Shpija e Kosoves

Qendrimi Kryepuntori i javes

Posted on: 26 December, 2009

Pas nje kohe te limituar per Kryepuntor i javes ne Shpija e Kosoves , Me i Votuari ishte Qendrim Januzi.

Ai tha nuk e mendoja se do behem une por Ekremi ose Zigrid.

KUSH MENDONI SE ESHTE DASHT TE BEHET KRYEPUNTOR!

Advertisements

92 Responses to "Qendrimi Kryepuntori i javes"

qendrimi normal i ka hije gjithqka ma i bukri e ma i meqmi qaty oshttt

o qendrim januzi e ke permende baben shum po bab yt po i hak fjalt shum edhe ty se hala paret qe e kam blej lokalin smi ka jap 219 euro borgj mi ke per rrym. te un i ki borgje po nese smi jepo ishlla kurr harin nuk ja shefe ok

po me te vertet qendrimi esht ma i miri dhe me i bukuri i deshiroj suksese veq vazhdo se ma i miri he tungggg

ncncnc qfar qendrimi bre meti ma i meqmi edhe qe i ka hije gjithqka me bo xheri so per nshpi

un mednoj qe qendrimi esht banori me i miri i shtepis se kosoves.
dhe un kam deshir qe qendrimi me fitu e jo te tjeret se shum zero kta te tjert shum pa edukat ani sidomos qeky meti shum po ja lidh nalt. per mendimin tim fitoft me i miri ose ***qendrimi ose beni***

shum fac je o qendrim

normal qendrimi

krej jav ke kalu ama qa pot ka hije me kan kryetari i shpis te lutna rrxo metin prej fronti se shum menen pe rrit aj ishalla fiton

un jam lena 21 vjeqare, jetoj vet ne ch edhe jam e lumtur qe mer pjes dikush qe jeton ne ch.. Qendrimi e tregon veten shum mir… e ka ni sjelle shum te mir edhe esht ni person shum i drejt.. por meti shum po ja ka inati se po mendon djali se veq ai esht dikushi.. amo apet se apet nuk ka me qendrimin.. weiter so und zeig mal dene wos lang geht die brauchen das!! edhe mendoj se publiku ka me votu dajm per ty 😉

valla me tan drejten je inatgji imadhe qendrim edhe pis ishe pernime mu kande si ty nuk jetoj mu ….

shum njeri palidhje qyki qendrimi ku si ka ardhe marr me hij mbrend ani kish po e mson fitoren ky ish mazi se fitorja ti ishe kande djali pise familja jote se mu kande djali i jem te kisha lan vjerr valla e mos ma lavdro familjen se mu kande familje e mire ste kishin lande mu martu me qeke (fe tjeter )o zhivko o pis sja vlen me jetu ti kurr mos hajde ne kosove me baju….

O QENDRIM JANUZI ISHALLA FITON EDHE MI BJEN QATO PARE QE E KAM BLEJ LOKALIN TANDE 70.000SE PER NDRYSHE QATO 219 TE RRYMES KUR SEKI NJET KURR ME MI DHAN….. TE PERSHENDES SHUM JE MA I MIREI HAHAHAA….

qendrimi osht shum i mir ama po kallxon veten taman qysh duhet me kan ni djal edhe veq vazhdo am i miri je zvicrrane i mir hala skom pa hahha

ma i miri i shpis per momentin osht qendrimi i deshiroj fat edhe qendrim deri ne funt te spektaklitt shpia

shummi i mir je tung klm…….

nje djalë i menqur i pashëm trup te bukur vetem le te vazhdon super i mire ne te gjitha lamit bravo bravo je i forte dhe gjithmone do te jesh suksese

BENI nr1 n`kreiT shpinn e KosoveeS

je me i miri turoj fitore ty se je shum shum i mir ne te gjith aspektet suksese ne jet se e meriton

je me i forti veq vazhdo

Qendrim ta ha zemren.. je teper i mir. tamon qysh duhet me kon ni djal en ditet e sotme. edhe qe je schatz tka hije loqk. e tjert ta kan inati se duhet me shku shum nalt per me te mbrri ty. veq tishe kon shok me musen ma mir ish kon… edhe e ke ul veten qe ke kajt per ni njeri qe ka dasht met zhduk tan kohen.. ein kuss nur dich qendri.

o qendrim je ma i miri qaty nejse edhe beni ju du shum shum shum ju deshiroj qaste te lumtura ne jet nga brikena.

QENDRIMI: the best……..

komplimentet…..:D:D:D

ma i mir qendrimi se meti meti ma budalll ne bot osht edhe krymadh edhe osht drogirash fitorja e ka dit po nuk ka desht mi thon para publikit edhe kushi ke meti qe i thot dikujt je kshtu je kshtu sa mir ja ka bo beni metit qe ja ka mshel gojen e toni meti nuk bojke mo hajgare me to si ton
ti met jo qe ja ki mar ftyren publikit po edhe familjes tone edhe sa mir qe je dal pi shpis tash mos shpreso qe ki hi more majmun drogirash
o shliru shpij pi teje ma ki liru erlinden motren teme qe e du shum edhe pse nuk osht motra jeme ska dert po une e du shum edhe kurrr sko me harru ishall fiton

hej bre qendrim a po na merrr aaaaaaaaa o shum i fort je aaaaaaa mpuch gratis e ki prej meje

o qendrrim kuku po i frt je aaaaaaaa mos vet e ki ni mpuch te madh nga un edhe ata gratis amo a kish pas mundsi me ta qit ni qaj rusi me ti nxi dhomt pakkkkk hajt tung lajmrohu hahhaha 044 564768

oooooooooooooo bre i lumi ky per veten e vet po qa ka ba saranda
e mutaft tu ju rras po ky e ka dashte jehonen po tasht u dal e pe don zemren lenen o sa mir po ajo sdi qa ka se boll i mir eshte eeeeeeeeeeeeee po bukurosh eshte eeeeeeeeeeee loqk e kom edu teper

qendirim eshet dial shum i mir dhe sillet mir shum

eshet si qik heheheehe shum mir ka kalu kjo jav

qendrim e meriton me fitu

super star asht qendrimi ma i miri ne shpi

ooooooooooooo kejt kush po fol keq per qendrimin ja kan inati se ma i forti osht edhe qmimin ky ka me marr thoni qa te doni qendrim jonuzin sun e rrxoni hehehehhe veq vazhdo ma i forti je okej

valla qendrimi ma i miri o numer njo o veq vazhdo

o qendrim bravo tkoft je ma imiri n’shpin e kosoves hallall tkoft je intelegjent dhe zemer mir po edhe sja ban njerzve rrafsh nese se kan mir suksese n’shpin e kosoves me respekt durimi.

walla weq jeni ka ja keni inati se ma i miri esht Qendrimi ma puntori, ma s’shumti i respekton te gjith banoret e se di ju pse po ja keni inati Qendrimit weq wahdo se je ma i miri je shum origjinal ishalla je deri en finale ma i miri jeeeee Qendrim Januzi

jam vlora pej obiliqi qendrimi ka me fitu se esht ma i forti ne shpi se mos me kan ai asnjo se kish qkyr shpin hahhahhahahahha

je me i bukri heheheheheh spo boj hajgare

JJe shum i mir teper sexyyy
vveq vazhdoo Love

ooooo klloshara mos fol per beni qashtu shka je vet ti mir pata beni qe tha hajt tasha gyle gyle nashta e merre ne goj per 5 ero benit se qashtu me ka thana

beni kishe asht i mir ka dal ma i keqi marre spi vjen dojke me ul poshte qendrimin po smun se femije eshte per qendrimin hahhaha o ben

shum i mir je veq vazhdo okkk

shum i fort je te deshiroj sukses

o budall o qender mir pi shti atyne per dashuri a

o qendrim shum i mir kaq i mir a je mir si po kalon a

o qendrim shum i mir kaq i mir a je mir si po kalon a po te ngucin ata atje a shum te mir jeni valla shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kam nje pyetje per ty a e do sasen a linden se spe dina sasa masi te paska shku po na kallzo se cillen e do se po dojna me marr vesh valla

qendrim je Ylli i shtepise se Kosoves,

qendrim je Ylli i shpijes se Kosoves

o qendrim o ylli kosoves o veq vazhdo qeshtu se 1sh je veq inatin kush ta ka fol keq se kjo asht fakt qe po shihet YLL

Qendrim je ma i mir veq vashdo kshtua

Qendrim je me i miri.dhe me i sinqerti aty.e per ket qe je je me i miri askush ste don ne shpi po i kan shum frige konkurences tende e sidomos Beni qe po te ngacmon e ai dhe Lena jan shum te padobishem.suksese Qendrim

Qendrim a thua eshte frigu Beni keshtu edhe ne lufte si po i frigohet konkurences tende bre. D Du bist stern.

oooooooooooooooo qendrim se di a je i vetdijshem po i mir je te dua sinqerisht e kom hahhahaha

o qendrim je ma i miri edhe mir ja ke bo fitores asaj katunarke

Qendrim je me i miri e nese ka drejtesi ti do ja dalesh ,po shifet ata qe po hyn aty nga friga se je me i miri te persqeshin e kur po i largojne nga shtepia po e pranojne se ti je me i i miri.si rasti i Ganes ajo mbase doli nga shpija e pranoj se je konkurrenti me i forti.suksese Du bist stern.

aaaaaaaaa dije qe non stopo per ty votoj

aaaaaaaaa dije qe non stopo per ty votoj keep staying at shpija e kosoves

Qendrim je me i forti ne shpijen e Kosoves,edhe pse Beni dhe Lena shum p te frigohen mire e ka cek kjo adhurusja jote BElla njemend Beni po te frigohet me shum ty se luftes hahaha .suksese Qendrim.

o ma i miri bre yllj lun mami qe te ka edhe lum femna qe te merr je metetonat je 1 fare veq vazhdo se ti fitoren e dor e ki ama nese shkon ma dallaver shum keq je perfekt njei hallall a

ma i mir i shpis esht veq beni ja kalon..?>

qendrim je shum i mir ma i mir prej krejt banorve shum fac je veq vazhdo qeshtuu a kisse ki prej dines prej pz qaoo te presim me pare ne dor kur te del prej shpis oke qaoo

Qëndrim te pershendes shum shumm dhe ata te tjeret po ashtu dhe te them te drejten me i mir je deri tani vetem vazhdooo kshtuu
e mue me ke pelqy me se shumtii qe se ki puth Fitoren se ajo eshte ne te vertet nje laviree Bravoo te qoft dhe te uroj qdo te mir ne jet ty dhe familjes tent

Je i mir se ardhur ne Gilan
Nga Aliye (Allie)

Qka Fol Mahalla Qendrim vllaqkoo mos te han balla ty ///
,Ma i mir ma i chartii je deriii tanii hallall te qoftttttttttttttt
100000000000000000000 her Qendrim qendrim qendrim qendrim
Nr.1 4 ever

koni:Shum be ti po e urren Qendrim ja paska shum inatii ti
sdii pse tasht ti shkrun ktuu blla blla jo baba jo ai
mos e permend shum babi e qendrim se po e qon lemsa e sa per ty
je 0-
per QENDRIMI Dhe familjen e TIj
Qendrim eshte ma i mir dhe ka mu kan deri ne fund
veq mos ja bajshin me hile ket loj
se fiton
Duammmm fiToRe Neeeeeeeeeeee
hehehhe
Qendrim
ma i mir ma i bukurii ma loqkaa je tiii

po lena eshte njera nder vajzat me te zgjuara ne mesei eshtepis aty ku asht tani edhe i deshiroj suksese shpersoj qe te arrin ne finale se asht verttet burrnore

au lena asht njera nder vajzat me te bukre dhe me me burrnore ne shpi aty ku eshte tani per tani

oooooooooooooo veq vazhdo qeshtu qendrim se ki me fitu ma i miri je pasha zotin veq kush ta ka inatin mir ja ki ba fitores se nuk ja jape ni mpuq se ajo na ka marr ftyren me zuzak ka shku ncncncn ti veq vazho qeshtu se nr 1 jeeee bossy tung nga Rina qendrim ciao

OOOOOO veq vazhdo qeshtu qendrim se nr 1 je pasha ni zot veq kush ta ka inatin super ja ki ba fitores se nuk ja jape ni mpuq se na ka marr ftyren me z\uzak ka shku cncncnnc ajo sja ka vlejt me nejt ne shpin e kosoves po qudi qysh ka nejt deri tasht ti qendrim veq vazhdo qeshtu se ki me fitu bravo te qoft tung nga Rina ciaooooo

O LOQKE BE KUK QE PO ME KALISHEEEE MERE MSN CAN.ZEMR@HOTMAIL.COM OSE MA JEP MSN TENDE

qendrim beni jeni am te miret ju dua qendrim e ke kall at dit kur ke genta ismajli shum mir ke kcy bravoo beni am dobt ke kcy ano mo fadili u munojke me kcy po sdike qendrim te dua edhe ty beniii♥♥

qendrimi peder kurgja tjeter a e keni pa belin qysh e dridh niher si femer femrat se dridhin ashtu si ai pederrrr

i love you qendrim

Qendrim ma i mirii jeeeee ke perkrahje edhe nga diasporaaa te dum shumm vazhdoo vec kshtuuu …nese nuk te zgjedhin tyy ta bojn me hileee ma i miri jeeeee

Qendrim refuzo saranden se tka pa qe je krral e po mundohet me tu ngjit se sarandaa me pas dasht edhe meti ekish nxan po le hiqu saj….okeej vranjevci tdon ty edhe fadilin ….

Jam shqiptar nga maqedonia por kjo sdo me then kurr gje… shqiptar jemi te krejt, qe e mbajm Shqiponjen ne gjyks…
Ky Qendrimi ish djalosh i sjellshem dhe e ka ni karakter shum te mir…
esht nje njeri i rrafsh dhe nuk ja ka njerit mas shpine. ai ne qoft se ka donji problem me njerin, ja thot nder sye….
E kisha pas shum deshiren me e njoftu Qendrimin dhe ishallah plotesohet kjo deshir, se ngat jemi ne Zürich…
I DESHIROJ SHUM SUKSES DHE DESHIROJ QE E FITON LOJEN E SHPIJES SE KOSOVES SE E KA MERITU!!!!
“JA MAAAAAAAN” 🙂

beni te dua shum veq vazhdo je 1

dddsaadasboll i mir je qendrim po kush e kesh qendrimin edhe banor e gjilanit ropt se se me gjilani ska te par per qdo sen gjilan desh per bukuri pqe qa do part jemi tduu qedrim viq perpara

un mendoj se ma hajn mutin krejt veq meti qendrimi edhe sasa jo tjert krejt

QENDRIMI dhe ERLINDA meritojn me fitu,lena shum po me shkatron nerva kur po thot ka 5-6 here,a pe din bre…

qendrim te uroj suksese ne shpin e kosoves ishlla fiton dhe te pershendes shummm shumm je ma i miri oki klm…?

shum keq qe nuk fitoj se e kish merituuu me krejt zemer po thom e jooo me fitu ai zdrali i VRANJEFCITT…Puffff…:@:@:@

O qendrim ti edhe pse nuk i ke mor paret fitus je se ke qen ma i miri dhe me i sinqerti aty mrena shpis bile bile shum ma i mir se fadili.brravo ke tregu qfar kulture duhet me pas nje djal kosovar edhe pse jeton ne Zvicerr.

qendrim je me i forti edhe pse te kom diqka je shum nice edhe tih nuk e meriton SASEN po (ANGJELINEN)ok’ss…..

qendrim ti e meritove fitoren e jo fadili je shum i mir

oooooooooooooooooooo mmmmmmmmmmaiforti

QENDRIM JANUZI JE MA IMIRI OOOO JE SHUM I BUKUR BREEEEE A BOHESH SHOK ME MU TE LUTEM EDHE PSE S KI FITU PER MU JE FITUS.

QENDRIM JANUZI JE MA I MIRI NE BOT OOOOO JE SHUMMM I BUKUR BREEEEE A BOHESH SHOK ME MU TE LUTEM EDHE PSE SKI FITU PER MUA JE FITUS.

QENDRIM JANUZI JE MA I MIRII NE BOT OOOOOO JE SHUMM I BUKUR BREEEEE A BOHESH SHOK ME MUA EDHE PSE SKI FITU PER MUA JE FITUES.

QENDRIM JANUZI JE MA I MIRI NE BOT OOOOO JE SHUM I BUKER BRE A BOHESH SHOK ME MUA EDHE PSE SKI FITU PER MUA JE FITUES.

fadili eka meritu finalen hahhahahahaha me vjen keq prej qendrimit shum keq

ooooooooo

une jam budallic edhe loppp

eshte eshte me mire te ishe puthur me saranden ok une jam asimtar i matematikes te du pershteni me saranden ♥♥♥

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: