Shpija e Kosoves

KONKURENTET E FORTE : LENA DHE BENI

Posted on: 24 December, 2009

Banoret ishin mbledhur ne oborr dhe flisnin per finalen e madhe te Shpis,i pyetur nga secili banore se kush jane kandidatet e forte te gjithe e veçuan Benin dhe Lenen,perveç Jerry-it i cili tha per mua Beni.Duke kaaluar pastaj me rend te Jehona e cil tha 2 emrat e lartpermendur por dukeshtuar edhe Zikon,Fadili veçoj Erlinden dhe Lenen,por emrat me te permendur ishin Beni dhe Lena,arsyet e banoreve per Lenen ishin sepse nje njeri i cili ben debate dhe eshte aktive çdokund ai eshte per finale”perfunduan disa nga banoret.

Advertisements

22 Responses to "KONKURENTET E FORTE : LENA DHE BENI"

Qfar mendoni a jane dy konkurentet me te forte
BENI DHE LENA!

albulen br.1 jee ti kii me fituu

beennniii<3333333

Valla Lenaa qyshh po shifett ma e fort veqq tkshyrmii qa po bonhet dej nfundd

“Lena”

arbeni osht konkurenti ma i fort qaty,edhe qendrimi

beni beni beni beni beni

Leena ka me fituu edhe pse e ko emriiinn temmmm hehehe mos ta nin Len qka t’thojnnn Xemell T’komm

S”Ja paskan qellu hiq po qafre lene bre— Une mendoj se ne finale gjithsesi duhet te shkoj FADILI, BENI dhe QENDRIMI te tjeret nuk kemi ndonje gje interesante qe ti shohim e kundera e kesaj eshte monotone ti shikosh per veq ketyre te treve…..ani ma FAdili na kenaqi me muzike

beni beni beni beni beni

beni duhet te fitoj finalen,lena eshte dyftyreshe per gjithke fol,edhe mos e krahasoni benin me lenen,aj per gjithe ata eshte akademik

lena lena lena lena esht shummmmmmmm e fort edhe ka me arrit finalen por edhe beni esht i mir po lenes as te themra e kames si arrin edhe une i thom shpis te kosoves me me ngu mu e zgjedhni lenen hahahahahahahh

BENIIII

valla lena ka me fituuuuuuuuuuu se osht ma e forta lenaaaaaaaaaaa

Beni ka me fitu ska diskutim

oo lenee bre qfar beni as Lenna ” QENNDRIImiii qatyy ka me marr finalen .. nii kiiiss t`madhhhhhhhh per qqendrimin

o qfar lene more e qfar beni ma i forti je QENDRIM te dua shum bre njeri as mos e permendni se lena e beni ne finale kan me shku jo jo qendrimi bashk me fadilin ne finale qendrim je ma i mir ta ha synin

tungg jeni mat mir po bone edhe pak ma gjall bre ok tung jklmmm

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: