Shpija e Kosoves

Në “Shpija e Kosoves”, do të qëndrojnë për një natë Dafina Zeqiri, Alban Mehmeti dhe Labinot Gashi

Posted on: 11 January, 2010

“Zoti i Shpisë”, ashtu siç premtojë mbrëmë se të dielën do të ketë një befasi për mysafirët e “Shpisë”, ashtu edhe ndodhi.

Organizatori kishte vendosur që në “Shpij”, të hynte Labinot Gashi-Labi nga RTV 21 për ta improvizuar lojën e tij të njohur “Ajkë e Mjaltë”, por tash me emrin “Shpija dhe Shpajzi”, ku mysafirët e “Shpisë”, u ndanë në dy grupe. Në grupin e “Shpisë”, merrnin pjesë Meti, Fadili, Erlinda dhe Majlinda, kurse në grupin “Shpajz”, ishin Beni, Qëndrimi, Albulena dhe Fitorja. Kurse, juri e kësaj loje ishin këngëtarët e njohur Dafina Zeqiri dhe Alban Mehmeti.

Ndërkaq, mysafiri i “Shpisë”, Musa ishte zgjedhur si asistenti i Labit.  Pasi mysafirët të ndarë në dy grupe luajtën disa lojëra fitues doli grupi “Shpija”, ndërkaq humbësit grupi “Shajz”, sonte do të flejnë pikërisht në “Shpajz”. E veçanta tjetër është se këngëtarët Dafina Zeqiri dhe Alban Mehmeti, si dhe moderatori Labi sonte do të flejnë në “Shpijnë”, e Kosovë.

Advertisements

9 Responses to "Në “Shpija e Kosoves”, do të qëndrojnë për një natë Dafina Zeqiri, Alban Mehmeti dhe Labinot Gashi"

ju dua shum ty dafinnnaa shummmmmmmmm a ki msn dafina ama jep lqoka jeme

dafin shummmmmm e mir je valla nese ki add te lutem ma dergo me sms ne add tem te lutem

valla super u kon qe kan hy ne shtepin e kosoves kan bo atmosfer te mir mpuq ju du tanve

muhamet zeqiri eshte ma i miri meti veq ta dish se edhe une jam kat te votoj ka 100ero pi hargjes tut qu sms ne numrin 4040

o edmond une jam meti krejt qato impulsa qe mi ke qu ka me ti kthy paret kam me ardh ne prizren e ka me ti dhannn tung nga meti ty te kam shok te vogel

o sasa shum seksi je Te du shummmmmmmmmmmmmmmmm sasa ta haj gojen tung nga princi

o sasa ta haj pidhin me goj ta knaqi breeeeeeeeeeeeeeee

tung
qendrimi budall qe sja ngjitke fitores lop kejt edhe hallall kuku qfar admosfere ka shku dje me labin edhe fadilin gjumi me ka nxan tu i ngu ata

hey this is very good i have tooo watch this becauce i like dafi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: