Shpija e Kosoves

Befasia per Erlinden – Shpija e Kosoves

Posted on: 16 January, 2010

I zoti i Shpis sonte kishte pergatitur nje video klip per Erlinden se si kercente shume mire.

Dhe kercimin e Erlindes e kishte pelqyer drejtoresha e RTV 21 Aferdita Saraqini Kelemendi e cila ishte impresionuar me kercimin e Erlindes dhe me kete rast i kishte ber nje ftese qe te merrte pjese ne grupin e vallzimit RTV21 ku dhe do kishte nje vend pune ne RTV 21.

Advertisements

6 Responses to "Befasia per Erlinden – Shpija e Kosoves"

bravo Erlinda veq vazhdo keshtu je njesh fare. te uroj suksese ne shpin e Kosoves Besi nga Theranda.

wow befasi mat mir ska ku shkon a ma ka marr menja se e ka meritu mu prej nfillim mka pelqy erlinda shyhreti i shpis bateria e shpis ma e gjall ma aktivja DREQ I VOGEL SIMPATIK SI RIHANNA OSHT COPY PAST ME STYLE ME KREJT SKA ME ERLINDEN E MERITON QMIMIN E 24 MIJ EUROVE SE 1SH FARE OSHT EDHE BENI POASHTU JU DU SHUM

hey per menimin tem hiq nuk je ka me pelqen edhe nuk je ti per finale.the best Lazdrajk in the world.edhe kisss e ki.

erlinda je ma e mira je the best ne shpin e kosoves vec vazhdo je 1

shum mir erlinda veq vazhdo po ma mir o kan me dal ti ne vend te benit valla .

linda namber one je valla veq vazhdo!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: