Shpija e Kosoves

ZIKO: E RREZIKUAR ESHTE ERLINDA

Posted on: 7 January, 2010

I Pyetur ne shpajz se kush eshte me i rrezikuari per te shtunen,pra kush mund ka gjasa te dale
Ziko u pergjigj me keto fjale
“Se di,kete jav besoj do jete nje veshterrsim imadh,sepse per mua dhe per krejt banoret ketu e kemi konsideruar si televotimin me te forte gjate keti muaji.
Por sipas meje besoj se pak me shume si e rrezikuar eshte Erlinda,per Saranden se di ,ajo eshte e favorizuar nga jashte por edhe nga mbrenda,por sipas mendimit tim Erlinda eshte me e rezikuare.

Advertisements

2 Responses to "ZIKO: E RREZIKUAR ESHTE ERLINDA"

ziko eshte i mrekullueshem

zigo esht njishi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: