Shpija e Kosoves

Largohet nga Shpija e Kosoves – Meti

Posted on: 14 January, 2010

Hera e dyt dhe e fundit Meti largohet nga Shpija e Kosoves. Sipas informatave te pare qe kemi arsyeja se pse u largua Meti ishte fjalosja me njeren nga vajzat brenda në Shpi.

Meti u largua per here te pare sepse kishte perdor fjale banale brenda Shpis se Kosoves dhe kishte ofenduar banoret e tjere , por pas shume kerkesave te fansave te Metit qe aj te kthehet ne Shpija e Kosoves , Meti hyri ne rivotim dhe pas nje jave aj arriti numrin e caktuar te votave dhe hyri prap ne Shpija e Kosoves.

Kesaj rradhe Meti largohet perfundimisht nga Shpija e Kosoves .
//

//
Cfare mendoni per kete largim te Metit , a kan qen arsyet kaq te forta qe te largohet nga Shpija e Kosoves Meti, per me shume informata e presim te Shtunen.

Advertisements

32 Responses to "Largohet nga Shpija e Kosoves – Meti"

Mos perdorni fjale banale dhe jepni komente a ishte e drejte dalja e metit ?!

su kon hiq e drejt marre per zotin e shpis po apet si apet meti ma i forti

Ma i miri u kon po kurr skeni byth me bo spektakel mos u nisni hiq.. Spektakli me kili mili MIRMBROMA SHPIJA zbohet oo SHQIPE po hec se i keni shit drut ..
Ooo ndrone krejt at programin se turp o palidhje mo sguxon njeri me fol se e nxjerin jasht per “ARSYE TFORTA SHUME” tash nxjerni diko qeter pse vonohet wc, diko pse se ka ndreq frizuren se edhe kto jon arsye tmjaftueshme .. Oh keni haru me dek ….
TURP TURP TURP
METI THE BEST

po ma merr menjda qe u kon e drejt se sipas informatav so e lejushme me perdor fjal banale e me ofendu njerz palidhje

keni bo shum mir qe e keni qit jasht

siq tha edhe vet Jehona “meti osht njeri me ma banalitet aty brenda”..! it`s truee(Y)

metii (N)

ooo su dasht me qit hiq se ajo soossht shpi pa metin si wc doket veq qe u dal meti me ja qiit edhe do muut atuu

Nuk u kon e drejt metin me qit nga shtepi sepse ai ka po spektakel :
edhe nje gje ekom per metin Nr 1 osht meti bashk me Qendrimin:
apet se apet zoti Ishpis Vendos >………….

sjeni bre normal shpija definitivisht nuk jeni normal ju a skeni kqyr kur nje bigbrather a ncncnnc marreeeeee marrreeeeeeeeee mos ta nin meti ke qen dhe do jesh ma i miriiiiiiiiii kissssssssssssss

o PALIDHJE E KENI HEK … Se kqyr kush mo JOOOO.
Fitoren me kap me lobu Fatmir sejdiu ndoshta na pranon Nigeria 🙂
meti the kinG

po qfar drejte bre me qit ma te mirin ja ha zemren atina meti ma i miri je kon ashtu ashtu ke fitu i ke qit ne depresjon kata katunart mren qe jon met se nuk kishin both mu perball me ty e asja kurves kurgjo nuk i ke bo qa u dasht me ja bo se pa e gre per flok kur nuk e kisha lon e ti i zoti i shpis kape heke at prost se kush nuk ka me kqyr kit show sa ta ki mrena at harroje

oooooooooooooooo nuk eshte dasht me qit at njeri se eshte kan shum i mir.Kur e ka dit zoti i shpis qe u kan qasi vajze nuk eshte dan me lan me hy ne shpi se e ka ba krejt punen kaka e mut e shka dush me than.si ka dal meti ma krejt KOSOVA nuk eshte te percjell shpin e KOSOVES METI eshte ma i mir fitores marre i qoft

METI u kan ma i miri nuk eshte dasht me shti at njeri me kater kam.Si hini ajo e ka prish krejt shpin e KOSOVES nuk e meriton ajo me hi edhe ne kopsht zologjik e le se ma ne shpi te KS METI eshte kan ma i miri po hini kjo e e prishi krejt jam 80% qe nuk e kqyrin ma kerkush shpin e kosoves METI eshte kan ma i miri
METI THE BEST

kton as su dasht me kthy se le ma me qit tash okii klm

valla po duft me dal se ja ka tepru a,, qka i hike ne gjep atij per fitoren more aiiiiii edhe aiu boll mir ja nisi javen e par te dyten opet me ofendime njerzit nuk duroj mir ta kan bo meti se qka osht teper teper osht ska

vallahin nuk po kqyrka tash shpija pa metin boll palidhje vallahin edhe qyky i zoti i shpis pom doket nuk e din as veq qa asht tu ban her pi hiq do her pi shtin nuk ban kshtu METI u kan ma i mir ne shpin e kosoves

pasha zotin marre o i zoti shpis po ti nuk je kerka bre ta qifsha programin qe e keni bo o muta e keni hek njerin mat te fort po fitoren e ke pranu se e ke qije nashta edhe e ke pranu ja hankshi karin metit

oooo i zoti i shpsi oo njeri o a jeinsan i zoti po a je tuj e qit gishtin ne koke e me mendue se pa Meti shpija e kosves ska ma showwwwwww hallooooooooooo per cka me kqyr un ma ket loj joooooooooooo harroje ska ma pa metin shtine mrenda se pasha ni zot asht kah me dhem koka pa ta ai njeri ma dispononte diten ja bojeni ni loj tjter veq per njerz banal e ta shofim metin prap ju lutemmmmmmmmm ai i jepte lojes shyhret ai kur fole un deksha tuj qesh ju lutem ne te hyj meti prap halooooooooooooooooooo ju persheds i zoti i shpis te lutemmmmmmmmmmmm pa metin e ki zor me pas shikus tung

sasa je ma me mira ne shpijen e kosoves vazhdo ta ruajsh veten i love nga liri…..

su kan e drejt me qit metin jash se veq meti ka bo show un shpi meti mir ja ka ba asjna se kurv ajo e madhe blie

mir keni bo qe e keni hek metin se njeri ma bajat qe e kom pa naj her bile nese jan qashtu qita djemt qe kan shkru mir per ta shum po me vika keq

po mo ni mere se nuk u dasht me qit bre po ju jeni idijota se po doni benit me ja dhon paret marre per juve meti osht legent bre po ju jeni muta

o i zoti shpis ta qifsha shown,pe shini qe spe hek publiku qendrimin e po doni me hek vet a,a pse ja qiti ftyren e hijanetit ben rrencit a,po beni ma i flliqt se meti qfar ofendime pi bon qendrimit pa arsye veq pse po ja thot te verteten,mos i pritni edhe 5 jav deklaroni te shtunen publikisht qe paret ja keni premtu benit se u murr vesh ky sen,jau qifsha shown e dallavergjive.

haha e kini qit niierin mat fort po ky zoti ishpis zdi a i ka 20 vjet qe edhe 2 dit ja nis big brtoher albania meerni msim qaty se sjeni per reallty show e fitoren as nuke kish ppranu bre po thmi je o i zoti shpiss

Shume mire kini ba qe e kini qit metin jash, tregoni Metit qe si kultur, edukat e ndoshta meson pak, se ai njeri kish IRRSHIT krejt marre per at familje qe e kishin at djal ne shpi. Bravo i zoti i shpis shume drejt ke vepru qe e ke qit Metin jasht

mir ja ka ba zoti i shpis metit se e ka lyp krejt atmosferen ne shpi e ka prish menojke se une jam ma i zoti pi krejtve po ne fund te fundit u pa gezohem shum qe u hek meti nga shpija e ka lyp

shum shum je kon i mirr ma i mir jee sdi pse je dal je ma i mirii te dua shum ti me metin e me sasenn jeni ma tmirit juuuuuuuuuuu ddduaa
luanda_konjuhi@live.com ty duhet me tshti prap kis

valla bash mir ki than ti dardan se pernime krejt dallavere jan ka bajn me kan pa dallavere kish fitu ja arjeta qe o kan ma e mira ja asnja hiq se krejt jan trullana po ja kan pas inatin arjetes edhe e kan qit po jo publiku po i zoti i shpis se beni ka dhan pare e shqiptari pa pare se han kurqysh.

e per metin ju qe pe doni aj esht ni serb(shka) qe deri dje ka dasht me na myt krejtve e sot ju pe doni ma shum se shqiptart po e merrni vesh vet ska nevoj me ju kallxu un,po vet ndryshone mendjen se aj nuk vyn kurgja.

METI ka qen number 1 edhe eshte hala e jo Qendrimi(homoseksuali)e ato tjert….edhe kujt i ka pengu meti ne shtepi edhe qi that qi oshtserb shkoni n’rrot te s’ames…
ti METI edhe pse nuk i ki mar paret ti prap je fitues dhe ki arrit nji fam shum ma te madhe se krejt qato mrenda:):):)

Meti ka qen ma i drjeti edhe halla i koft qka si ka pelqy per mednimin e tij edh qe e ka pa qe o turb per ni femne shiptare ja ka thon nersy e jo si keta tjeret qe as drejtne sjan en gjendje me ja than njerit nersy te verteten po i shtin vesh en shurdht e mety te miren te keqen nersy edhe te verteten meti mos ta nin ti per shum njerz e fansa tu ke dal fitus edhe qnedrimi atu esht ka na zavensodn pak metin se o i drjet se sish kqyry shpija meti halla te koft se je njeri rela per mu e shum tjer …

o zoti ishpis shum ke gabu a se meti ukan ma imir bre zoti te vraft ty dhe fitoren si dreq aja fitorjakuku o met ja ma i mir veq vazhdo mos ta nin si ta kan ban me hile huuhuhu

meti ma imir bre kuk sherri i fitores ma se keqyri korr ma shpin

meti ma i miri

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: