Shpija e Kosoves

Qendrim Jonuzi- Banori me i ri i Shpis

Posted on: 20 December, 2009

Mbreme surprizat ne Shpi nuk mbaronin, nu kuade te tyre mbreme ne Shpi hyri edhe nje banor i QENDRIM JONUZI..!

Ai eshte 27 vjeqar i lindur ne Ferizaj dhe jeton ne Zvicer. Ne pikepamje te pare ai dukej si banor mjaft energjik dhe nga ai presim Show..!

Advertisements

81 Responses to "Qendrim Jonuzi- Banori me i ri i Shpis"

shummm i mir jee ishalla shkon derii nfinalee veq vazhdoo se menihere qi e kom pa qe je hii teper i bukurr edhe far zonii fantastikk 😀 e kii kiss ngaa mIdA .

SASA… je ma emire te shpia ekosoves… ti je teperebukur …dhe besoj se do ta fitosh finalen me shum 24.000 mij euro ….te uroj suksese je ame mira…te pershendes besarti….tedua shum

kuku ishalla me pranojn ne “SHPIN e KOSOVËS“

ee bre nermal Ferzajlii oo ky..:D

shum i mire je veq vazhdo veq metit sja kalon hajgare dyt mire jeni 😀

i mir po mu ma shum meti se ndroj atonn meti sasa

ja ke keputur koken noizyt bre qendrim

imir weq ma imir se meti jooooooooo ishalla hin meti edhe kqyre kush esh eshte baba

qendrim je car ner tan qaty ishalla shkon ne finale je shum i mire vazhdo

o zot po i mire je…ku i afrohet meti brfe qa jeni ka folni palidhje aj bash asi gjaje u kan ..ishalla nuk hin mase kurr tv se kalli per me kqyr at lop ka te shan 24 or!

oooo bre po i mire..

o dihet ferizajli o ky

valla bre qendrim e ke jeshu qat shpij

shum i qart ishe njeri

Jo bre qfare si peder

MeTiii–MeTiii Shka MeTiiii Sen Ska Prej Tina kShyrma Vlla KiT FerizZzaJLinnn Leje Qe eSht I Bukur Po edhe Ka Goja eSht i QarT o Ska Me FerizZzaJLiiii Ska o Vlla Mos Ma KrahaSonii Ju MeTiii Me QenDriminnn Se Ky Esht FinaLe edhe u kRyyy Ska DiSkoTimm

qendrimi me metin e kishin kall bravo po me pelqen po ma i mir se meti nuk je vallai

ich hoffe das du bis ins finale komst weil du bist sehr sùss und ich hab dich lieb tschùssssssssssss du weist was is show dan mach es schon weil die medels sin so wie die haxen heslich.du gefelst mir und natùrlich ziko.bayyyyyyyyyyyyyyyyyy******************************…………

un jam tina qepo i shkruaj gjermanisht ej mos e krhasoni mua me tinat tjera se keto krejt palidhe kan fol.

i qart aaaaaaa

hey qendrim je ma i miri valla edhe pse je ferizajli s ka me ty je nr.1 ok tung besoj se ki me shku deri ne finale qao ida

je ma i miri ne shpi e kosoves dhe ma i bukuri shpresoj qe do te shkosh ne finale edhe te fitosh je banori i shpis me preferuar i imi.

qendrimi ma i miri ishalla fotpn

hahahah a hini meti hahahha po meti sen nuk ka me mujt me bon se qendimi osh car njeri i bukur i sjellshem e miti rrugaq po munohohem mu kap me ta po spo munet hahaa

Qendrim komplimente Shum I Bukur Je shpresoj te vazhdosh edhe me tutje deri N`Fund e Meritonn Klmmm Peerrffecctt Jee:D:D

qendrimi eshte ma i miri

qenrim shume i bukur koke valaj e lumja gruaja qe te presee veq kaq kisha t thane ishala fitojsh ti se meti katastrofee ooo ska njeri ma i keq se aiii vala mpuq te don nisaaa

o Qendrim je shume i mire, nuk krahasohesh me Met kllosharin se ai bash njeri BAL eshte edhe ska lidhje me sistem nervor,,, nuk i duhet nje njeri si ai shpise se Kosoves se veq palidhje po sjellet.

Pa Qendrimin Ska jeshi Shpijaaaa……………

fvalla bravo qendrim ma te mir nuk ka veq vazho e tregoju shqiptarve kush je se jan mesu me rrugaqa te lumt te pershendes shum .shpetimi

tybe kto femrat e kosoves ma shum po ja dojn trupin qendrimit , do mi ju dal flaka .

Qendrim je shum i bukur shum i sjellshum ti duhesh me fitu

Qendrim je ma i forti ke nje trup fantasrik je shum i bukur edhe e meriton fitoren je njesh bravo te qoft se po tregon kultur aty brenda

i fort je mos um nej me sasen

Qyysh??..kush oo ka fol paliidhje ktuu?…hec more..Une jam Tiina..aniii paalidhjee ti aa une??..menoo mir aa..se sje vish tii..edhe n’deshe mee di djal t’agjes ee kom ktaa..tii pom kallxon mu ktu aa?..ncnc..ee vetmja sen qi oo palidhje ktuu jee TII..

ooooooooooooooo Fadili osht baba atu tjert veq po lodhen

Fadili duhet me fitu edhe shnet

ooooooooooooooooooooooooooooooooo Fadil bravo do po ta kan inati po rrasjau hiqu tuneu se ti je BABA aty mos ta nin

Qendrimi esht ma i miri s’ka tjeter qe ja kalon….Qendrim numer 1 iee..Veq vazhdo..

qendrimi je ma i fortiii ….veq vazhdoo

qendrim je ma i mir ne shpin e kosovese edhe te don krejt kosov edhe ti ki mi marr 24mi euro edhe je ma i forti edhe shum i bukur veq vazhdo edhe ish shum i drejt per drejt

uuf karin ja honksha ktina bre se lokumi shpijes osht ky

QENDRiM MY ONE .&&. ONLY LUV YA ❤

te lumt qendrim krejt tu kan gju ne qaf po spo mujn sen me te ba se je ma mire prej krejtve tung

qendrim ma i miri je veq metit qe ja ke mshel gojen bollo oh

qendrimi fiton shpijen

o qendrim be ma i miri je ne shpi veq kush ta ka inati se me ty ska ska me ferizajli heh ishalla fiton se ti e meriton fitoren se jeshummmmmmmmmmmmmm i mir veq vazhdo se ski vrejtje te lumte ferizajli hehehheheh te amooooo

qendrimi nr1 je ma i forti je veq vazhdo keshtu nese nuk ka me te njofshem ti ke me qen fitusi shum i qart je veq perpara shokut

qendrim ma i miri je veq perpara ska me ty shum njeri i sinqerrt je. edhe pa diskutim qe i sfidon ton ata se me ty as qe krahasohen.ishalla shkon dej finale

bravooooooo qendrim veq vazho se nr1 je vallahin ska hjeshi shija pa ty,ska njeri qe te sfidon ty,oh sa her fol ti me goja veq sheqer tqet se je si llokum,skini qa me ja pas inati,po edhe qe ta kan inati ska dert se krejt po dojn mu kall prej gjelozie,je perfekt je shum i sjellshem ma i miri muqqq

qendrim gjdo fjal per ty osht e tepert ishalla veq shkon deri finale je perfekt vallahin edhe pse krejt po mundohen me tu gjue kot e kan, a pe shihni be edhe kur mundohen tjert me fol per ta keq,aj veq kesh edhe sjav rras hiq kshtu po ju kup zemra,edhe ta ha krejt sinqeritetin qe e kie, LUM NANA QA KA RRIT VALLA ,ishalla kie gjithmon fat (NR1)MPUQQQ

je me i forti veq vazhdo.

O qendrim a je tu e dit qe je ma i miri breee ahaha maje nmen qe ti je fitusi i krejtve ooo psikologi jemmm ta ha loqken ma i bukuri je nkrejt kosoven haha i love donaa

ej je ma i forti seriozisht veq kush ta ka inati jeeeeeeeeeeeeeee mos ta nin veq vazhdo se i myte kejt e hajt haha qao te duam shum te don gjilani krejt kosova mpuq e ki pi kiles

Qendrimi i bukur i sjellshem me tona tmirat (L) jeee.

qendrim shum itelegjent esht ama e tepron ka pak heheh

perfekt njeri ma i mir ma i kuptushem qe kom pa naj her njet je ti qao me respekt shkurta hiqu metit hahahah

qendrimi osht ma imiri

qendrimi ma i miri

qendrim je shum i mire te duam shume jam nga tetova te duam shum teperkrahim shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm fitoreja e jotja vec perpara po puthe bre fitoren mos ta nin hic

qendrim bravo se ma i qarti je ne shpii mos i le me te puth femnat 😀

qendrimsa ma shum qe po mundohet me te qit ne grack njerezit aty brenda aq ma shum po merr vota nga njerezit jasht shtepis vazhdo se do ta fitosh ti ket loj

Respect per ju z.Qendrimi je shume i mir nje njeri qe lufton me te gjithe aty mbrenda une te qmoje shume si njeri i zoti dhe dine te besh gjera qe te tjeret nuk i bejne dote pak te mungon text kuptohet je rritur ne nje fryme tjeter e ke veshtir te jesh si te tjeret ne menyren e te folurit dhe ne menyren e te sjellurit me ta sepse ti sjellesh mir dhe ke kultur te madhe nga te tjeret edhe pse mbrenda te gjithe keni hy per loje dhe per qmimin por aty dhe te gjithe jeni duke treguar nga vini dhe cfare familje keni keshtu qe ti ke treguar nje sukses te madhe deri me tani te uroje sukses dhe ne final do festojme bashk sepse kemi te njejtin mbiemer edhe pse nuk njifemi respect nga Duggi made in kosova

Qendrim je ma i miri ta ha zemren bre,edhe sigurt ki me fitu veq per inat te benit edhe adhurusve te tij te pakte. tdu JAMAN

Qennnndrrriiiiimmmm Jee mmaa ii miiree Lum Feerriiizaajjiii Qe t ka Skkkaa me QENNDRRIIMIIINN FeeRiiZajjjLiiii Moo 😀

hehehe Qëndrim esht dhe dot jet let qëndroje aty deri ne fundin e finales …dhe besoj se do ta fitosh finalen me shum 24.000 mij euro ….te uroj suksese je ame mira… prejt të tjerve

Ola qendrimi oshte ma i miri edhe ka fitu qmimin kryesorr ska yll osht nr 1 oshte

kutkam o shpirt ma imiri nbot je smrrihesh

hallo zemra ime ta hanksha shpirtin je ma i miri nbot si ty ska askund jo nkosov po as nevrop veq vazhdo se mkalle krejt te puth loressa shpresoj te te takoj vetem njeher njet se me vdek mjesin syt qel loqk tkam ty loressa lajmrohu bitte

osi qendrimi ska mashkell ma i miri veq zoti qe eka fal person ma te embel skam pa njet

o qendrim kamet prit kur te dalsh prej shpis un e para te dera ka met prit se mtranove o alltan oj nana e qendrimit tregoi djalit tan se shum po edu brravo hallall tkoft ty paske djal rrespekt per gjith familjen tuaj me dit se ku jeni bash kisha ardh per vizit ama tjese edhe qendrimi prezent

vazhdo zemer se na knaqe veq ty pot kqyrim bravo na kalle me ket za te embel

Hey schatzi na du wie geht es dir?du sollst eins wissen das du mein leben bist;) Ich Liebe Dich überalles Nje mpuq te madhe e ki nga un loressa Qendrim jonuzi KISS NE BUZ

Je ma i mire dhe vazhdo bravooo…??

ohh ne Shpin e kosoves me i bukuri esht qendrimi dhe ai duhet te shkoj ne finaleeeee je me i adhuruari te duaaa shummmmm je yll bre o shpirt tkena krejt kosova te duam ishalla fiton tihhh bukurosh je bre veq vazhdo perpara me i fortiii je ? nga dona mpuch eki ?

je i ammiri qendrim veq na zhjnegeve sot se sdhurove pu ejhtsases te du kkkkkkikis

ej shum i bukur osht qendrimi veq e ka prish me sasen qe u dashuru nuk esht per to ajo hiqqq a shum femer pa stil osht po nejse

E e ej E e ej qendrimi osht ma i miri knej .:P:P shum shum shum i mir(H)

o qendrim me kalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: