Shpija e Kosoves

Jehona – E eleminuara e javes

Posted on: 3 January, 2010

Jehona – E eleminuara e javes

Reality Show “Shpija e Kosoves” sonte nisi me shumë befasi.Në Fillim ishte permbledhja javore ku kishte ngjarja shume interesante duke filluar nga dalja e Ekremit, pritja e vitit të ri dhe pergatitja e emisioneve festive per vitin e ri nga banoret.

Por pa dyshim sonte  momenti më emocional ishte dhënia e vendimit për të eliminuaren e radhës. Nga gjashtë të nominuarit që ishin për këtë javë në fund mbeten dy Arbeni dhe Jehona  , si dy më se paku të votuarit për këtë javë. Në fund emri i të eliminuarit u tha, e ajo ishte Jehona  .Kurse Jehona e zgjodhi Qendrimin dhe Lenen për ta përcjellë deri te dera. Kurse kosovarët për Jehonen kishin votuar vetëm 3.93 %, të votave, që ishte banorja më pak e votuara ashtu sikur ne webfaqen tone Jehona ishte me se paku e votuar.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: