Shpija e Kosoves

Detyra e javës kryhet me suksese

Posted on: 3 January, 2010

Detyra e javes

Banorët e “Shpisë”, kan pasur per detyre realizimin e programit festiv  të vitit të ri. Zoti i Shpis ka vendosur që detyra eshte kryer me sukses 100 % dhe me kete banoret fituan edhe dy produkte të reja në kuzhinen e tyre.

Advertisements

1 Response to "Detyra e javës kryhet me suksese"

tung nga fatlinda nga dritani jeni me te mire shum ju dua dhe i pershendes stupcat tung ju dua shum

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: