Shpija e Kosoves

Majlinda Krasniqi banorja me e re e Shpise se Kosoves ?

Posted on: 9 January, 2010

Genti tregoj qysh ne fillim se kete jave ne Shpi do hyjne dy vajza e njera prej tyre eshte Majlinda Krasniqi..!

Ajo eshte 22 vjeqare vjen nga qyteti i Prishtines, ne videon prezantuese te saj ajo shpreh veten si te cilter, simpatike dhe energjike..!

Te presim a do kemi show nga Majlinda ashtu sic edhe e presim..!

Advertisements

16 Responses to "Majlinda Krasniqi banorja me e re e Shpise se Kosoves ?"

je shum e yukur bme pelqen te dua shum

ishalla ban show e naj sen mat meqme se ato qe jan kan LINDA KA ME FITU JEEEEE aggaga

majlinda e bukur shum je

majlina ti je gjokeri i dyshemes marre per tu qka je tu ba a mos te nshun barnat te merkuren mbrama qe deshte me hanger qendrimin qe ju gjujte ,por aje oshte ma care se ti se ka kulture e sta kthejke a ti ke hi vetem per qendrimin oj e paftyre marre per ty mjer familja qe tkan dhe mjer aje djal qe te mer se ki me ja fik shpine oj zdralavice

po ku po e sheh more ti tebukurit te kjo pa pike qaje dhe shihe qysh po ecke qfare trupi katastrofe ,dhe a sheh mire ti po kqyrja ftyren qfare e ka dhe buzte nje metre si gjoker qe fshin maarrrrrrrrrrreeeeeee

ncncncnc ma budallic se qikjo skish 😦 kukuuu erlindes pi ka hije se prej fillimit e njejta u kan po kjooo qe po qon bisht

turp,turp,turp prej zotit te shpis qe po e mban at lop mbrenda,se ajo dy lidhje me krye te vet nuk i kish,a e kini pa sa palidhje po sillet ndal fitores e ndoshta ajo esht edhe ma e zez se fitorja,shum keq turp per zotin e shpis…

ahauhauhauhua e mir qikjo a :O // jo more qfartt kjo osht KURW
Krjet prishtina e ka wideon e sajna n’Telefonn .. edhe n’webfaqet http://WWw.pikaloti.com u kann ama e kan hek … ( WIDEO DUKEE KRYER MARDHENJE SEKSUALE KAA 😛

marlinda je shumm e buker ty dhe lenen ju dua me zemer

tung majlida me vjen keq se ste kan votu eehehhe

tung je e mir por ma e mir se sasa sje pak nashtaa eehehehehehhehehehheheeee tung
tung

po kurv qe je sedi qysh ke mujt me hi ne shpin e kosoves veq me kryy bajshe as me fol ndoket nuk dishe kurva qe je ti jazik tkofttt

edhe sikur lopa qe ban me kryy edhe ti qashtuu kurvaa je beee a po qihesh mir aa a po ta thijn

a tu ka kuq pidhi qe po qihesh perdita karin ma ke qu niher po te nxunaa ma ke qu karin pepjett ohh ma ke knaqq pidhin ta hankshaa qijuuuuuuu sa te muesh kurv jeee ohhhh um ke knaqq jena knaq tu qii ohhhhhhh

me ke shti karin tem ne goj ooo je knaqq tlumt gojaa ohhhhh jena knaqq tu qiiii a po don hala mu qi me muuu ooo kariin me ke quuu beee ohhh pidhin ta hankshaa oo kurv je ti ooo jena qiiiii ta kum shtii fuckk jena knaqq tu qi tu ka kuqq pidhi jena knaq tu qii ohhhhh..

majlinda je shummm e bukur edhe erlina jeni kan ma te bukurat

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: