Shpija e Kosoves

Suzana Tahiri – Largohet nga “Shpija e Kosoves”

Posted on: 20 December, 2009

Pas shum fjaleve erdhi edhe momenti i eleminimit..!

Ne kanidim ishin 6 banore: Beni, Sasa, Ziko, Suzi, Fadili dhe Ekremi??? Genti i urdheroj ata qe te ngriteshin ne kembe dhe te kapeshin per dore..!

Dhe Publiku kishe vendosur qe personi qe duhej te largohej nga Shpija me 3.86% te ishte SUZANA TAHIRI..!

Cfare mendoni a ishte i drejte ky vendim> SIPAS JUSH KUSH DUHEJ TE DILTE

Advertisements

3 Responses to "Suzana Tahiri – Largohet nga “Shpija e Kosoves”"

po suzi u duft me dal se katastrof u kan
shqyyr qe dul hahahhaaauahauau

po …. mire qe du

shum i drejt u kan ani thojke duhet me pas shpia ni manike po qfar manike kjo bre tugun ta qojke

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: