Shpija e Kosoves

Prova e javës u krye me sukses

Posted on: 17 January, 2010

Mysafirët e “Shpisë”, këtë javë kanë pasur për detyrë që të punojnë nga një skulpturë. Këtë detyrë mysafirë u angazhuan më së shumti, se herëve të kaluara. Ndërkaq “Zoti i Shpisë”, dha vlerësim pozitiv për punimin e skulpturat e ndryshme, dhe si dhuratë ua shtojë në kuzhinën e mysafirëve dy produkte të reja.

Advertisements

1 Response to "Prova e javës u krye me sukses"

tung un jom dina jeni shum te mir banorja qr mu me kaq pelqyer ka qen linda ajo asht ni femer perfekte jeni shum te mir ju dua

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: