Shpija e Kosoves

Befasia për Fadilin

Posted on: 3 January, 2010

Zoti i Shpis kishte pergatitur një befasi për Fadilin banorin më të pelqyer nga shikuesit.Zoti i shpis i kishte sjellur femijet e vellaut te tij të ndjerë dhe qe Fadili i kishte shumë përqef.Fadili ishte shumë i kënaqur sepse tregonte se si i kishte shpetuar nga lufta dhe priste qe niperit e tij të bëheshin të mire dhe ja kishin plotesuar dëshirën.

Advertisements

3 Responses to "Befasia për Fadilin"

Shume mire bravo

FADIL DINI -Ti je fituesi i ketij R.SHOW ’shpija e kosoves. Kete e them se e meriton ti …Njeri me vlera si inteligjenca, shkathtesia, sinqeriteti, dashuria dhe komunikimi me te gjithe, shakaja dhe humori, talenti. Mbi te gjitha ndershmeria prej Permetari te bejne fitues i shpis se kosoves suksese fadil.

UN:F [1.8.1_1037]

please wait…

TUNG TI JE MA I MIRI BRE WALLHIN MA I MIRI JE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

January 2010
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: