Shpija e Kosoves

Kush dukej me bukur mbremjen e se Shtunes ?

Posted on: 14 December, 2009

Advertisements

32 Responses to "Kush dukej me bukur mbremjen e se Shtunes ?"

beni dhe meti jon 1-shi i shpis veq vazhdoni qat qendrim karaktere te forta keni tkomletum dot ja arini fanilen pa problem ju duam der finale

ma sexit beni sasa meti jeni dhe dukeni kuptohet ska dyshim

oooooooooooooo te lumt beni je ma i miri po pom vje mir qe nuk e ka metin mo met kanditu per eliminim hiq mos ta ni se ke ma fitu qao .

ooo shum keqqq qka ka dal meti ska show te ir ma ktu

meti pa ti ska ktu ma mir mukan shum palidhje kamu kan ti je kan aj qka ekeshti flaken ktu je nr 1 dije kta pershendetje NGA KONDOVA METI

FAdili me kitare…………

them se sasa

lena esht ma e mira

ffadiliii mas forti

sasa edhe erlinda pa dyshim jon shum style:D

un mendoj qe meti esht ma imiri ska komentt ahuahuahuahu

un mendoj qe meti esht ma i miri edhe ska diskutim oki per kete gjeee qao meti te prsh te du shummm je me i mirri

o mos me shurdhoni se meti esht ma i miri aiiiiii qka po thoni se edhe sasa gjithashtu esht si loqkkk edu shum ahuahua

meti duhet te kthehet ne shpi ska kuptim shpija pa te

valla si pas meje meti duhet te kthehet se ai esht kan ma i forti edhe ka mu kan ma i forti ai ka me fituuuu ska koment per te ahahah

vallai beni mas miri te koka dal

beni si llokum te koka dal kta tjert spo i qet bash mir e beni najs

ooo mettt je nr 1 krejt shkupiii te dojn shum shum shum jeeee loqkk veq vazhdo qikshtu edhe qat qendrim nominoje se spo e dojn iqqqqq metii je shum ii fortt te duaaa veq vazhoo kshtuu se je ma ii fortttt te duann gjith shkupiii p.sh

Beni esht ma inteligjenti ma i bukuri ………..kush ja ka inatin i cofshin pulat gagaagaga

sasa ma e bukraaaaaaa mes komentoniii ma shummmmmm

len 1 fare je lumi shpij qet ka sasa lop egjll mos u mshef mas 1 historij hat u kry kjo
meti kali 1.miljon shqiptar ika kundra linda lop pel femn pa kontroll ziko mirboll beni duj albulenes se esht emrekulliushem ben i mrekullueshm qendrim bulash je prani edh ky gjysh fadili del jasht se po pret rinij me hi

beni beni pa dyshim

sasa edhe meti jon kan po masi dulen jon linda edhe lena ma te mirat.

SASA DHE LINDA

sasa dhe lena me te mira edhe fitorja pak ne themer po iu shkon

beni llokumi i shpis

beni shu i mir si llokum te lumt beni

Lena esht ma e preferuara ma e mira

bbrazvo met je njaaaaaaa

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: