Shpija e Kosoves

Zigridi i eleminuari i dyte per kete te shtune !

Posted on: 9 January, 2010

Sic e tha edhe ne fiLLim Genti se per kete jave nga Shpija do dilnin dy banore, per kete ai hapi je televotim i cili ishte i hapur per nje kohe te caktuar duke sjelle ne nominim te gjithebanoret.!

Publiku pati mundesine qe te votoje te preferuarin e tij per nje kohe te caktuar dhe jo shum te gjate.!

Dhe publiku kishte vendosur qe personi qe duhej te dilte me me se paku vota vetem 6.07 te ishte ZIGRIDI .!

Advertisements

1 Response to "Zigridi i eleminuari i dyte per kete te shtune !"

je kan shum i mir te don shum zigrid donjeta

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: