Shpija e Kosoves

Saranda Hoda e eleminuara e Shpis per kete jave !

Posted on: 9 January, 2010

Pas shum fjaleve e komenteve te Gent Efndis si do duket emosioni per kete te shtune, erdhi edhe koha per Eleminimin e njerit nga banorit te Shpis ?

Ne televotim ishin : Meti, Ziko Erlinda dhe Sasa..! Ne fiiLLim Genti i tha te ulej Zigridit duke vazhduar me Metin ndersa mbeten vetem Erlinda dhe Sasa !

Dhe me 18. .. % te votave Saranda Hoda leshoi Shtepine e Kosoves..! Si shoqerues ajo zgjodhi Metin dhe Qendrimin.

Advertisements

4 Responses to "Saranda Hoda e eleminuara e Shpis per kete jave !"

s a s aje ma e mira e shpis ëmbëlsira e shpis

s a s a aje ma e mira e shpis ëmbëlsira e shpiskom votu për ty sa kam mujt t u n g me metin qendrimin

ooooooooooo zemren ta ha bre.Oooo zemer qa tkishin hije flokt qashtu te prene kuku um ke kall kur tkom pa aaa ta ha zemren je ma e mira veq vazhdo shpirti jem.

oooo sasa ta ha zemren bree te dua shumm

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: