Shpija e Kosoves

Kush duhet te dale kete jave ?

Posted on: 26 December, 2009

Advertisements

30 Responses to "Kush duhet te dale kete jave ?"

Bennn tiiii nr.1 atyy e tashhh qe osht hi metiii mos ta ninn…se ka me i ra piishmonn qe osht hii apett heheheheh

tiiii ki me fituuu edhe sasaa uu kall mass tejee e krejt po i bon per inatiinn tondd po ty mos ta nin se ma i miri je ska kush qe ta kalon:D:D

Metii dUhett me daL sePOt Jaqii famiLJen NZemer se Sooshtt Aii KurGjoo hiQQ me Ju Thonn NJerzve une Tnxeri Preii Shpis e Sdii Shkaa Aii dOonn mu BOo Shkatt thot aii Mu bO n`Shpii pO sKAmu Bo Se Motren evooGeL ja Qii :@:@:@:@:

jehona nuk asht e pershtatne me ata te tjeret qe jan mrenda dhe nuk asht tip i koptushem e ka mendjen e madhe shum,kshtut qe mos ta zgas jasht jehonaaaaaaaaa

albulena duhet te dal kete jav

o njerz meti duhet me dal prej shpise sdi qysh e keni rikthyer metin veq me ja hup pamjen shtepise e me e bo nervoz popullin …..ai se meriton nje minute me nejt aty se eshte njeriu ma i prapambetur qe ekziston ne rruzullin tokesor

jehona ispas et gjitha gjasave, ne fillim mire ja nisi po tahs e ka leshu krejt

une mendoj se do te del fadili ai nuk emitron me nejt ne shtepi

albulena ose jehona

meti duhet me dal se shum menemadh e per me nejt duhet me nejt beni ARBENI

per mendimin tim duhet me dal meti se eshte ma i keqi ne shpin e kosoves

edhe un jam ne at mendim per me dal meti se shum nerva esht ka me shkon me sjellen e tii.. aii

o meti jasht se katastrofa e shtepise eshte

jehona duhet me dal ne kete jave tung

shpresoj dhe deshiroj qe kete jave te dale jehona ndersa fitoren e spektaklit ia uroj arbenit sepse e meriton

ne shqiptaret e kosoves larg jemi me reality show te tille sepse kerkun ne bote nuk mund te rikthehet ne shtepi nje banore qe ka dal me te drejte njehere po kjo po duket qe eshte bere per perfitime materiale qe te fitohet parja permes sms qe te votohet prap per metin te kthehet a po jo e ata sms sjan marr parasysh por ka vepru siq kan deshiru vet i zoti shtepis me te tjeret,tani per tani pa te cilin nuk do te shikohej shtepia eshte fadili,edhe pse ne fillim kam pas mendim te kundert per te,ky eshte mendimi im personal

qet jav duhet te dal albulena kurse finalen duhet te fitoj qendrimi se esht ma i shkelqyshmi kurse meti esht i mir por mendje madh dhe kurse ne javen tjeter jehonaa

un menoj qi duhet me dal gjithqysh meti … e fitoren ka me mar arbeni edhe ja uroj.. nqofse se mar beni ja uroj FADILIT… nqofse del beni edhe fadili SHPIJA skqyret

meti more se kush tjeter po ju qa po boni .METI DUHET ME DAL PO A JENI KA E KQYRNI PO A PO JU BAJN SYT SE MANGUPAT JON JASHT E JO MRENA

shiko meti huhet me dal nuk eka venin mrena o njerz mangup jasht e jo mrena o shaip

po ku nuk ish njeri o vala po lej njerzit le te jetojn .meti . jasht mos e prishni shpijen me respekt 21 po mos i theni rregullat po qite jasht
se rregullat i vendosni . po kqyr edhe juve me ju qit jasht

metin qitje jashttttttttttttttttttt more hej se na flliqt krejt ncncncncncn gabim gabim gabim gabimmmmmmm gabim gabim gabimmmmm gabim gabim qe e kini kthy METINNNNNNNNNNNN ju lutna meti jasht pe prish spektaklin njerzit me familje e kqyrin ncncncncn jasht metinnnnnnnnnnnn

per menimin tem duhet me dal sa ma shpejt jehona edhe meti a per me nejt qendrimi edhe arbeni

besoj qi ka me dal kete te shtune fadili se shum kishe po di une diqka e seen spo din

une mendoj qi fadili ishalla

lena duhet me fitu se osht ma e mira se tan e duhet mu largu meti

duhet me u largu ziko e me fitu dihet lena se osht the best

duhet me fitu lena e duhet me dal tull fadili

per mendimin tim duhet te dal qendrimi aj nuk u ardh mena tregu neve per paq e dashur mes njenit tjetrit se budall nuk jena na aj aty eshte folliranti ma i madh e sa i perket metit ma i forti eshte veq kush nuk don realitetin me thon fitore meti e ki perkrahjen prej prishtines

ejjj edhe un jam ne tnjejtin mendim me kta tjert un tham se e ka patjeter te dale METI se hich sooo ka mpelqen me nejt ne shpi osht ka ja hup bukurin shpis nejse klm tetovarja

qendrini asht ma i miri veq vashdo qishtu ma i mir ki mu ba ti duhesh me fitu te shpija e kosoves

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: