Shpija e Kosoves

SARANDA,10% ME PAK NGA PUBLIKU

Posted on: 7 January, 2010

Advertisements

3 Responses to "SARANDA,10% ME PAK NGA PUBLIKU"

pseeeeee?

sasa je ma e mira erlinda duhet muhek nga shpija e kosoves

tung sasa je ma e mira te dua shum se ma mira ishlla del erlinda dhe meti se e prishen shpijen e kosoves mos e lejoni sasen me dal se sasa esht embelsirae shtepis si ka then vet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: