ktynev tjerve flaka net ju del

hehhehe ishalla ajo lena po largohet a per linden ska koment fare 12 jav cka qendron linda nshpi tkosoves po ishalla fiton qendrimi se shum telishikuesve vu jep disponim po ishalla fiton qendrimi ehde i them qe kur mos largohet se shum esht i mir vec te vazhdoje kshu si ja ka nis

Qëndrimit askush nuk i vjen afer prej tjerve ehde fjalet i ka tmira edhe i sjellshem esht e tjeter ska comment cka me than

Qëndrim dhe let Qëndroje deri ne fundin e finales

o qendrim ta ha zemren ma i miri esht pershendetne ne emer tem qendrimin ooooooooo i zoti shpis ju lutem loressa

ooooooooo njerz jepja nje mpuq te madhe qendrimit nga un loressa OOOOOOOOO I ZOOOTTTIII SHPIS TE LUTNA DERGOMA POROSIN QE JOM KA TA JAP OK MA PLOTESON QETO

o qendrimi esht ma imiri mos diskutoni ok

mpuq per loqken tem qendrimin

valla ti rina spo dishe mi vequ njerzit se me linden ska se mas me paskan linda ne shpi aty ishka dekt e sish kqyr hiq po kqyr pak ma mir po dhe beni asht imir kta dyt jan 1

o beni , linda kiss ju du shumnmnmmmmm

o benin syn ekom maimiri je valla veq vazhdo po mos ma le anash erlinden heheheh puq ekeni te dyt matmirt jeni

o beni ma imiri je kiss linda ty du shum dhe veq vazhdoni se ma te mirt jeni

o beni asht ma imiri po ska kush me hi ne shpin e kosoves ma imir se beni kuku shum ibukur je o ben puq eki

oooooooooooooo ben aedi sa ibukur je bre

linda llokumi shpis je
shum emir je valla kiss

o ska me qendrimin osht ma i miri edhe ka mu kon gjith bravooooo qendrim veq vazhdo urime fitoren qendrim

valla si kur qendrimi nuk osht kan as nja as nuk osht ishalla fiton s eosht maj miri

walla krejt t mir ama si kur qendrimi nuk osht as nja osht shum djal imir edhe shum i dashten bravo qendrim veq vazhdo ishalla te prin e mbara e meriton

vallahun shum bukur veq kur u hi fitorja u prish krejt ajo far pule

mu um ka shku shum nerva qendrimi knusi hehehhehe

saranda u kan ma e bukura prej qikave gjithashtu prej djemve meti oooo mos te harroj erlinden lazdrajka

Very Nice website. I built mine and i was looking for some ideas and your website gave me some. Did you develop the website alone?

Thank you

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,665 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

May 2018
M T W T F S S
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: