Shpija e Kosoves

Nominimet

Posted on: 3 January, 2010

Nominimet

Kësaj jave nominimet shkuan si qdo javë banorët e shpis e nominuan njëri tjetrin nga 2 her por vendimi se kush ishte i nominuar per kete jave i takoj zotit te shpis.

Të nominuarit për kete jave janë Meti ,Zigridi, Erlinda dhe Saranda.Kjo javë pritet të jetë shumë interesante.

Vizitorë të nderuar qfarë mendoni për naten e sontme , kush mendoni qe do të largohet nga Shpija e Kosoves  javen e ardshme per me shume qendroni me webfaqen tone dhe informohuni me më të rejat brenda Shpis së Kosovës.

Advertisements

11 Responses to "Nominimet"

sasa ma e miraaaaa gjakovarjaaaaa nuk e meriton me dla nga shtepia e kosovesssss ma e mira sasa

boll po ma kini inat se boollllll mir poe luj lojen ne shpin e kosoves moj abetare ti kqyre veten mu kon ti e mir ishe hi te ne shpin e kosoves besa besa kam arritur me kon e e edhe shume njoftur palsini te gjith se uen ka mi fitue 24 mije eurooooooooooooooooooooooooooo se jam bonore favorite e e te gjithve dhee pelqyere na te gjithe thenks i love you albanina

tung saranda hoda -sasa asht ma e mira e shpis se kosoves o plasini prej inatit po sasa ka me fitu

a je sranda e hodes nese j saranda po them se ti ski nevoj mem shajt se une po du em fitu tiiiiiii se skam qka me hi ne shtepin e kosoves? a morre vesh une pot du tyyyyy e ti pem shannnn hahahahahahhahahaha

per ket nominim mendoj qe duhet te largohet—> Erlinda ..Sepsee nuk e duaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahah edhe qka po perlani more je ti abetare sje normal aa a e din pse ku ka me te shkru saranda hoda prej shpijes hahahahah

sasa nr 1 erlinda duhet te hiqet nga shpija kete jav ose meti

tung sasa je ma e mira ishlla sdel se ma e mira je ishlla del erlinda dhe meti se e peishen shpin .

un per kete nominim mendoj se patjeter duhet me dal erlinda se sdi hiq so tum pelqy shum do sene pi bon bajat si mos me pas prind shum e keq ……. kurse meti e sasa patjeter duhet me shku ne finale

meti ka me dale nga shpia e kosoves se eshte shume banal ma i mir u kan para se me dal
une menoj se duhet me fitu fadili

um mendoj se per kete nominim duhet te dal erlinda se sjelljet qi pi bon ajo beba 3 mujsh ish sjell ma mir…… kurse METI duhet te shkoj deri ne finale dhe ta fitoj qmimin 24 mij euro

oj sarand je ma e mir pos kush ta ka inati erlinda u duft me dal e jo ti se tii u dasht me shku dej ne finale se ma e mira je brava numer 1 je edhe met je shum i mir

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: