Shpija e Kosoves

Kush duhet te dale kete jave ?

Posted on: 3 January, 2010

Advertisements

55 Responses to "Kush duhet te dale kete jave ?"

un mendoj se sasa esht me e mira por duhet te fitoj ndesra meti te del se po i provokon vajzat po meti esht me i keqi ne shpi po i don e gjitha vajzat dhe po i provokon vajzat meti esht me i keqi por duhet te del meti un shum vota jap per metin qe te del

un mendoj se meti duhet te del sepse esht me i keqi por duhet te del por sasa esht me e mira sasa rri e sinqert si je se me emira mos u drzo.

un mendoj se meti huhet te del sepse po i provokon vajzt ai esht me i keqi dhe duhet te del sasa je me ee mira te duuam nesa dhe loni

asht ma i mir

tanime e dim se kush do te dal nga shtepia e kosoves ,me e famshmja dhe me e mira ju duhet ta gjeni se cila do te dale dhe kush do te kandidohet ………………… saranda ma e mira ne shpine e kosoves dhe zigridi ……………………………. etj ……………………………………………………..

ziko ka me fitu meti duhet te dal
se esht ma i keqi prej kejt banorve
kuse edhe sasa mir veq let vazhdon

une mendoj qe te qendroj ne shtepin e kosoves saranda kurse te del erlindaaaaaaaaaaaaaa jashttttttttttttttt sasa ma e miraaaaaaaaaa

jashttttttttttttttttt zikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

unee mendojjj qe metiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii oseeeeeeeee erlindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mu kon larg shtepis se kosoves

une mendojj qe metiii duhet me dal ket javv

si pas mendimit tem une kisha pas deshir qe metiii te dle ket jav nga shpia e kosoves

un mendoj se duhet te dal meti aj serbi nese nuk del meti ateher shpija eshte e korruptume

une mendoj se meti duhet me dal ket jave

meti jashte kete jave ma mir

meti duhet te dal,edhe pse kan gabu shum shum shum qe e kan kthy ne shtepiii ,nuk ka kapacitet nuk ka logjik sdi pse kur mirret ni vendim edhe mu kthy hmmmm

kush eshte qekjo abetarja skoka tu e dit kush eshte i mir e kush i keq shiko anet pozitive te banoreve dhe jo ato nagative te tyre

une mendoj qe ket jav linda e meriton me dal jasht sepse sosht person i pershtatshem dhe nuk e meriton me qendru me tej ne shpin e kosoves kurse mbas saj sasa jasht

linda jasht ziko dhe me tej te qendoroi ne shpi

beni ma i mirii

tung erlinda te dl se me shpjt te jet e munder edhe meti
sasa se meriton me dal se esht embelsira e shtpis dhe esht ma emira sei ka then vet

ooo Zot ket jav unedu me dal metii se shum po e tepron po tashq e ka vendos mu bo ma i mir ta shohim dej te shtuene e ardhshme a me dal linda nuk ka kush me na bo showw me dal sasa tane ska chik t’heshme edhe ska kush e shocron qondrimin (jerry) edhe edhe zigo eshte 1sh pastaj jet shpija pa fitus pa zigon kshtu ce apsolut metti je i perjashtuar ste din kushiiiiiiii

bb gjithve <<33 shikueve ce e percjellin :D:D :P: 😛

wowowoow harrova qendrim je numer 1 je me i mirri I love uu ❤ hehe 😛 hajgare :D:D sasa qendrim jeni numer njesh nese doni te dini por edhe ti zigoo tani e keni fitoren e fituar :D:D P:P

sipas mendimit tim kisha deshir te hiqet sa me shpejt meti apo erlindaaaaaaa kurse saranda te qendronnnnnn

une mendoj se ket jav duhet me dal mhemet zeqiroviqi e me fitu ma e mira sasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

une mendoj se te 4 te nominuarit jane shum te mir pere veq erlindes qe o shum e pa disiplinuar edhe ni vajz shum lazdrane

Metii ma i fort

une votoj per zigridin ju lutem mos e hekni tung klm

une mendoj erlinda dhe meti se ata nuk jan normal me vjen keq po qashtu asht tun g kam deshir te fitoj ziko ose qendrimi

une mendij se ziko ka me fitu i uroj gjdo te mabar

sasa je ma e keqja uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu po shummmmm te urrej shummmmmmmmmmmmmmmm shummmmmmmmmmm dua qe te dalesh gootbay baby

oj ti tin mbylle gijen te thash se bash meti edhe erlinda jan ma te fortit mos um fol ketu shummmmmmmm a nive

ishalla del metiiiii

un mendoj se duhet me dal sasa se kete jav nuk ka qen aktive por edhe linda e meriton me dal kam deshir te fitoj qendrimi ose lena

hahhaahhaahhaha mos folni pa lidhje pash rizen e zotit se sasa kurr ska me dal se osht bukuroshja e shpis >>>>> sasa,sasa,sasa,sasa ma e mira

muhamet zeqiri dohet me dal gjithqysh se osht njeri i poshter tung klxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

un mendoj me dal erlinda edhe ppse nuk ka showw ajo e meriton se po e shtin edhe METIN mu bo i keq e mos me desht kerkush ppo dine nese shiqet meti e hiqet erlinda keni mi ra pishman qe kini qu kto sms po neise e me fitu kom qef METI

qitne metin at qen meniher :@

qendrimi edhe meti duhet me dal sidomos aj homoseksuali se po i vjen era kejt kosoves pej tina ..BENI duhet me fitu

oo i zoti i shpis e ke qit veten nivelin ma t ult qi ekziston per shkak se e keni kthy metin n shpi

une mendoj per ziko ka me fitu se osht shum i mir votoj per zikon40 40

une votoj per zikon osht ma i miri vall votoj 40 40

sasa ma e mira duhet te rri ne shpi

edhe pi sho do qitu si po shenojn pa lidhje veq per mendimin tim meti asht ma i mir ne shpi e kosoves edhe i 2 asht fadili pi shu se shum po thojshit se meti asht njeri ma i keq ne shpin e kosoves gabim e kini edhe meti u hin per ni qellim e ka kthy i zoti i shpis per mi nguc te tjert mu munu mi qit prej shpije edhe METI asht ma i miri ishall e FITON qmimin tung klm

metiiiiii ma i miri e erlinda veq munet mu largu prej shpis te dua meti sasa

ai shkau duhet me dal meti normalisht

valla per menimin tem ket jav duhet me dal sasa e ju kisha than metit benit edhe qendrimiit veq vazhdoni se jeni njesh fare

kush eshte qajo abetarja qe ka than ziko me dal jasht bre po krejt budallic ish ajo ziko duhet me fitu se eshte me i miri nder krejt banoret e shpis tu lutem abetare mos u bej budallallaqe oki

ngoni te shtunen e ardhshme kan me kan te gjith ne kandidim e kush deshironi ju qe te dal???????!!!!! normalisht lindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
e nat moment kur del linda askush ska me qa ue ue ue ëhë dul erlinda be popull askush a murrt vesh a skush!!!!!! ni porosi e kom per juve votoni per linden sa me shpejt se um shkon nerva e gjithashtu edhe per metin ok popull!!!!!!!!! tifar ensar kurr nuk duhet te dal QENDRIMI se aj osht ma i miri ne shpi bashk me benin edhe fadilin e plus zikon!!!!!!!!

meti duhet mu largu menjeher e sasa zemra jeme me nejt

meti bajat mu ka ba ma i keqi valla ma i mir qendrimi edhe lena edhe ziko u kan i mir po dul tash qa me ba fati

fadili duhet me dal se shum njeri fallc edhe sisht i mir me pa nervat po mi prishadili duhet me dal se shum njeri fallc edhe sisht i mir me pa nervat po mi prishadili duhet me dal se shum njeri fallc edhe sisht i mir me pa nervat po mi prish

shpresoj se qendrimi do te fitoj se esht me i miri.beni ishalla del ket jav.

un ne kete jav jam per dy persona per majlinden edhe per fitoren

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: