Shpija e Kosoves

Birthday Paty n`shpin e Kosoves !

Posted on: 18 December, 2009

Sot e feston 19 vjetorin e lindjes Suzana Tahiri,Banoret e shpis dje organizuan nje Party ne Shpin e kosoves,qe ta nderojne Suzanen per ditelindjen e saj te 19-të. Muzike,kercimet,te qeshuart nuk mbraun naten e 18 Dhjetorrit.Ditelinda e Suzanes filloj nga ora 2:45 mbas mesnate dhe zgjati deri ne oren 4:50 minuta te mengjesit.

Advertisements

2 Responses to "Birthday Paty n`shpin e Kosoves !"

shum bukur po dukesh manike edhe tortja shum e bukur me gjyla e e madhe si ti krejt

oj kurv ja ke qit ftiren e zez krejtve kosovarve kurv a stvjen mare me ibo qato foto a ? hmmm KURVOOOOOOOOOO

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: