Shpija e Kosoves

Kush fol me mire ne dhomen e rrefimit ?

Posted on: 16 December, 2009

Advertisements

51 Responses to "Kush fol me mire ne dhomen e rrefimit ?"

beni ashte ma i miri di si te sillet me te tjeret tdu beni

meti linda sasa musa zigo tjert asnjo

ooooooooooooo beni ma i miri
ben ti ki me fituu

oooooo beni oshte ma i miri edhe ai ka me fitu bravo beni ilove you

un po mnoj qe kerkush se merr seriozisht me fol aty po apet ma mir sas erlinda beni ziko i du ktaaaaa

Asnjo nuk fol mire krejt pa pik lidhje jon.TE MBYLLET SHPIJA E KOSOVES.

FAdili , veq po ja kan inati se ma i miri eshte po spo i pershatet banoret aty, perveq benit se te tjeret katastrof

meti dihet

meti edhe sasa

ooooo ska me benin pejon moo je fitues benii

krejt folin edhe mir edhe keq see dhoma e rrefimit osee shpajzii qysh pi thojnn kta(teper palidhje ‘shpajzii”) osht edhe per me fol mir edhe keq:P
SASA ma e mira:P<333333333333333.
GO Sasa GO!!
You Are The Best<3!
You Win Honey<3!!

Erlinda dhe sasa foli mas mirti ju dua te dyave ❤

sasa meti loqka jeni ma tmirt
VOTONE METIN PER MU KTHY
un nja 100000 mesahza i kom shkru bnoe njejt edhe ju
hahaha po i boj reklam metit veq pernime VOTONEEEE SE SKQYRET SHPIJA PA TO

ME MIR SHPREHET BENI

ma mir beni shprehet

beni ma mir se kta tjert me zana te shterrt

beni ma i miri ne qdo aspekt vetm beni osht n at shtepi tjrt mizrje po m vjen keq pr benin n qafar niveli po duhet me ra me ata njerz palidhje

beni fol mas mirti edhe shum kjart

sasa ma e mira

nooooooormal qe BENI po kush tjeter,dihet ai osht aty edhe kurkush tjeter.Forca Beni je fitussss mos me kon ti shpija ish duft mu mshel kaher

sasa eshte me mir nder te gjith mos ishte sasa ne shpijen e kesoves shum palidhje de ishe pa at loqkk

len te dua ma emir je edh mas mirti fol brravo

valla per mu ma mir ne dhomen e vogel fol fadili se ma i mir n’shpii osht aj fadil veq per para njeriii se shum i qart je edhe ju kisha lut qi mos me permen emrin shpajz ma po dhoma e vogel se nuk po i pershtate hiq shpis ma te mir ne ks e fadiliii ishalla najri veq shkon deri ne fund e merre qmimin

Beniii maii Miriiii jee GjithashTuu edhe Ki me fiiiiTuuu

qendrimi o ma i miri prej krejtve let thojn sa te dojn beni se me qendrimin ska

qendrimi ma i miri ne shpin e ks
gjynahit kerkush se permeni
veq vazhto qendrim
ma i miri je ta ha zemren

Erlinda Shtavica Mas Forti
Fol Nr 1 (k)

albulena fol ma mir n dhomen e rrifimit albulena dote shkoj ne finale osht ma e mira

eERLINDA je ma e mir

albulena eshte me e mire prej kretve dhe ka me fitu se eshte e forte

beni je me i miri vetem vazhdo po normal se i dukagjinit

per mendimin tem mai mir asht erlinda e sasa po sasa nuk e ka meritu per me dal fitorja ma krejt e ka prish shpijen ERLINDA SHTAVICA E SARANDA HODA MA TE MIRAT NE SHPIN E KOSOVES EDHE GJITH ASHTU ESHT QENDRIMI I FORT NE DEBATE

qendrimi ësht ma i mir se krejt dhe fadili

qendrimi dhe fadili rrin mas urti .edhe arbeni mashumti keto djem

se vajzat halitin shum keq

ooooo arbeni asht ma i miri se krejtve

beni po fol ma mir

beni fol ma mir,linda nuk fol bash mir ama esht e sinqert,LINDA^^^BENI.

ma i miri ështe fadili

vallaa ma i miri qe fol qitashh Oshtt Linda me Qendriminn..?? Qykyy osht mEndimi iemm e per tjert sdihh..?? Aiit mat mirt jenii ee duh Linden Edhe Qendriminn Shpirta I Kom..???♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

arben je shum i buku ti je tipi shum i serioz

beniiiiii ma i miriii nuk ja jept benitttt hiqq asnje vote une per tee 100 i kom qu po badihava keta thojne votoni votoni e keta votojne e i marrin veteee paret e qesin njoo cilin te dojne ketaaa piffffffff aiiiii

beniiiii ma i miriii se keta te tjeret katastrooofff hahahauahuuu bennnn me vjen shume shume keq qe te qitenn kom qajt per tyyy lopqKK loQqKq

JEHONA SE KA SHAJT KERKON MSHEFT SI KTA MIZEVIRAT TJER KREJT QKA KISH NE SY KREJTVE JAU THOJKE BRAVO JEHONA

valla ma e mira asht lena edhe jeona arjeta mos me kan kto 3 se kisha kqyr shpin

valla perveq qendrimit ele lenes krejt tjert bajata jan kan sidomos suzana tahiri (kurva)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: