Shpija e Kosoves

Kush duhet te dale kete jave ?

Posted on: 20 December, 2009

Advertisements

19 Responses to "Kush duhet te dale kete jave ?"

beni duhet te dal kit javvvvvvvv se beniiiii nuk mund te arit kurgjo atyyyy beni je per me dal

o arjeta breeeee

NE KET JAV DUHET TE DAL ARJETA

qit javv duhet me dal benni edhe nashat hin meti

duhet me dal ose jehona

duhet me daL jeona bre gjeth qyshh

duhet te dal erlindA

Per Me Dal Ka me Dal ose Erlina,Arjeta,Ziko.
Njani Prej Ktinve 3-ve;).

Duhett me dal Arjetaa se shumm e keqq palidhje po me dokettt

dhet te dal jehona se nerva po me shkon sa her qe e qet kamera edhe kame dal se edhe per suzin kam than edhe e kam dit se kame dal edeh shyqyr qe dul

JWHONA bre se bash shibel u bo

qet jav duhet me dal fadili

JEHONA EDHE FADIL DYT ME DAL PER NJE DIT MIR ISH BO,ME HI METI EDHE DIKUSH TJETER.

kit jav duhet me dal kokmadhja qe eshte jehona dhe arjeta

fadili me dal ket jav valla

un mendoj se Jehona

vetem sasen edhe zikon moss ma hekni se ju myttttttttttttiiiiiiiok

une dua qe te dal meti dhe ziko

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: