Shpija e Kosoves

Meti hyn përseri në “Shpija e Kosoves”

Posted on: 26 December, 2009

Ne naten e kater , Zoti i shpis Vendosi te jet ne votim Mehmet Zeqiri.

Pas nje jave ne votime Meti mori 83% te votave ishin Per PO.!

Pra Meti behet banori me i ri ne Shpija e Kosoves.

A ESHTE DASHT TE KTHEHET METI N`SHPI?

Advertisements

23 Responses to "Meti hyn përseri në “Shpija e Kosoves”"

shum palidhje deri tash ekom percjell shpijen prej tash qe hini ky meti nuk shikohet ma sosht ky per show as per sen ska lidhje sdi qysh ke tu hec shum mir u ndreq shpija tash ma nuk shikohet sdi qka po boni ni person qe hin ne big brather aj ma kthim ska jo me shiju jeten e me hi aty thjesht sen spo kuptoj

pershendetje per stafin e shpis.sa i perket kthimit te Metit ne shtepi une mendoj se kjo ka qen ni gabim fatal i Zotit te shtepis. Arsyja e keti fataliteti esht sepse *Metit banal po i ipet previlegj*. Ju staf i nderuar nese a do te ishte kthyer meti ne shtepi po te ishte konkurent ne BIG BRADHER ne shqipri jo or njerz. Jo qe kam diqka kunder ti se nuk e njo po edhe nje her ketu po tregohet se kosova esht larg me kultur . Ju lutem kthemani pergjigjen ne imelen time.
Ju pershendes

valla bre pot isha me metin veq 3 dit krejt kosova do ta kqyrtet shpin edhe meti sikur met pas vella une ty qasi fore qe iki si me kan kloni hehe

Zoti i shpis duhet te jap doreheqj..se qka peshtyhet nuk lepihet…..se i njejti meti qe ka qen eshte prap me ofendime me banalitet nuk kemi nevoj per kesi show…..

pershendetje sa i perkete kthimit te metit eshte ni gjest i mir i zotit te shpis per shkak se dalja e metit nuk ka qen fer se ni lojtar si meti i duhet shpis e jo me tregu pralla si po tregojna ata te tjeret e tash mundemi me vlevsu metin se eshte ne nominim gjat ter kohes te dua meti dhe forca ishalla fitonmposhti te dobetit tung

kjo deshmons sa pak seriozitet ka ne programet e juaja,me te vertet hajgare,del tipi merr informacione nga jasht dhe kthehet serish hahahaha u ben presion te tmerrshem disa prej banorve te cilet me nuk jan vetja sepse duhen te sillen nen direktivat e metit bile edhe i cenzoron dhe kercenon duke ju then mshile gojen se tregoj per ty ,qka do te thot kjo krejt hajgare hesapi.kam fillu te besoj fjalet qe qarkullonin se meti ka dhen para 21 dhe ai kur don hyn dhe del nga aty.ky maskarallak nuk ndodh kurr tjeter kund vetem ne kosove.

Taqiifsha famILjen NGOOJJ :@ Sje Tii KerkUshii Me Ju Thonn NJerzvee une t`nXjerii Preii Shpiss edhe Kon dU e Nxerii

Kshtuu Qe Spaskan PAs faii Qe Tpaskan NXer tiiQiifsha Motratt ::@

Meti sem pelqen hiiq,gabim teper i madh esht kthimi i Metit.Metii per mendimin tim esht nje tip pa kurfar karakteri,nuk din te jep asgjje perveq banalitetit qe ka.Beni dhe Zigridi meritojne te jen aty ne shtepi dhe meritojn fitoren,kurse Meti bashk me ato dy biqat Erlinden dhe Saranden jasht.Urime Beni de Ziko..!!

Njeri niher liinnd eh niher wdess kurr jeten nuk eh porjeton duhet:$..
eh metin su dufft mme shhti nn.shpi pse su duftt ky njeri Oh ih rrugess ohh ih rakiss oh ih klubew tt.natess nuk ih ka takkuuu
mme hii ma mrenna:$.
Erlindda meti edhe Qendrimi:$..!!
weqq zott bonne hajr

mmetii weqq qkka ohh feja thhot unn di qka ohh poo ti kallxoon Okkei kiooh ohh loi po mme ssa dii un metii kuurr mme ra shahadet su ra as qatu eh as jasht eh as korkuunn njeri bal:$..
ky semeritoon as me jetuu eh le me hi mrena me ih shkatruu nerwatt eh njerzwe kurgja so ka boonn qato qi ih bon metii tu sha kishhe po boi “debate”
din mi bo edhhe ni thmii qii eh ka intiligjensenn mat madhhe se sa duhet metti me pass:$

kushh duhett mi mar parett Arbeni Jehona Fadili ziko
Qiitta duhett mi marr njani peii tynew

arbeni nuk fol shumm weq qka fol eh fol me wenn me ralitet:$..
poor menimin tem Arbeni oh fitussi weqq neseh oh met njofshhum edhe me tut:$..fiitoonn meti

BRAVO I ZOTI I SHPIS.. METI O MA I MIR SE ME KEJT LUN QOKE :D.. shqiptarve duhet me va bo bajat tani trespektojn se me kuktur me u nejt brina qesin…

meti ma i keqi si majmun prej se ka ardh ne shpi e ka prish ishalla del sa ma shpejt se krejt shoqnit mrena pi prish kshtu qe ishalla del e ma mir kqyret se si majmun veq aj pe prish i keqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

valla meti o bosss boss bre ton i tuten mashkull perfekt ska mujt me bo ma mir i zoti shpis ee sa ju perket fyerjeve skini nevoj me bo se meti o ma i miri ylll

ma i miri valla osht beni edhe puntor edhe i mir dhe ky osht ma i mir prej krejtve ne shpi qe jon te kosoves dhe osht shumm shumm i mir benni tung tung

jepjna metit mos u lodhni palidhjee edhe thuni erlindes merrnja ngojjj se per pak ta paska dhonn pantollt i paska hjek veq brekt ke pas me ja hek edhe me ja marr edhe msohuu qysh i thohet strujes ne gjuh letrare se te deshen perpara

meti je ma i forti te duaaaaaaaa

Meti o idolli jem se gjithkujt qe o gabim ky ja spjegon edhe ja tregon te verteten e sai perket banalitetit kan qen LENA edhe LINDA , po ne anenn tjeter e ka shum konkurretin e fort QENDRIMIN i cili osht rivalitet i metit por suksese megjithate le te fitoj kush eshte ma i miri per qytetaret .. tung tung .

met ma i forti je mos ta nin

Meti Ma I Miri Veq Vazhdo ❤

METT jje ma i miri weq vazhdo

shyqyr se u dal meti se ish kan pis se i thojke fitores ku e ki zezakun

meti u kan na i miri se krejt veq jo se beni ahahahhah te lint beni

te lumt beniiiiiiiiiiiiiiii

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: