Shpija e Kosoves

Cila me e mire Sasa apo Moza ?

Posted on: 17 December, 2009

Advertisements

68 Responses to "Cila me e mire Sasa apo Moza ?"

ahhahha dihet dyjat se nermal jan gjakovare

op amo ma e lezetshme osht moza amo edhe sasa

ma e mir o sasa shum xix po edhe moza

Komentoni se cila me e bukur!

mae bukra ne shpin e kosovs esht saranda edhe besoj qi dot fitoj

sasa esht ma e bukura edhe me flok te zrza po me te bardha ma e bukur ngjyrosi loqk

po ska fjal sasa esht e bukur po moza krejt e dim qe edhe ne shqipri ka qen me e bukura.

Moza gjithsesi , deri diku edhe sasa

ai far pytje a si kini syt nball a

shumm ma e bukurr oshtt MOZAAA

mimoza osht ma e bukur

sasa ma e mira moza bukuroshe po sasa esht shum e lezetshme dhe interesant moza shum e terhjekt

valla per mu jon te dyjat t lezetshme

ska koment

mimozaa ma e bukra ska fjal aty

mimii ma e bukra moooo

qfar pytje ??ahahaha moza osht 1000 her ma e bukur as nuk krahasohet moza bukuroshee sasa sosht e buklur more e lezetshme deri dikun po masi spo kaa qaq tbukra aty po permendet as s bon em krahasu me mozen

Sasa you are in my hard 4ever ::P:P<3:P<3

ahhahahaha ej a ikini syt nball ku osht e bukur saranda kunder mozes mimoza osht yll daj edhe nshqipni ma e mira u kon ncncncncnc

hej po dihet sasi ma e mira o po edhe moza osht e mor po sasi um doket ma e mir loqk t’duuuu shum

t’duuu je ma e mira

sasaaaaaaaaaa ma e bukur moza pak

te dyja jane te bukura !!!!!!!!!
ju uroj suksese ne te ardhmen!!

sasa sbon,,mimo ma e mira edhe ma e bukura

moza osht kukell nuk ka kush ja kalon po nuk di mu gjet ne raste te ndryshme a sasa nuk po dihet halo qfar njei osht se nuk po fol gati kurr

Mimoza osht ma e bukur..po edhe sasa osht teper e bukur Gjakovaareee moo (Y)

mimoza shum me e bukur 100%

o sasa eshte me e mira ne shpi me dal sasa prej shpijes kerkush se kqyr ma shpin e kosoves

oo vllavv MOZAAA qfarr yllii krahas me kett budallicc nuk krahasoher Mozaa 100% ma ee mirr llokumm osh ajoo mozz edhe pikk kiz:L:K

moza kuptohet sdi qka po shihni t`mir te sasa

qfar pyetje osht kjo dihet sasa eshte 1000000000 her ma e bukur se mimoza dhe prej sodit e quaj sasen bukuroshja e gjakoves ose e kosoves

sasa ma e mira mpuc sasa edhe ki me shku dej finali bashk me metin qe um pelqen shum edhe benin

sasa esht ma e mira prej te gjidhve banorve te cilat jan ne shpin e kosoves kurse per mozen kisha thon seka ma lop qe esht moza te uroj sukses sasa dhe jet te gjat e te lumtur ne jet vazhdo te luash se je ma e mira prej te gjithave tung sasa nga une leo

kukuu mos ja futni kot mimoza 100 her mE E MIR……….SASAA barkun si me kan shtatzenii

sasa nuk eshte as sa kemba e Mozes …ajo sasa esht si me kan shtatzan .. ajo ka nganjehere bark qitje ahhaha

moza esht ma e mire se sasa moza esht numer ni per sasen keshtu e pershendes mozen me rrespekt leo tung tugn

peshendetje shpija e kosoves saper temen kush esht ma e mira sasa a po moza une per sasaen kisha ardh prej zvicrres veq me pa sasan edhe me pi nje kafe me sasen veq a kish pranu se prej zvicrres kisha ardhe per ta sepse esht ma e mira prej te gjithave tung me rrespekt leotrimi tung kalo mir sasa te pershendes dhe je ma e mira tung tung $

peshendetje shpija e kosoves saper temen kush esht ma e mira sasa a po moza une per sasaen kisha ardh prej zvicrres veq me pa sasan edhe me pi nje kafe me sasen veq a kish pranu se prej zvicrres kisha ardhe per ta sepse esht ma e mira prej te gjithave tung me rrespekt leotrimi tung kalo mir sasa te pershendes dhe je ma e mira tung tung $

te dyjat jon te mira po mu me pelqen ma shume sasa se eshte ma e shoqnume

meti a me i mir dhe mos tja nin juve ka me fitu

ssasaper mu oshte me e mira se moza e heshme si llokum

mae kece per mu oshte linda

linn jehona me qendrimin duhen mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

per mu me e mir eshte sasa une at e du si moter

sasa ma e buker dihettttttt

sasa osht ma e mira ma e shoqnume edhe moza u kon e mir ama si sasa s ka mo s kqyret tash shpija pa sasen sasa ma e mira nr1

Hmmmmmmmm aj bre njerz skeni qka folni kot vetem nese e shihni foten e kuptoni cila eshte me e bukura ” Mimoza “

uuuuune besoj se moza esht ma e mira

o fadil ma i miri je deri me tani valla

ma hakshi mutin po si moza nuk bahet kerkush mos ma thini shhummmm

te dyja jan te bukura ashtu siq duken nga tv

si saranda sosht moza budallic analfabete sdike as me
lexu as me fol sasa nr. 1 je mes harra si ty ska

po kqyr mir se moza eshte bukuroshe e sasa eshte kur eshte gru e ka hup vergjeni tetin hahahaha e po ju rraset qendrimit zemres tem po ai ni her e ka dasht jehonen tasht pe don qiken si me menin tem hahahahah mytnuuuuuuuuuuuu ok

mos ja futni kot se moza osht e mir kjo sasa si muti ne bir moza shklqen ekjo sasa let shkon leti ndreq dhomt qi i ka te prisht thojke votone amlsinen e shpis amls mutin e shpis amlsmutit ja dhan shkelum moza mos e le met prek set flliq mere qit imell e fol me mu xhili27@hotmail.com

sasa osht ma e mira puq te du shum sasa

oooo dihet ciila esht ma e mira sasa loqka jem si shpyrt e kam sasen dhe metin i adhuroj shum jeni ma te mirt ne bot zemrat e mija

shume te bukura te dyjat ju dua shume

te dyja jane te bukura

sasa sasaaaaaaaaaaaaaaa

sasa ma e mirr loqki e kom

ej qfar sase e keqe shum a pa stil femer moza shum ma e bukur mos e krasoni mozen me sasen ju lutem

sasa more po a jeni qmend ju skishi kurrefar shije………
sasa ma e bukra edhe o zot te shtunen sa romantike e ka ba.
sasa pse nuk po shkon per aktore se shum te kish hije.
hahaha pernime e kom vallahi.
hajt tung tash se shkrujta boll.
te dua sasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa……………..

O KUKU ME KAN PE KRAHASONI SASEN SHUNI BRE MOS JU NIN KUSH SE MIMOZA NUK JU AFROHET NGAT SASES JO VEQ PSE E DU SASEN PO QASHTU OSH. NGA ADHURUESJA NR 1 E SASES. E MIMOZA NUK KA ADHURUES SI SASA AS SKA ME PAS KURR. PO SASEN E KISHA ZGJED MISS GJAKOVA BRE. SASA TE DUAAAA SHUMMM PA MAS TA HA ZEMREN SHPIRTIN BRE KUKU SI POM KALL KUR PO I SHOH NE TELEFONIN TEM DO FOTO CCC. TE DUAAAA EDHE SASA A DON ME DAL KNEJ NE DRENIC ME NA VIZITU HIQ E UN DAL E TE PRES SI PRINCESH BRE KUR TE ZHDRYPSH TI NE SKENDERAJ KA ME RREZU KREJT SK.TE DUAAAA SHUM DIL DIL TE PRESIM.

tungno coomennt per ty sasa shum e bukur e omel…kom deshir te shoh live ta loqken e Moza e bukur a ma e tharbbt esht

ta ha loqken kom desht me than sasa por kom gabu sorry per gabim du shummmmmmm

ej desha mi ju thon si lenora jakupi nuk bohesh kurrrrrrr qao

sasa shuuum ma e mir se kjo mimoza

sasa me e mira nga te gjith jo veq qe e kom emrin saranda ehheeh

sasa dihet si loqkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: