Shpija e Kosoves

Banoret e Shpise nuk e duan Fadilin

Posted on: 14 December, 2009

Disa nga banoret e Shpise kane cekur se nuk munden ta durojne Fadilin njeriun me te vjeter ne moshe por banorin me te ri te Shpise..!
Banoret thojne qe ai mundohet te jap show te rrejshem duke thene gjera te cilat duken te paverteta..!
Andaj banoret mendojne qe pikerisht per kete shkas banori qe do lere te Shtunen Shpine do jete pikerisht Fadili

Advertisements

7 Responses to "Banoret e Shpise nuk e duan Fadilin"

kete fjalen urrejtje e kisha shendrru ne GJELOZI,qka do te thote qe FADIL DINI ESHTE NDER KONKURRENTET ME TE FORTE dhe ata e gjelozojne e jo e urrejne,pamvaresisht nga te gjitha njeriu me se mirti i ka punet kur tjeret merren me te,e ai qe po merren me te eshte FADI DINI,ky ARBENI duhet me dal menjeher se eshte mjaft egoist dhe nuk ka besimi ne vete,flet kunder tjereve e sidomos kunder FADILIT jasht prezences se tij,qka ka le te thot atij ne sy,keshtu qe mos u boni femra o meshkuj por mane qendrimin e juaj se spo dime kush eshte femer e ksuh mashkull,e jehona duhet me dal per flokesh se eshte shum negative gje qe ajo ndikon dhe askush nuk e shikon REALITY SHOW SHPIJA E KOSOVES,FADILI eshte shum i sinqerte dhe i bute se me qen ndokush tjeter moti ish bo gjak aty,por ai ka plot energji pozitive dhe si behet vone se qka flasin te tjeret,dhe mos me detyroni tju them se nese fiton beni dihet qe me te nofshem,ngase populli nuk han bari dhe kto gjera i mesuam permendesh,por duke shpresuar per nje reality hehe ketu ska reality,beni po dihet qe e ka siguru,as nuk ben gje eshte ma se shumti pasiv o AALAH TKISH ME DAL

normal qe se duan fadilin se osht edhe ma i vjetri edhe ska respekt edhe po fryhet shum kishe ka ber sene gjthqqka

kukukkuk fadil ma mir dil e lyp azil dikun ahahahahahahaha

kukukkuk fadil ma mir dil e lyp azil dikun

ahahahahahahahahahahahahahhaha

hejj fadiili si gulllash i ka dal afati ska nqit shtune more veq fadili pe prish krejt at bukuri nejse edhe suuuzziii po Beniii ma i qartiii vallla kejtt po menojn qe beni ka me shku dej ne finaale sipas mendimt tem ben the bestt

FAdili po e ndreq, qfare paragjykime o nejrez per moshe, kurgjo spo dallon prej atyre qe eshte ne shpi—-kissss fadil je ma i miri

Edeh nese nuk e duan banoret ka kush e do Fadilin se brengosa fakti per ta………..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: