Shpija e Kosoves

Hyn edhe mysafiri i ri dhe i fundit për sivjet

Posted on: 17 January, 2010

Burhanmedin Berberi, i cili vjen nga diaspora jeton në Keln të Gjermanisë është 37 vjeçar, por i lindur në Gjakovë. Meda të cilin e thërrasin shkurt, ai është mjek dhe ka një dyqan ku shet gjëra të vjetra.

Meda sot ka ardhur nga Gjermania për tu futur në “Shpijnë”, e Kosovës. Ai dha vlerësimi për këtë reality shou ku e vlerësojë shumë lartë. Meda sapo hyri në “Shpij”, tregojë shkathtësitë e tij duke bërë një vallëzim me Fadilin, ku të dy treguan talentin e tyre në vallëzim.

Advertisements

9 Responses to "Hyn edhe mysafiri i ri dhe i fundit për sivjet"

Agji jem ma i miri sko me ty breee

je ma imiri
veq perpara je bukuroshi i shtepis kosoves ti jepi shyret telutem mosna merr fetyren neve gjakovarveeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tungggggggggggg
ngja gjakova dhe kert kososv diajsporaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tu i njoft aftesit e Medes besoj dhe shpresoj qe shpija e kosoves ka me pas ni ndyrshim per te mire nje ndryshim qe publiu Kosovar do ta mirpret shum mire…nje herit Medes i dehsiroj shum shum sukses dhe shpresoj qe do te dal fitimtar Shum URIMEEEEEEEE nga Mitrovica

I PERGZOJ PER SHPIN E KOSOVES JINI ME TE MIRET

meda shum i mir

i pershendes gjith banoret e shpis se kosoves dhe i them sases se t`du shum shum gjithashtu edhe lindesss

o ti kali je ma i keqi nbot ma i miri esht qendrimi ma i miri e pi qikav fitorja edhe sasa ok kali tugn

ja uroj fadilit fitoren

ju uhsm audveq vashdoni

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: