Shpija e Kosoves

Puthja Mes Erlindes dhe Fadilit

Posted on: 16 December, 2009

Dje ne shpin e Kosoves ndodhi ajo qe ska ndodhur asnjeher prej fillimit te ketij Show… Ngjarja ndodhi kur njera nga vajzat Erlinda u afrua qe te perqafonte Fadilin  ne faqe dhe ai e ktheu koken dhe e puthi ne buze..~

Erlinda u terhoq duke e qare dhe e cilesoi ate si akt mizor te Fadilit, ndersa ky i dyti tha se ky eshte SHOW dhe se ishte e paqellimshme…!Ajo u diskutua dje shum gjate ne Shpi…!

CFARE MENDONI JU A E KA PUTH ME QELLIM FADILI ERLINDEN A Jo ???

www.Shpija-Kosoves,Tk

Advertisements

65 Responses to "Puthja Mes Erlindes dhe Fadilit"

fadili nuk edi si e ka leju veten me ju afru asaj prostitute se ajo e ka ba me qellim erlinda se meriton as prapanixen me ja puth fadilit

oj syzana e vushtrris po ti ish manikene e keqe qe pula me bo ashtu hatallak se le mo ti oj kurv

em mere magaro fadil peder qysh me puth ne buze erlimnde majmun bre tung se p[o t vi atje ni boks mme tab dhon s dish kuje

hej mer magar mer peder qysh spo te vjen marre me puth me qellim erlinden e thu pahiri kuku mer plak nuk di shka ki lyp vlla me hi en shpi kur ti je per pe hi en shpijen e pleqve

jo vet e ka lyp erlinda se qashtu don ajo…

o kuku morreee bash e kom ndjek nuk u kon puthjee thjesht njii afrimm i buzevee aii mes e zmadhonnii breh

lujaa fadil kazanova lujaa xDxD

gbim e ki lendrit qetu se ma para e kish bo me metin qat puthje se duhen ndermjet veti se jon me ni mosh gati te njojt se me fadilin po spo dishe sen ti se kjo ska dasht mrena me bo ok lind ❤ ma e mira je me gjith sasesn me musaen edhe zigon meti i papar ke qen dhe do jesh tdu shum shum shum

kjo erlinda osht kurva ma e madhe e shpis ajo ska pik respekti ajo se meriton me kon aty ajo osht nji provukatore qe nuk e njihni ju ajo pe prish atmosferen e asaj shpijes

ma hansh prapanicen o fadil qysh qikes te re 21 vjet mas teje ti ma puth

po valla fadili qellimisht e ka puth se e ksih pa me ni film a sdi ne gjermani e e kish marre e me praktiku ktu mir qe sta rrasi linda hiq po te bertitike more plak o ishalla perjashtohet se bajat i madh
met po na mungon se je kan ma i miri te duammmmmmmmm

ahahhaha ajt bre se as njeri as tjetri nuk esht ma i miri pus linda e dri fadili po mir ja ka be pse ajo u afru me puth ne faqe i lumt

ncncn e more fadil me kon mir e kishe kisss grun tonde skishe hi atu me nejt me fmi se fmi jon per ty ata e le mo me kis kuku kisha dal ne vend prej atu buri plakkkkkkk se ki vendin atu se rini jon atu jo plqeni po shko ne dom te pleqve edhe kishe un qaq kom pare per qka ke hi atu pra kishe me sfidu veten veten sfido jasht shtepisssss se ki vendin atu ti

fadili do te shkoj ne finale………..

fadili pe bon atmosferen ma te mir ne shpin e kosoves dhe votata shkojn per fa

dilin .Fadili esht ma i miri i shpis se kosovessss.

fadili nuk ka faj qe e ka puth erlinda.

Nuk e ka puth me qellim , kush di te analizoj, por edhe nese e ka puth ajo le te krenohet dhe nami nuk u ba, se FAdili nuk puth gjithkan e lere ma erlinden , por ishte mendoj nje aksident, keqshtu qe FAdili ehste mbi te gjith anjeri i mire dhe ka kend e puth jasht s’ka mbet me puth ate……….Ajo ju afru vete ……..

Mpuqqq FAdil ma i miri je……

plaku 50 vjet allah allah :P:P:P:P:P fadili veq me gjet femen u hi se u met pa martu 50 vjet se ka marr kekush ncncncncncnc ::P:P:P:P:P ne rr.s

fadili ka bo keq shum edhe aj e ka bo me qellim po edhe erlinda ka pas faj se ka mujt edhe pa e puth

ec more fadil dil ma shpejt se spot t ka hije

o fadil kush te tha me puth erlinden po edhe erlinda ka faj se pse miu afru atil te poshtri ahahahahha
bonu si ARJETA bukuroshe

hahahah mos tmshtiret mu erlinda se kurv o ajo vet e ka puth ata ton e kan pa le ti kqyr kurvallaqet e tjera qe i bon

valla bre krejt fashista jeni ne kohen e itlerit me uputh ne faqe ju qa keni lon komente koki krejt aty jan hy me ba hajgare mu puth kapak ejo me imshu em dor qa po menoni em hy veq me imor paret edhe em ika percjellni tjerat shtete pak kqyrne edhe sex boj ektu per ni puthje eboni te madhe kishe na p……….. kaloni

jo seka bome qellim edhe fadilit ierdh epapritur femra siti afrohet mashkullit deri te hunda qat elip

JU LUTNA MOS OFENDONI SE NUK OSHT KON PUTHJE E DASHNIS PO TEK E FUMDIT KJO ESHT LOJ EDHE MOS E BONI MIZEN BULL
BREEEEE

valla fadil pis i madh ishe edhe erlinda ish kurvvvv e madhe bash me sa par men erlinda iu afrohet fadilit ashtu me puth

OOOO se puth fadili ate voglushe Qalamante me qellim kurrr

hey jeni pershtat ju dy hehehehehehehehe dyte bajata

mir jki ba fadil te lumte vet eka lyp kurva ma e madhja qta shpi

paj qysh e puthi ma mir me lankrejs e q ame ba valla
ai vet e puthi o allah allah si ka mujt mo s me lan qiken mu martu kurrr
t

o dili bravo t koft aa e ki puth at kurv se vet eka lyp ajo qashtu ajo deshti met puth ma shum e jo veq 1 sekond po se le ti se ajo t kish qu tana n dhom ma mir qe su flliqe me asine kurva t flliqta qpo qka din katunarja em puth pash zotin love lena ma e forta aa mos ta nin hiq aa ti ke me i fitu 24.000 euro ta ha buzen

ai aij fshatar nuk i afrohet erlindes erlinada me e mira je ki me shku ne finale

une medoj se nuk e puthur me qelim kaq pata me shtu

erlinda me qellim e ka ba se qka ish ajo qka ish

dihet kush hin peson mos qaj erlinda………………..

saranda kur del prej shpijes se kosoves a ka munsi me dal pe pi ngani kafe me ty se je kam pelqen teper dhe kam deshir qe te behesh e dashura ime

nese fadili e ka bo pa qellim. amo edhe erlinda eka bo shum tragjike pfff.

hala po merrni me qete sen a, ooo s’keni qka folni per Fadilin se as qiften e erlindes se kqyr bile as qyrrat si qet ne te e le ma mi puth se ka kend e puth, mpuuuqqqq, kissssssssssss

meti e qkoqi valla tu e puth

KA nderin me puth ai………………por kot se nuk e puth hahahhahaha

veq une e puthi Fadilin

heeeeeee ju ja hankshi pidhin erlindes karin fadilit po mos hani kar shum se mat mirt jan ama mas zikosss

Fadili asht tip me i zgjuar dhe me me shum kultur se ti erlinda sepse ti je ende e re dhe ke arsye perse ti zmadhosh gjerat,asgje nuk e ka pasur me qellim sepse gjerat ndodhin ashtu rastesisht,siq ndodhi me mimozen dhe adin tek big brother,mos sepse Fadili asht njeri shum zemer mir e zemer gjer mund te ishte si ne vend te babait tend,ai mund te te mesoj ty sepse je shum mrapa me kultur,sot femrat jan vet ato te cilat fillojn .Fadil je 1

jo valla se ka puthur me qellim ama edhe erlinda ka pas pak faj ?boll i fort je fadil veq vazhdo ahhhahaha ju duuuuaaa

mir ja ka bo fadili erlindes se me siguri aj po e dashuron
ahahahaa po nuk osht erlinda per fadilin se ajo osht e trent :P::P:P:P:P

tung tung une deshta me thane se fadili ashte banori ma fallc ne shpi dhe se aj ka dhene me se pakti per shpijen e kosoves dhe e merionn me dale qysh preh te shtunes tjeter fadili8n largojeni prej shpije tung tung

fadili esht i mir por edhe un nuk e di qysh e ka leju erlinden per me puth e sa per erlinden e dini qysh esht ajo prostitut e erlinda j ka afru fadilin edhe e k a puthhhhhhh

I vetmi FADILi meriton me merit te fitoj kete r.show, si nejri i zgjuar, intelegjent dhe korrekt si dhe talent prandaj i ka halla 24 mije eurot…………

NUk eshet ma falso po ehste banori me i mri FADILI— meriton te fitoj suksese fitoren

bravo bre fadil ma i qarti po ta nin me thon qe e ki puth naj tkeqe
jo ajo linda boll sexxy eshte BrraVOOOOOO

BRAVO FADIL

leba e ulet je teper
medoj se ajo puthje ka qen e tastesishmme

kuku tisha kon van te fadili shka kisha bo e kisha puth ma shum se sa e ka puth

o ju kurvat e karit qe shkruni ktu fadili i moqum po vet ju qini me 50 vjeqar veq lekun a e ka edhe erlinda vet ju ka afru por me puth me dal fadili i keq
po fadil finale 24 mij is shtin cic edhe vjen ju qin juve kurva

ooooo fadil nasht nasht nuk ka lidhje se pahiri edhe ke dasht me siguri

tung fadil je njeri ma i qartni ne ket kosoven je ma i miri per gjdoo sen qe te mungon je nga une sami thaqi nga malisheva jam aii qe te votoj tyy dhe gjith jeten me nejt ne shpin e kosoves dhe kam deshir jo mi marr paratr qe te kan japur posta tyy po edhe kam deshir qe te sjelles qysh esht mas miri ne ket shpi te keosoves edhe ket jev qe te ka jet une jam aii qe te votoj dhe japii voten qe kam kuna ja japi ooo fadil jam une aii qe e du fadilin mas e shumtii jo me ja jap puthje erlindes po gjdoo kujt qe esht femen oo ti je njerii qe ee mbanm shpin e kosoves dhe je njeri qe per gjdoo sen qe jep urrdhin halllall te koft ty fadil dhe te pershendes shum nga zemra sami thaqiiiiiii tung klm…..?

tung une jom Arjanita Babatinca edhe nuk u dutht me dal Beni nga SHTEPIJA po u ken duftet Qendrimi e jo Beni se Beni u kan ma i miri aty ne SHPINE E KOSOVEWS edhe Benin e duua shummm ..

une mendoj se se ka bo me qellim kur fadili e ka pas koken kthyer ne tjtren an edhe ajo ju ka afruar por mendoj se fadili e ka bere pa dashje

EDHE UNE MEDNDOJ SE AJO SE KA PAS ME QELLIM PO AI I LPOA E KA BO ME QELLIM NCNCNC ERLNDA JE IDOOLI IM JE TE AMO TE DUUUUUUUUUUUUUUUUUU

o fadil ka me te rre me stups se e ki flliq qiken e koj shiove po hiqu ati budallaqi e kaqurreli se boll i keq oj erlinda osht o maj kell gjejson

tung erlinda nuk ekma par kur te ka puthur fadili po se di te dua shum ty edhe ejehonen

oj erlind shum e bukur je po ky plaku fadili kishe po boj diqka po kthehet ka ti e po te puth ne buz marre fadil

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: