Shpija e Kosoves

Fitore Bunjaku shkon në Votime

Posted on: 16 January, 2010

Pas Largimit te Metit si denim per Fitoren ishe se ajo te shkonte ne kandidim per kete jave..!!

Pra kush mendoni SE DO DALE SONTE ???

Advertisements

16 Responses to "Fitore Bunjaku shkon në Votime"

shtepija e kosoves pa metin ma shlir po mer frym.

shtepija e kosoves ka vendim te mir dhe te drejt me largimin e metit.

bravo bre tole veq vazhdo ma e mira je hiq mos ta nin se ski me fal t shtunen mos u ban merak per at pun bile edhe je ma e mira edhe bravo t qoft qe e ke qit metin jasht shpis

E mir po,po men asna si kish veq ishalla mushet najher men se jo tybe skish asnja me kan ajo e mir i kish te mirat per rreth se jo kshtu qysh eshte ajo po me dhimet e ngrata vvalla

je shum e mrekullushme veq vazho kshtu si je se veq si je ti ne shpin e kosoves se kurr se kisha kqyr

oj fitore je ma e mira qka fol shqiptari veq shka ta ka inati qka folin keq per ty e povovt zoti po mu kann ju qashtu qysh e ka provu zoti valla skishi fol pse ka dal me zezak e ka desht edhe ski qka bon po fitore tung qaoooooooooooooooooooo suksese

edhe meti ka pas pun me shka po lena esht ma e keqja ajo kesh veq qeta ka inati po kjo esht kryqalikee

Fitore, je me e mira. Te uroj shume suksese se valla be qike se kisha dit se je aq e forte. T’isha kon ne vend tandin qekaq shume injorance nuk kisha mujt me duru para ftyres tem, sidomos prej atyre njerzve te atij niveli aq te ulet. Te uroj suksese e sa per qe thone me zezak, ti je kane kurore, e kto tonat gjysa jane pa kurore, qe dmth ti je ma nalt se ato :D…e sa i perket qe ka qene tjeter ngjyre, nisu prej asaj se plakat neper baushtella ishin harxhue pej shiptarve tane, nuk ka met asnjo hiq as per ilaq hahaha…..e sa i perket asaj se i thone djalit tend kopil, djali yt eshte i mramti qe mund te quhet kopil, se ai eshte femi i lidhjes martesore, e kta tonet shumica i kane jashtmartesore, xikkkk….e sa i perket kritikave pse ja ke qu babes, hallall te koft bre qike, ma mire te baba se mos me pas me qka me ushqy e me marr ne qafe, tash po e sheh edhe vet ne qfar rrethi ish rrit aj femi, tek e fundit keto tonat i kan gjujt neper paketa, e kan mush SOS kinderdorfin tu i gjujt fmine neper kanta te berllogit, ose tu ja lon babes, e sdon me pas pune me fmin e vet hiqqq….Sa i perket shpise, i sakatove bre qike hallall te kofte, veq vazhdo se e para je. Jau qite ftyren, mos te ishe ti na se kishem dit qfar jane te tjeret (sidomos ato dy shtrigulkat qe po te rrin ne prapanic si me pas dh** ti mjalte hahaha)…mpuqqqqqq

tung fitore jr ma e mira nbot edhe pse e ki djalin zuzak ma mir edhe metin bravo se e ki qit pi shpis kosoves ok fiore tung kalo mir sukses

tung fitore aje mir qysh poja kalon ne shpi tkossoves thuj arbolenes mos ma rrit menen fiore ok pra qaoooooooo se ma e mira nshpi kosoves edhe mos ta nin se ki me dal ski me dal ti ki mi marrr paret erlina ajo esht kurv oki tole sukses

valla ti qik hiq mos te vjen i nati ani fitorja ma emira hhahahhahaha ma emira e sht albulena edhe qendrimi e per erlinden ja ki qellu e per fitoren fareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hiq po ti e paske vet e mrin erlind e dhe pe kesh vetin hahahahahahhahahaahhaha klm qao qao se albulena esht ma e mira dhe qendrimi hiq mos ja ki inatn fareeeee se secili e livdon tafrim hahhahahaha klm klm brrav albulena hiq mos ta nin e dhe qendri hiq mos jav ninnnnnn tung nga kosov afshati krejkoc qao

shpi jeni shum te mir te gjith ju po sidomos albulena qendrimi edhe erlind po ma tullusum e kam fitroen por a ja ka dal bash mir qe ka dal se ma tullusumin e kam pas

fitore e ke prish krejt shpin e kosoves ku hineeee

këetae jav do te del erlinda por ***beni*** jo beni
jo

do te del erlinda do te del fill qitash genti a bon me nje her kurse albuena qendrimi dhe fadili do te shkoj ne finale genti a bon genti a ta 4 janë me te fo janë me te fort genti

valla meti si gjaja has si me kan klloshar shkavi keqq :S tole jeta vazhdon loqkk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: