Shpija e Kosoves

Fitore Bunjaku hyn ne Shpija e Kosoves!

Posted on: 9 January, 2010

Si njera nder banoret e reja ne Shpije e para qe hyri ne skene ishte Fitore Bunjaku…!

Ajo ishte 26 vjeqare wjen nga Gjilani. Shpresojme se ne ditet vijuese do shohim show te metejme nga Fitorja..!

Advertisements

84 Responses to "Fitore Bunjaku hyn ne Shpija e Kosoves!"

shum emir keshtu me pa e qa ka brenda nuk e di ta shohim me ditet enne vijim

fitore shum e mire je per fillim veq perpara te deshiroj shum suksese

shum e mir po duket nashti ban naj sen se kto tjerat qe jan kan veq kan nejt nejse net fiton ma i mirii LINDA MA E MIRAAAA

valla boll e mir ish jasht po e dim qka ka a mrena nuk e kem provu hale heehe

hiq pa truuuu ish kjo fare lope,u pa menjhere po thash ndoshta gabova ama…
eccc moj shko ne shpi se facen me maru pite e kishe se sa p;er tjeter send ski
Ani mbrame psikologeeee ncncncn as pyetje sdishe me bo e ke plas Labin cfare truni ka thane vet me vete

valla ma e mira prej tanave je ,,,,dihet gjilanase ,,kallle kalle .Gjilanaset jan kan jane, dhe gjith mone kan mu kane ma te fortat.qendro e fort me guxim dhe krenari deri ne fund.Ktu ne shpin e Kosoves e jep prezentimin se pari per vete,familjen tuaj dhe per qytetin ma te bukurin Gjilanin…Shpresoj se do t’ia arrish deri ne fund. ?!!!

you are the best fitore

e mir veq kurv valla shummmmm..

ncncnc marrja e zotit me zezak me pas fmi :S:S:S trishtim.. ncncnc qysh stka ardh marre me kallzu qysh ta ka bajt ftyra me pas mardhanje me ni zezak :S me pas ni fmi qe so i races ton duhet met ardh marre prej vetes e prej familjes tane … NA KE MARR FTYREN

valle fitore mu shume me ke pelqye po qyshe u mashtrove me zezak mu martue po aje pate syte me veti tregom veq ishalle eki shnete se kjo kan dodhe po qka me bohe jeta vazhdone tung klm

shum shum e mri je veq kush ta ka inati bre syn

nuk e di por mendimi im eshte qe fitorja i din ma mire punet e veta se me shiku drjet per mue kush hy ne qat vend nuk eshte normal

o beni ka me fitu se ma i miri oshi, e meti osht peder llaskuc idijot

pse bre po folni palidhje bash qik e mir e qet teper e mir ju qe po folni ishalla zoti ju provon edhe juve si eka provu fitoren me kto probleme qe ka pas se pa e provu smuni me fol sen un jo qe e njo po ama e kutpoj shum na smuj me dit pse asht lidh me at zuzakin kerkush se din e sa per fmi zoti ja ka pru ne jet ku edim na aka dasht me pas femi me ta anuk ka adasht mos folni se shum e mir asht a epat i tha metit te shtunen ke mu largu ama aj prena 2 ore u largu per shkakt te saj per at kopil ja mas pari ska familje ky asht i adabtuar meti per ket arsye familja vet e kan lazdruu as shum ky asht shka prind i i ka serb ky kopili u ba mi shajt dikan nncccn hallall fitore veq perpara ma e mira je prej dites par me ke hy ne zemer kur te del do bej qmos te gjej ku je do takohem me ty te dua fitore

kerkush se ka shti me zor me pas pun me zezak po ja ka kajt une sdi pse ka hi me ja marr ftyren vetit marre marre marre Metit hallall i koft 😉 se mir ja ka booo qiftit tsaj kryt ja kisha preh e kisha rjep me kan si prid e saj Tish kan e martume me shqiptar e ti kish bo vaki mu nda kerkujt sju kish dokt tragjike pooo me zezak puffff..:S ncncnc Kur ja ka bajt ftyra asaj per neve so problem

ej oj bajatic kqyr qa po thu ok se ti ma e zez je po je shum e nivelit te ult je fshatark e ndyr dhe gjykon te tjeret nese ka shku me zezak pun e saj osht nuk dmth kurgjo kjo raca e zez nuk ofendohet o mentalitet i ult pa shkoll moj fashtare e ndyr kqyri punt e tua se me dit ku te gjej brit vi ti thej

18 vjeqare e mashtruar e martuar kjo vajze e re e manipuluar nga dikush , kerkon ndihme nga shikuesit e shpis se kosoves per jeten e vet se qka i ka ndodhur ne at moshe per at gabim qe edhe vet e pranon se ka gabuar.
ndoshta nuk ka pik faji per at gabim ose mashtrim ,ndoshta me dhune ka marr at guxim per te u martuar me at zezak e ndoshta edhe dikush ka perfituar shuma te mdha per martese ,mendoj se ajo vet do te tregon te gjitha sekretet e jetes te dhimshme qe ndoshta as vet nuk e ka deshiruar.
kjo vajze duhe te i vazhdohet loja se ka qka te thot.
kjo vajze supozoj se ka nje zemer te forte, per te gjitha kto deshtime gabime prap se prap eshte optimiste per jete qka do te thot se eshte e manipuluar nga dikush.
nuk eshte leht per te te tregoj at histori te dhimbeshme para miliona shikusve e ket po e ben ajo vet
shum vajza te rea qe nuk kan guxim te tregojne histori te till do te mesohen nga fitorja dhe do te marrin guximin te tregojne te vertetat e tyre.
ajo thot se kam shume per te trguar atehere jepnja voten ndihmoni.
kjo ka hy ne shpi te kosoves si person ose si personazh negativ nder koh do te jet personazh shum pozitiv.
sukses asaj vajze mendoj se me at fuqi qe ka kjo vajze do te jete e sukseshme ne jete.

zoti se sprovon kerkon po e ka sprovu veten kjooo se ja ka kajtt me zezak ska pas shqiptar po e kalllt budallica… gjynahi pom dhimen prind e vet qa kan hek me to :S:S:S ja u ka plas zemren

poj kjo kurv e flliqt bre ish sdi qysh ekna pranu ne ket rellaty shaov marre osht me pa qfar njerz ka kosova sukan dasht me hyr as kjo vet me zbulu veten se qfar karakteri ka.

E mir Fitore amo bukuria nuk te vyn met duhet mej pas :P:P:D:D:D edhe shum kesh qe je qel shum per jet tanen per 2 dit

fitore je shum e mir te deshirojm suksese ishalla fiton mir valla ja ki ba metit

pse po folni per fitoren keq qat e ka dasht qat e ka mar aju shkoni me zezak e me magjup e ktheni i mashtroni shqiptart e ngrat,a sa i perket metit valla shum mir ja ka bo nje kafe prej mu fitorja e ka kur te del prej shpi

fitore je me e bukura veq vazhdo keshtu jemi me ty te gjith

FITORE E GJITH KOSOVA PO TE SHIKON DAL NGA DAL GABIMIN PO E ARSYETON. .. ..
AT GABIM FITORE QE E KI BE VET FITORE SE KI BE .
GABIMIN TI PO E PRANON TE GJITHE SHIKUESIT TE ARSYTOJNE.
PUBLIKISHTE ME AT GABIM JE PREZENTU KE KERKU FALJE SE KOM GABU , TI VET JE TU U ARSYETU DHE MENDOJ SE KE ME FITU.
E JU FEMI VAJZA RINI BURRA E GRA QE SHANI E OFENDONI, JU JENI MA TE KQI SE NUK JENI MA TE MIRE SE JU NUK TREGONI.
NE SHPI TE KOSOVES ME 24 KAMERA JE PREZENTU SKA MA KEQ PER
ATA QE SHAJNE E OFENDOJNE ME TINXIJA DO TE JETOJNE.
QELNU FEMRA SE QKA KINI BA SE DIKUSH JU KA PA.

GJDO GABIM PO E PRANOVE ARSYTOHET E AJ QE NUK TREGOHET,
NUK PRANOHET KURR NUK DO TE ARSYTOHET .

SUKSES FITORE SUKSES…………………….

bash katastrof ishe qysh ja ke lan djalit atij nigeranit se gjilanit ftyren ja ki marr oj katunark e gjilanit

oj qik zoti koft me ty po pse moj ku i pate met moj ti nuk pate nevoj me u qel per 2dit ti e di qysh jan shqiptaret dis prej tyre jan mas me shekuj edhe ni her zoti te ndimoft tung suksese ne jet mos gabo pash at zot se te ka fal ok te per krahin ata qe te duan

tisha kan si meti niher ja kisha dhez shuplak tani kisha dal botha e ksaj pi thot mettit tla nkoliccc shii tii 😀 pela e zanav nuk shkon me nga mas fmijut tvet po shkon aty shet men

po nji numer i madh i vajzav shqiptare kan pravue seksin me racen e zez po nuk tregojn shkoni ne jetimore te kosoves gjinden kopilat e shqiptareve me zezak ekjo asht qe qelt ata te msheftatnuk dalinne sken se dhe motra metit ka ba seks me nji afrikan po me dit ,eti ja hek k ryet po tash neta din se nja nukasht po ka xxx femna efitore ti mos ki gale se sen ske ba e ke hek nj qef qe shum shqipptare kan qef me hek at qef tash ti vendos per jeten tane do te votoj gjithmon per tyje

po mejav vetretu kta
se une kam punue ne bonstill edhe shum valza shqiptare me kan lut qe tju gjaj zezak perseks po nuk kam vepru une ata po prap disa kan gjet lidhje me zezak edhe sod e asaj dite boj seks me zezak veqvjen e shtohet numri vajzav qe dojn seks me zezak kjo asht ba normal me vajza shqiptare mos haroni

shummm je e mir mos ta nin hiq se ma i mir je okkk te duaa shummmm dhe diht nga je gjilanase ahahha puq e ki kisss te dua n ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
I LOVE DHE SHPIJA E KOSOVES VEQ NI YLL E KA FITORJA

___???_____???___
__?_____?_?_____?_
__?______?______?_
___?___FITORJA____?__
_____?_______?____
_______?___?______
_________?________

Oj Kurve a nuk gjete naj te bardhe bile po afrikan a? Kurva e dreqit. PO ti ishe e kallt, se edhe Metit ju gjuijshe ne fillim, kishe qef me ja hanger karin. Veq karin ne goje ta kisha jep…..kurgjo ma shume. Ato femra qe shkojn me zezak, martohen me ta…jav kisha pre kryt. KURVA E KEQE. PO ka plot qesi kurva me zezak……se shiptari si ngin kar.

ANI KA THAN KOM PAS QEF ME PUTH METIN KUR SJA RROKI ME METIN METI DUL JU GJUJT QENDRIMIT I THA QA KISHA PAS QEF MET PUTH NIHER VEQ ME DAL NEPER GAZETA ME SHKRU KREJT PER MUUU PUFFF NCNCN E KALLT ME KAN E FAMSHME QYQJA …

shoqria jone psh meshkujt shkojne ne gurbet dhe dashurohen me plaka te paralizuara te kqija te verdha te bardha te zeza qyrajka
te flliqta etj ket ma se miri e din qendrimi sepse eshte ajo kategori
me fadilin e shum gurbetare te tjere qe punojne ne gurbete e qe shoqeria jone kosovare kete e din shum mire.
shoqeria jon ajo qe kupton e qe sheh drejt fitoren e perkra se ajo ka gabuar e si ka gabuar ajo e din ma se miri, por kjo vajze ket
gabim po e pranon dhe publikishte e ka thene dhe done jeten ta vazhdon si te gjitha femrat kosovare dhe ka hi ne at rruge e me shpejtesi po i then barierat e shpis se kosoves por edhe te zotit te shpise se kjo po duket ne tv sepse eshte duke luftuar me te gjith banoret e shpise qe at bagazh padrejtesive qe ja bejne
fitores ajo me sukses po i kalon.
x . x femra keto padrejtesi nuk kishin mujt me kalu pa trauma psiqike qe i ndodhin nga fadili tinxak qendrimi qe nuk e kupton sepse ai eshte rrit ne rruge nga lena , nga lena qe eshte e kuptushme , erlinda qe duke e sulmuar e mbron veteveten e qe realisht erlinda perveq vallzim dhe jo seriozitet , ofendim e jo kulture asgje tjeter ska treguar per benin eshte fenomenal ndersa gjakovari besoj se ko me kalu si fitorja sepse shuki e din
se kjo eshte realiteti kosovar, kjo eshte kosove.
ne kto rethana ma se miri kalon kvantiteti e jo kualiteti sepse ket e kerkon audienca jon kosovare qe e perkrahin kete nivel te metit ,majlindes , erlindes etj .
le te fiton ma i miri por nuk besoj se do te fiton ma i miri sepse po perkrahet ne kete kohe ai qe din me genjy , ofendu, me kercy si ne skriptiz, mu desh cullak etj…
benit sukses .
fitores sukses se po kthehet ne rruge te mbare.
te tjeret te gjith kan formu nje klan jo te sinqerte ne realitetin tone kosovar e qe ky realitet eshte kancer kosovar.
shpi e kosoves ndihmojeni banoret mbrenda se ne jem i shoqeri ne tranzicion….. .

hallal te koft o bujar se kejt qa ke shkru qashtu osht e verteta gjihtmon do te fotin….. ne shtepi derjtsi nuk kish..

per gabimin qe ke ber kerkush nuk ka drejt met akuzu perveq ZOTIT kshtu qe ju shqiptar pis idojta qe e injorori si ata ne shpin e kosoves sikur ju jeni shum gabim se qdokush ne jet ka deshtu diqka edhe u provuedhe te na ka shum raste qe kan ber si fitorja kjo e ka tregu vetveten dhe ka dasht ni perkrahje prej te gjithve e ju me ja kthy me kir injorim marre ju koft se ni femer 18 vjeqare munet me gabu gjithqka ama sa i perket shpis te kosoves shum e kan flliq shumica e banorve si per fund prap po tham marre per ata qe e injorojn fitoren shkoni te qerdhet e kosoves shihni jetima me raca te ndryshme kjo bile ke tregu vetmeten me shum gucim marre shqiptar

ishallla del more zotttt se spo muj met pa qika 26 vjet mos me dit ni fjal me lidh qysh duhettt ncncnc veq te ajo kom paaa qyqjaa e permen metin qe meti e ka lan me gishta ngoj perlahet me qendrimin qe si afrohet te gihsti i vogel

yjOJJ ti qik mos ju gjuj qendrimit se ti ske shanca me pas puthje me ta se se aj eshte ferizajli sje ti normal sa poshte ke ra ne kto dit e fundit ti je nje njeri qe nuk ka repsekt as per vete as per familje tane ja ke marr ftyren.,,ishalla del sa ma shpejt

ohhhhh kuku oj pise e flliqt oj zezake me zor po don me desht qendrimin aaa po ai nuk po flliqet me ty ti duhesh me shku atje te zezakt se shqiptart nuk po te dojn asnjo as maxhupet bile veq zezakt ahhaahahah ik pirdhu.

djellza ja ke pikatt zemer tybeee 😉

oj djellza e festa, a jeni grah ma frik? ajt baces shkoni grahnu pak mos po kthjellni, e mjera ajo shpi qe ju shtin mrena juve…ik ik se ma zi koki ju se qekjo fitorja…ju kisha qi bree. per p*** jau kisha shti, per goje ju kisha sterpiken.

tung sa i perkewt fitores qaty ne shpij ma zoja nder xhitha femrat mu me pelqen shum edhe e mir si zoj po rrin tung cioo e pershendes fitoren shum .

tung fitore sa emira

no coment be daj 200 221 sen i fort tybe uh e mire sexi je fitore bunjaku

oj fitore bre ma e forta je ishalla more zot shkon deri en finale se pa ty ska jehshi en shpi te kosoves
❤ perfekt je bre teper teper e mir je te don krejt vushtrria fitore

Volla Per menimin tem Qendrimi asht nr 1 e sa per Fitoren ska faj qika se me pas pun me zezak nuk asht leht kt veq fitorja ka pas sukses se tjeter kush skish mujt mi qindrue tung tung kaloni nice :d jeni tmrekullueshem qaooo

manimi jem per fitoren esht kshtu je teper e poshter edhe fal e ki se nuk munesh ti me ul posht qendrimin se mu kan asi njeri qendrimi nuk kish mrri deri tash ku esht

mos u livdoni fort po duhet me ju ardh marre gjilanaseve qfar qika po majka ai qytet

kuku moj fitore ste ka ardh marre une kam me te hek pe shpis se kosoves marrja zotit na ke mar fytren nuk po sillesh mir nat shpi pe perbuzish qdo sen nuk po hish ne debate mir me banoret iq kerka sje kuku un ka et ek ajte shojm

hej shum e fort je veq vazhdo ec perpara fitoe qmimin une do te qoj vota sa te duashs edhe per me fitu qimin edhe madhe

oj fitore je ma e mira veq vazhdo kta krejt qeto sene qka po ti thojn po ti thon krejt per inat ti se ki ba kto me deshiren tande ku pe din njerzit se a e ki bo me deshir a pa deshir ti veq vazhdo tash e tutje voten ty do ta jap prej se del ti shpija nuk do te shikohet me do ZOTI e te lidh me djalin tend kete e deshiroj me se shumti qe ti te jesh e lumtur me djalin tend hallall kishe zemer te fort ndjenja tmdhaja qe ksi njeriu sbesoj qe ka me pas diku te dua shummmmmm veq vazhdo

AOOOOOO KURVA E KEQEE PO TI ISHE BRE BIJ MA E ZEZ SE KURVATT SPO DI QYSH ME THOO MA SHQIPP AHUAHUAHUUA QURA DRREQITT A SPO DII TITER SEN TI VEQ MU PUTH E MU PIRDH A MIR TA KA BO Qendrimii hallall i koftt:P:P

shum shum ebukur ej fitore emeriton finalen ti bravo nr 1 je veq vazhdo keshtu,sdi be qysh po mundesh em duru qat erlinde ooo eksiha shky bre po ajo ty sun tafrohet me asgje ngat be ajo esht klloshare tung mpuq fitore

fitore ma e forta je veq vazhdo i kupe keiit tduu shummm ma e mira dhe ma realja je ne at shpii veq vazhddo ti edhe beni jeni mat mir veq vazhdoni ju du shummmmmmmmmm ju du jeni per finaleee(K)(K)K()K(K)kukklla e shpiss je

bravo fitore veq ti je ka bo showw ne shpin e kosoves je ma e mira kettt javv ka me ti qu 20 vota veq per ty ma e mira je veq vazhdo

ma e mira je veq vazhdoo mpuqqqqqqqq

eyyy zemraaa ma e miraa je fitorreeeeeee kushhhh ta ka inatii i dalt i thati e qa kann shkruu ktahh komente palidhje per tyyy mos ta nin tyy se ktahh mu kann malli mat mir nukk ii rrokinn gajlet e huaja ma e mira je mos ta nin loqkkkkkkk tduuuu shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm (K)(L)(L)(K)ti e meritonn cmimin e 24 mije euro

beni je 1 te duam shum nga shkupi je fitues

Ej bre mos folni qka so, se bash e mir.
Kjo po lun me teton(pos benit) Jeten e saj mos e jetoft kerkush, edhe mbasi qe e ka kallxu qat jet sosht mmir mi hyp mbi kry se osht fshtir per ni non me jetu lerg fmis qe e ka lind e e ka rit..

Veq Vazho Fitore

gzime shtepija jon e cila na ka munguar shum me te vertet jam adhurusi i juaj me te vertet ne shtepin e kosoves jan vetem nje femer dhe nje mashkull qe i adhuroj e ata jan FITORJA-BENI keta jan ma te mirit per shkak se e tregojn vetveten te tjeret jan vetem per sy e faqe per fitoren mund te them se gjithav fajzav te kosoves jav ka ba qe mos te bin ne gracken me te huajt ky mesazh kush mendon e qon fitoren ne finale me benin ju lutem VOTONI edhe qe nuk e njof hiq shtepi ju dua shum?

o fitore mos te han balla qka thojne njeryit ti je nr 1 ne shpine e kosoves je shyhreti i shpise inshalla shkon ne finale oj zll i kosoves veq vashdo je nr 1 oj fitore

tung valla meti aka ma i miri ja kini marr inatin

ju qi po dini me gjyku dikan shkoni msonee veten se po shifet ashiqare qi jeni nivelit te ultt se ka nevoj dikush mi perkrah vajzat shqiptare ktuu po ska kushh se mas pari si qyrin punt e vetaa po punt e hujaa krejt muta jeniii …… Fitore veq para mos i mer per zemer kto komente se i keshmi te kesh thojn me ni fjal te duaaa te deshiroj sukses te madh ne jet edhe ishalla e ki djalin tond se shpejti nkrah tondinn kiss youu

Fitoreeee ma e miraa jee veq kush ta ka inatii (l) Eh sa per metinn shum mir ja ke boo hiquu atii far katunarii mpuq e kii(K) veq vazhdooo

fitore te kam idhull te madh te duam shum e gjith familja jon ,e metit at kopil te beogradit i thojmi me ik ne beograd se gjith luften e kosoves ka qen ne beograd tu nejt me shkii
e ti fitore je nje person i gjall edhe e meriton te fitosh te duam e gjith istogu

tole ma e bukra je veq vazhdo keshtu se deri ne finale ke me arrit ma e forta je mpuq

ddd t t tung pershenetje fitore te duaaaa shum me pelqen sidomos ke nej ze perfekt dhe je e bukur e lezetshem kam deshir te takohem me ty kisss

bravo fitoree 1shje kush ta ka inatin ne rs le te shkojn te duam shummmmmmmm edhe do tna mungosh shpresojm qe ndoniher te takojm live

fotorja u kan ma e mir u kan provokus ne at lojn e vet me ka pelqy shum e ka pas nje shikm shum tfort fitore me hile ta kan bo je kan frejric jam me ke hi ne zmer normal per tmir a me beson se kur je dal nga shpija kam qajt,thash si nje vajz kaq simpatik edh karakter shum te fort edh shum aktore e mir mu per vet edh si aktore shum e mir je kan jet te lumtur edh fat sukses me tutje je kan femra ma aktraktive aty,prej femrav ti je kan aty der me tash hallall te koft per lojen qe ke lujt tish akan aty tkish perkrah shum si beni ,po je kan vet vetja edh nje desht me cek ,te quajt frejric sepse kur dole nga shpij dole vet hall hall te kofft ja ke dhan msim edh atyre qe daln je shum e fort besom shum me ke pelq prej se ke dal ti une persanl nuk jam ka shikoj .edh per vota per dit nga nej vot ta kam dhan veq qe ke mbajt shpin ti qisi na duht femr si ti qe jav mbyll gojen njerzve qe jan nivel ma te ult ne jet shummmmm fat e sukses kam deshir me kontaktu me ty se te du si fans edh me ke pelqy jash mas hall hall tkoft

fitore je shum e bukur dhe besoj qe ki me vazhdu me qen!a esht e vertet qe ti ndjen diqka per qendrimin.te dua shum je ma e mira <3<3<3

fitore kom menu qe ki me shku ne finale po ja tek i erdhi fundi edhe lojes tende me vie keq po qa me ba qe publiku nuk te kan adhuru.

ani gjykojn kishe na te mir kqyrne vetin ju qe po e gjykoni fitoren se mentalitetin e dobt e keni ju qe po gjykoni i merrni senet si me kon nshek 19 ne vende tjera sen dmth kjo po ju jeni katunar shummmm qata shkruni kshtu se vet edhe ma te zeza jeni ju femrat qe po e gjykoni nese ka shku me zezak s dmth kurgjo edhe raca e zez sbon mu ofendu pse osht i zi o katunar te flliqt

shum e fort je kon qa kom deshir mu taku me ty me te puth ni her se shum e mir je kon hiq mos ta nin qka po te thojn ne komente ma e mira je kan po nuk e di qka ka ba aj i zoti i shpis qe nuk ti dha ty paret se shum e mir je merre qet add edhe komunikojm pone.tina@live.com te dua fitore qik jom

pse po folni qishtu per fitoren e ka dasht zezakin edhe e ka mar nuk ban me kesh se alo ju se keni povu qish asht me zezak .nuk ju vjen mare nuk kam pa qisi njerz.e pershendes fitoren”tung qao

ku je oj loqk ma e mir je kan a per mu ti e ke morr qmimin a ne debat ja ke shku krejtve sidomes asoj maces lindes pederit po ti ma e mir je mos ta nit te dua shummmmmmmmmm ma mir me zezak se me shqiptar e mutit

je shum e bukur komplimente per ty fitore

qka po bani oj fitore murre nuk mune me puthe qendrine se nuk te pranone kurre oj rrespi tung

je ma e mira te dua shum… shpresoj te fitosh shumbr e e bukur veq vazhdo

je shum e mir Fitore po veq kush ta ka inatin veq vazhdo kshtu qysh je ka en shpi te kosoves vazhdi kshtu si je kisss

loqk je ma e mira veq kush ta ka inati fol per ty keq ama ka zot per krejt sduhet me hy ne gjyna.yll je gjith tkom pas merak se je bukuroshe e vertet e per do e do qka folin aiiii pak pun mpuq loqk

kam pas deshir qe ti te marresh fitoren po qka me ba ta kan bo me hile se njeme je kon shum e mir

fitore ma e mire je mos ta nini hiq aty kurva e katunart shka f olni per ty halla te kuft se ti e ki kallzo poblikshte a to kudrat si kallzoj me sa fr kan hc e sa per metein ate shgadine shka eshte s a ni bader i keqe mut eshte a je am e mire je viq vazhdo ni kiss per mue kik ka emire je ti viq vazhdo

hejjj fitoree je shum e bukurrr bre qfare sy ki kuku zottt shum e mir je amooo te kishe pas edhe pak men se valla ma qojshe mallin si fmi kani here po qka me boo mundoju pak me i pas ato men qe ikan njerzt 26 vjet e din me u gjet po ti sikur 12 vjet mi pas e jo 26 vjet okej po e bukur je amooo me men kerka sje klm

valla vetem kush tja ka inati se ma e mira je kan ne shpi te kosoves po mos ta ndin qka thojn per metin per at kllosharr aj peder le ta kqyrr veten qysh e ka lan fmin e vet rrugav e u ikkk neyse ma e mira je loqk puq

ey a e dini qka per qito komentet pak ma nalt mos e teproni shum mos ja kini inati qikes qka ju ka bo ajo a pi ju vjen inati qi ju ka lon juve e ka shku me zezak ma e mira o edhe sa per qendrimin mos ja hani shum fitores se fitorja nuk e don qendreimin qendrimi per fitoren eshte veq fmi fitore je ma e mira veq vazhdo te do shum dona i love you

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: