Shpija e Kosoves

Storia e Muses

Posted on: 3 January, 2010

Kryepuntori i javes

Kryepuntori i javes sikur edhe javet tjera u zgjodh me votat e shikuesve qe votuan në numrin 40 40 dhe kryepuntori i javës është Musa.

Me puntori i javes

U zgjodh Musa sipas zotit të shpis ai ishte me puntori brenda per kete jave.

Pjesa interesante për Musën

Eshte fjala per një klipe lidhur me Musën qe ishte mjaft interesant qe tregonte për vdekjen e babait të Muses ne naten e viti të ri, dhe qe prej asaj kohe Muses ju kishte zbehur deshira per ta festuar naten e vitit të ri.

Advertisements

1 Response to "Storia e Muses"

KAN GABU QI E KAN QIT SE SU DUFT ME QIT KTA PO AT KUDREN FITOREN NGA XHEVAHIRJA MERE IMAILIN XHILI27@HOTMAIL.COM

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: