Shpija e Kosoves

Nominimet e kësaj jave

Posted on: 17 January, 2010

Pas disa surprizave dhe shumë spektakël erdhi koha e nominimeve. Në nominim për këtë javë i lirë u la mysafiri i ri Meda. Kurse të nominuarit për të shtunën e ardhshme do të jenë: Majlinda, Qëndrimi, Fadili, Arbeni dhe Fitorja.

Advertisements

26 Responses to "Nominimet e kësaj jave"

qendrim je nr 1 vec vazhdo ketshtu te dua shmmmmmm

uneeee mendojjj se fadilii duhett me fituuuuuu hall i koftt se ma i mirii oshTT

uneee mendojj se ma i miri i shpisss osht qendrimii bravoo i kofttt se ma i miri oshttt

eerrlliinnda ssuupperr(A)(A)!!

beni dil jasht se e ke ul vetin ma shum se meti ,ne nivelin e kategoris zh ke ra,bravo qendrim qe ja qite ftyren e vertet benit.

Beni Beni pasivi aj e ka gjet vet me Fitoren rrin me to ma shum edhe e mbron beavo ben a hahahaahah

Oj Fitore me mend ke ba qe e ke qu djalin te baba e vet
se me at moment q e ke qu te baba i vet aj paska pas fat
q ska mbet ti me eduku.
s paku e ke nji shok n shpi edhe ato B E N I N

Q E N D R I M yll i shpis bravo
qato sjellje q ika ba n shpi rini banunu si qendrimi

F A D I LI shume i mire bravo

B E N I
duhet me dal pas Firores pas Majlindes pas Lindes pas
Lenes

Fitorja i takon Qendrimit Ap[o Fadilit

fitorja se mirton me nejt ne shtepi e kosoves se ska lidhje hiq se veq po fantazohet se jom dikushi por sje kurkushi ti je rraj spaj fitorja majmunk

fitoren e meriton qendrimi fadili bajat njeri beni filozof palidhje meda out erlinda e shfrenuar marrja e femrave shqiptare lena vajz shum e zonja bravo lena fitorja e bukur me e pa po mus vet qfar karakteri

meti katastrofa e shpis qendrimi winer:P

qendrimi osht shum i qart

qendrim ma i miri je veq vazhdo e meriton me fituu

oj len katastrof je moj lop moj katundare na e more fytyren jo po ti ski me fitu dije per ner zotit se je kotolike e vetmja ne shpi se ti ishe dal motiiiii oj ledin ki me dal te shtunen

ma i miri je o qendrim fitorja te takon ty bravoo mos u dorzo komplimente

o si jeni a si po ja kaloni o jau hangsha zemren qendrimit edhe erlindes qendrim jemeeeee e ti erlinde vazhdo te kercejsh tung mpuq se ma te miret jeni ju te dy edhe sasa edhe meti qe jane jasht mpuqq tungiii weq vazhdoni tung

tung o qendrimi vazhdo se bete je veq mos i prano puthjet e kerkujt tung veq puthjet e sases tungiiiiiii

gjithmon fitorja me ka pelqy se asht kan frejric per krejt femrve qa jan kan aty edh jon hall te koft fitor

linda je ma e mira veq vazhdo
votoni sh erlinda 4040
linda eshte shyhereti i shpis e jo si lena veq me kajt din

qendrimi the best osh beni fuck you fadil mallëfakë

qendrim je ma i miri vazhdo keshtu 😀

E R L I N D A ^ Q E N D R I M ♥

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: