Shpija e Kosoves

Kush nga banoret eshte me intelegjent?

Posted on: 24 December, 2009

Advertisements

55 Responses to "Kush nga banoret eshte me intelegjent?"

benii

je me intelegjneti
ne shpin e kosoves tung nga vitia

Beni kuptohet:D

ziko meti sasa enilrda edhe fadili

beni edhe meti 🙂

beni se osht pejond dihet nrm

po dihet se kush ju sjeni ka shikoni me doket heheheheeeeeee
FADILI kuptohet ?

sasa se asht shum sexy

albolena asht shum sexyyy shum sexyt e forta i ka pasha shpin e kosoves hihiihih

saranda me sigori

shtepija e kosoves asht per budall si dom i shtimie po ju nuk jeni nermal bre pasha familen

k+p

Beniii DIhett Pejonddd

beni valla po dihet kush asht ma indelegjet nuk ka me benin edhe me sasen

beni valla asht ma intelegjenti bravo beni ma i mir je nuk ka me ty :D:D

beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

beni

dihet meti edhe sasa

beni deri diku se lena mua sme zgjon ndonje kureshtje per et fituar , une mendoj qe duhet te shkoj gjithsesi FAdili ne finale, bile edhe te fitoj e meriton

FAdili more po i tuten edhe emrin s’ja permenin, po qfare lene e beni deri diku eshet i zgjuar se jo si po ban ndonej te veqante per ta shikuar, ani ma ziko katastrof bre…………………………….

fadili ne finale

E duam ne publiku FAdilin ne finale

E duam shummmmmmdhe e shikojme edhe ne te shqiperise FAdilin dhe duam qe ai te shkoj deri ne finale dhe e meriton fitoren

fadili ua ka ftof me vleresime mbrem hahahahahah

beni esht me intelegjenti

beni dihet?

FAdili, beni dhe qendrimi ka te tre te tjeret pihaaa katastrof

beni more qfar fadili beni beni beni beni beni

qfar beni more ziki osht ma i miri edhe ma i sjellshum

beni esht ma intelegjenti

per mendimin tim esht albulena shummm e mir esht edhe shpresoj qi ka me shku ne finale

hahahahahahhahahahahha po dihet kush esht si gjithmon albulena pajtona me elviren bravo elvira see edhe une mendoj qi ne finale ka me shku albulena

ALBULENEN VOTONI JU KATOLIKT JU LUTEM SE ALBULENA A KATOLIKE E MERITON

PO QFAR BENI A QFAR FADILI A QFAR ALBULENE MORE O NOOBA…..MA INTELEGJENTAT JON METI EDHE SARANDA S’KA TJER ATY ANI ALBULENA O ZOT AJO KATOLIKE E KEQE OSHT…PO HIQNJU BENIT MORE..A FADILI APET DEJ DIKUN AMA THE BEST COUPLE ARE METI&SASA

dihet sasa eshte me intelegjentjaaaaa ska me sasennn bukuria e shpis eshte epr te gjithaaaa

dihet se fadili edhe qendrimi jon ma te miret ben dhe zigridi deri dikun a meti njeri mo i dobt qe kam pa ndoni her

dadil dije se 50 bota ki mi pas prej dostave te mir kur te jesh ne nominim se ti bashk me qendrimin jeni ma te miret bravo veq perpara.se kuku me kon jeni tu qendru ne shtepi me prlot analfabeta sidomos meti…

Qendrimi numer 1 brravo qendrim e ke sfidue Benin se aj me qdo kusht po mundohet me te qit prej taktit, e ti po jadel me sukses dihet qfare kulture ke brravo te lumt, e sa per Benin aj fare nuk ka te baj me gazetari,si nji femi ne klas te 4.

Beni osht ma intelegjentii… Qendrimi…osht per homoseksualizem…
Fadili osht per naj humor per reality show soshtt … musa um pelqen
se osht i sinqert … meti njeri me karakter ma t ult … ata qenve mjau qit see hajn…linda um pelqen se e man shpin gjall… me britmat se sajna …. qishtut .. a BENI NR.1 .. ska me ta MA INTELEGJENTI , MA I FORTI , FITUS ….

ooooooo albulena asht yll skene ska nevoj mu shty e as me bo gara se arbulena del e para te dua shum lenaa te dua shum shum shum edhe te pershende ishlla fiton edh ishalla bohesh ma e mira qig be gjdo raleti shov e kam percell po si lena sa qik te mir se dhojn ata shipnijes je yll fare hehe ooooo lena je fantazi valla

vallain qendrimi osht ma i mir se per kta tjert kuku tmjert kta edhe meti u kon i mir po masi ka dal aj kerkush su met ma perveq qendrimit :P:P:P<3

ma inteligjent ne shpi te kosoves esht erlinda dhe qendrimi

dihet qe lindaaa

erlinda

erlinda dhe qendrimi

lena llena dhe erlinda jan metmira

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: