Shpija e Kosoves

Nominimet

Posted on: 9 January, 2010

Per kete jave ne kandidim shkuan :

1. Musa

2. Arbeni

3. Meti

4. Lena

5. Erlinda

6. Qendrimi

7. Fadili

Advertisements

20 Responses to "Nominimet"

oo lenaa ishalla nuk del ishalal del metiii

ishlal nuk del lena ose qendrimi e del metti fuc metii i love lena and qendrimi

METI KA NDJENJA NJERZORE (kjo eshte e mjaftueshme per karakterin e njeriut) DHE KJO DUHET VLERSUAR SHUME..
Edhepse ne disa raste tregohet ndryshe prapseprap eshte SHUME I MIRE…andaj votojeni se e meriton te qendroj ende…

ej ne vend te qendrimit e kini qit benin gabimmmmmm

hej tyben nuk kqyret shpija pa Sasen E Zigridin U ba Palidhje veq Tash Per Hater Te Metit Ka Me kqyre

ej pldh arbeni nuk osht ne kandidim qendrimi osht

oo sasa osht ma e miraa pa sasen nuk ka lezet shpija e kosoves

sasa ma e mira je shpija e kosoves nuk ka lezet pa ty kur je kan ti je kan lezeti i shpijes

meti duhet me shku ne finale bre njerz ….a e kini pa qfar bukuroshi osht …sa per mu ishalla del lena………….

une mendoj se meti ka dashe me dala prej shpisese kosves ai esht kali e shtaze

veq per hater te lenes e kqyri shpin e kosoves se per tjeter kon jooooo edhe i thom se e du mas shumti.

linda je shum e bukur je e fort dhe besoj se ti e meriton fitoren
ket jav kam qejf me dal fitorja se po me duket si shtrig e po fol palidhje si qur

lena je shum e mir vetem se po me dokesh pak e trash si burr po fol ti besoj se ke me shku deri ne finale bashk me erlinden .Keni hy bashk dhe keni me dal bashk te dyja

valla mazmakeq per ju far shpije kjo pa kurrfar shije met shti mi kqyr sdijin san mer kta , osht duft me ja jap benit paret se i merton jo mi qit po a pisheh sa keni zgjuarsi pash zoten

oooo Qendrimi ka me marr qmimin se me mire eshte edhe aj ka me fitu se eshte Ferizajli nuk na korit neve ferizajlit aj e ka qmini per me marr sa per mendimi tem Qendrimi edhe Erlinda mendoj me marr se jan me mire se tjert zbahen

o zot ishalla lena nuk del te dua shum lena shum shum moj tezejk

oj lena mos u tut oj tezejk te rujt zoti se ma e mir je kan ne shpin e kosoves
te dua shum shum tung zemer

lena ma e mira ne bot te du shummmmmmmmmmmmmmm fituseeeeeeeee jeeeeeeeeee loqk

Beni osht ma i miri

krejt mir veq Meti Lena Linda jan ma te mirt si gjith ju duaaaaaaaaa e kush esht ma i miri i merr 24ooo E

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: