Shpija e Kosoves

Kryepuntori i javes

Posted on: 20 December, 2009

Genti poashtu hapi nje televotim ne te cilen duhej zgjedhur kryepuntori per javen e 4te..!

Te gjithe ishin ne kandidim me numra te caktuar dhe pas ca minutash sa ishte i hapur ky televotim si kryeopuntor i javes u zgjodh FADILI..!

Advertisements

15 Responses to "Kryepuntori i javes"

po qit njeri as kryepuntor te lopve se kisha lan e leje me i msu tjeret kakakkakakakak

dil jasht se so shpia per ty

VAlla po ja keni inati se super eshte njeshi FAdil mpuqqqqqq, per te gjitha eshte per qka te kerkosh, ose per qka e kerkon nevoja.

Fadili me punetori ehste e meriton

o fadil dina je shum i keq kush te ka bo krypontor ahahaha nccnnc dil se krejve po ja prish jeshin krejt te ri veq ti i vjeter

hiqmu tij bre se meriton ky po beni ose ziko me kan kryepuntor i javes

dua te jet krye puntori i javes numer 10 voto 40 40

une me ndoj se kryepuntori shoijes duhet te jet beni

oh djellza tqifsha nboth .pse fadili i keq moj zemer (l)

ej pse more fadili i keq ma i miri osht .veq ju krejtt i perkrahni shkijet po du me than metin veq une edhe qikjo mira gjithkun pe perkrahum fadilin

ah po miiiiiir

djellza loresa arba ma lpifshin k….

un mendoj se sasa dhe zikoooo……………mos mi hekni kta 2 ok……..tung.???

ooooooooooooooooooooooo Fadilin ma kryepontori i javes jo kurr sasa esht klryepontorja e javess ok,,,,,,ajo ma e mirraaaaaaaaa…………………………….???????????????OK?????????

FADIL DINI -Ti je fituesi i ketij R.SHOW ’shpija e kosoves. Kete e them se e meriton ti .Njeri me vlera si inteligjenca, shkathtesia, sinqeriteti, dashuria dhe komunikimi me te gjithe, shakaja dhe humori, talenti. Mbi te gjitha ndershmeria prej Permetari te bejne fitues i shpis se kosoves suksese fadil.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: