Shpija e Kosoves

Ideja e Qendrimit të behen djemët sikur vajza

Posted on: 22 December, 2009

 Dje ne mbremje, Qendrimi kishte nje ide qe djemet e shtepis te beheshin si vajza te lyhen , te mbathenin take, pra te duken si vajza,te gjithe djemet ranë dakord me këtë mendim,Të gjithë djemët u pergatiten dhe u lyhen pothuajse si vajëza, ata dolen para vajzave te verteta te shtëpis, Vajzat e shtëpis kur i pane Djemet qe ishin bere ne at menyre si vajza ato nuk ndalen duke qeshur .Më vone Jerry i pyeti banoret se a ju pelqej ideja” banoret than qe ishte shum mir,dhe ne kete gje nuk do ta benim dikun tjeter pos ketu”.
Por djemet i udhëreruan vajzat qe edhe ato sonte te behen si meshkuj, Vajzat i premëtuan kete gje djemëve, dhe ato sonte nga mesënata do te behen si djem te klubeve te nates(si rrugaç) ashtu siq ishin bere djemet e shtëpis si prostituka.
Mos harroni shikojeni sot nga mesnata se si Vajzat e shtëpis me te famshme ne Kosoves, do te behen si djem rrugac.

KUSH NGA DJEMT DUKEJ ME BUKUR ?

Advertisements

17 Responses to "Ideja e Qendrimit të behen djemët sikur vajza"

jon ojo shum keq po menjohka

shum jon kon te bukura brravo qendrim

oooooooooooooo qendrimje mai miri veq vazhooooooooooooooo

ma i bukri qendrmi veq vazhdo qendrim se ma i miri je

Qebdrimi eshte nr 1 no coment

QENDRIMI ESHTE NR. 1

ma i mir je ne shpi qendrim vala hiq mos ta nin e per ide ke dhan nje ide shum ete mir per tu ber vajzt si djem e djaemt si vajza je njeri me kultur

qendrim je nr1 edhe je ba vip

qendrim shum i mirr jee veq vazhdo me ty jennaa 😀

qendrim shpirt je i pari veq vazhdo mos ta nin

qendrim je ma i miri ta ha zemren veq vazhdooo ty tkam ylll

ooohhhh sa keq qe dul musa aaaa kish me dal edhe fitorja se spo durohet tu u rrok me djem e me qika aaa ishalla ne shpin e kosoves hin mehmet kosova aaa kallet kosova aaa tung ahahahah qao klm

qedrimi ma i mire lena edhe beni si shpiun a aspo bAHEN

shum fort valla ku te ra kjo ide se

o ma i mire je lumja ajo nene qe te ka besoj qe merita e saj osht edhe lumja ajo nuse qe te mere. me gjestin qe e ke bo me fitoren krejt familja jem adhurues edhe me te flakt per ty dhe benin mos ta anashkaloj. krejt sms qe po i dergojm hallall te kofshin se po ja vlen

Shummm i mir jee QennddrIiimm Nr 1 Je :D:D;)

hehehe Fadil hallall t`koftt 😛 fitorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: